COBRA ICE Z (ET)

Cabrio and prestigious dam line (As) Cold As Ice Z
Bekijk de volledige collectie van Borculo Elite Foal Auction - Springveulens

5. Cobra Ice Z (ET)

Geboortedatum 20-04-2019
Geslacht Hengst
Kleur Schimmel
Studbook Zangersheide

Vader Cabrio van de Heffinck won ooit de Grote Prijs van Calgary en de landenwedstrijd in Aken. Dat laatste deed As Cold As Ice Z (Judy Ann Melchior) eveneens voor België in de FEI Nations Cup finale te Barcelona. Deze GP-topper is net als Annina Z (1.40m) gefokt uit Cold As Ice Z (1.60m), die we hier beide terugzien. Vervolgens komen we bij moeder Zavina Ice Z, een dochter van die andere machtige schimmel Zirocco Blue VDL. WFFS: geen drager

CABRIO VAN DE HEFFINCK
CASSINI I
CAPITOL I
WISMA
KIRA VII
CALATO
UGUNDE
ZAVINA ICE Z
ZIROCCO BLUE VDL
MR. BLUE
LICORNE DES FORETS
ANNINA Z
ANIMO II Z
COLD AS ICE Z

COBRA ICE Z

Hengst 2019 ZANG

1e moeder: ZAVINA ICE Z (ZANG, 2014, ZIROCCO BLUE VDL x ANIMO II Z)
2e moeder: ANNINA Z (ZANG, 2003, ANIMO II Z x CARTHAGO) - 1.40m-spr
NINO ICE Z (NUMERO UNO x ANIMO II Z) - Goedgekeurd bij HSH
3e moeder: COLD AS ICE Z (ZANG, 1999, CARTHAGO x RAMIRO Z) - 1.60m-spr
AS COLD AS ICE Z (ARTOS Z x CARTHAGO) - 1.60m-spr
ANNINA Z (ANIMO II Z x CARTHAGO) - 1.40m-spr
CORICE Z (CORIANO x CARTHAGO) - 1.40m-spr
CRANBERRY Z (CANDILLO x CARTHAGO) - ZZ-spr/1.35m
SCOTCH ON ICE Z (STAKKATO x CARTHAGO) - Goedgekeurd bij AES
ANTARTICA Z (AIR JORDAN x ARTOS Z) - 1.60m-spr - Goedgekeurd bij ZANG
4e moeder: RAGRAM Z Stb. (HANN, 1982, RAMIRO Z x AGRAM) - 1.40m-spr
COLD AS ICE Z (CARTHAGO x RAMIRO Z) - 1.60m-spr
BORDERLINE 2 (BURGGRAAF x RAMIRO Z) - ZZ-spr/1.35m