BONTALIS VAN DE KEMPENHOEVE (ET)

Elegance and talent out of Small Tour dam
Bekijk de volledige collectie van Borculo Online Foal Auction 2024

Eindigde op

22 aug. 2024 20:51:00

Verkocht voor
6.000,00

Verkocht naar Nederland

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

28. Bontalis van de Kempenhoeve (ET)

Geboortedatum 30-06-2024
Geslacht Hengst
Kleur Vos
Studbook BWP
BTW 21.00%

Topvererver Vitalis in combinatie met Lichte Tour merrie Bonita van de Kempenhoeve (v. Stedinger)
maakt Bontalis van de Kempenhoeve iets speciaals. Deze hengst heeft de looks en bewegingen van
zijn vader en maakt keer op keer indruk. Volle broer Titalis van de Kempenhoeve behaalde de titel
BWP Premieveulen van zijn jaargang. Halfzus Prettywoman van de Kempenhoeve (v. Quaterback)
bracht de BWP gekeurde hengst Sunnyboy van de Kempenhoeve (v. Don Deluxe). Ook behaalde zij
meerdere prijzen als 4-jarige.

Bekijk keuringsrapporten.

VITALIS
VIVALDI
KRACK C
RENATE-UTOPIA
TOLIVIA
D-DAY
NALIVIA
BONNITA VAN DE KEMPENHOEVE
STEDINGER
SANDRO HIT
BOLD-FANTASY
AMOUREUSE VAN DE KEMPENHOEVE
WELTMEYER
MIRANDA

1e moeder: BONNITA VAN DE KEMPENHOEVE(19, 2007, STEDINGER x WELTMEYER)
SUNNYBOY VAN DE KEMPENHOEVE (DON DELUXE x QUATERBACK) - Goedgekeurd bij BWP
2e moeder: AMOUREUSE VAN DE KEMPENHOEVEE-label(4, 2000, WELTMEYER x PAPA II)
FIESTA VD KEMPENHOEVE (BORDEAUX x WELTMEYER) - PSG/Inter I
3e moeder: MIRANDAStb. E-label(4, 1989, PAPA II x OFEN)
CORDILLIO VAN DE KEMPENHOEVE (DON RENOIR x SANDRO HIT) - PSG/Inter I
4e moeder: JESYStb.(4, 1986, OFEN x GOLDSPRING DE LAUZELLE)