CIAMOND Z

Out of direct line Cliff 67, I Am Codex and more
Bekijk de volledige collectie van Springen 2022

Eindigde op

24 aug. 2022 20:05:00

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

11. Ciamond Z

Geboortedatum 28-04-2022
Geslacht Hengst
Kleur Bruin
Studbook Zangersheide
BTW 0.00%

Moeder Diamond-Girl (v. Contendro I) behaalde zelf resultaten op 1.35m niveau en ook haar dochter Hong Kong Girl (v. Action Breaker) is actief op 1.30m niveau. Overgrootmoeder Capitola Z (v. Calvaro Z) staat te boek als moeder van de KWPN goedgekeurde hengst I Am Codex (v. Codex One). De hengst spring in het 1.45m met Ruben Romp. Dat deze pedigree uitstekende sportprestaties vererft blijkt met maar liefst acht paarden die actief zijn op minimaal 1.35m niveau met uitschieter de Zangersheide goedgekeurde hengst Cliff 67 (v. Casall). In combinatie met Chaccoon Blue is Ciamond Z een uitzonderlijk veulen in de collectie van Veulenveiling Borculo.

CHACOON BLUE
CHACCO-BLUE
CHAMBERTIN
CONTARA
CINDINA
CARTOON
WIDINA II
DIAMOND-GIRL
CONTENDRO I
CONTENDER
BRAVO
ZITA
SILVERSTONE
CAPITOLA Z

1e moeder: DIAMOND-GIRL(1, 2008, CONTENDRO I x SILVERSTONE)
HONG KONG GIRL (ACTION-BREAKER x CONTENDRO I) - Z-spr/1.30m
2e moeder: ZITAsport(spr) VB(1, 2004, SILVERSTONE x CALVARO Z)
DIAMOND-GIRL (CONTENDRO I x SILVERSTONE) - ZZ-spr/1.35m
3e moeder: CAPITOLA Z(5, 1998, CALVARO Z x CAPITOL I)
ZITA (SILVERSTONE x CALVARO Z) - ZZ-spr/1.35m
CLIFF 67 (CASALL x CALVARO Z) - 1.60m-spr-Goedgekeurd bij ZANG
VALENTINO Z (VULKANO x CALVARO Z) - 1.55m-spr
EDGAR 50 (GUIDAM x CALVARO Z) - 1.40m-spr
I AM CODEX (CODEX ONE x CALVARO Z) - 1.45m-spr-Goedgekeurd bij KWPN
CAROLUS Z (CORNET DU LYS x CALVARO Z) - ZZ-spr/1.35m
CARIBO Z (CLARIMO x CALVARO Z) - ZZ-spr/1.35m
KAMILLA (SCUDERIA 1918 CASAGO x CALVARO Z) - ZZ-spr/1.35m
4e moeder: MANNI(2, 1994, CAPITOL I x LAURIN)
SYLVAIN (BALOUBET DU ROUET x CAPITOL I) - 1.60m-spr-Goedgekeurd bij RPSI
BRATT Z (BALOUBET DU ROUET x CAPITOL I) - 1.40m-spr-Goedgekeurd bij CWHBA, AHHA
ANNEBEL (ARGENTINUS x CAPITOL I) - Z-spr/1.30m
CASPER Z (CLINTISSIMO Z x CAPITOL I) - 1.40m-spr
TINTIN DES HAYETTES (BANBOULA DU THOT x CARIDOR) - ZZ-spr/1.35m
DANA (QUITE CAPITOL x LUPICOR) - Z-spr/1.30m
ENNEBEL VAN HET POSTHUIJS (NUMERO UNO x ARGENTINUS) - 1.55m-spr
ANOUDEUX DERICK (HURLEVENT DE BREKA x CARIDOR) - 1.40m-spr
BABOU DERICK (READY BOY DES FORETS 'HN' x CARIDOR) - 1.45m-spr
KIRABEL (NUMERO UNO x ARGENTINUS) - Z-spr/1.30m
LANNEBEL (COMME IL FAUT x ARGENTINUS) - Z-spr/1.30m
OS LE CORTON GRAND (OBOS QUALITY 004 x READY BOY DES FORETS 'HN') - Z-spr/1.30m
CASINO ROYALE OS (CARE FOR x READY BOY DES FORETS 'HN') - Z-spr/1.30m