Geboortedatum | 20-04-2019 |
Geslacht | Hengst |
Kleur | Schimmel |
Studbook | Zangersheide |
Vader Cabrio van de Heffinck won ooit de Grote Prijs van Calgary en de landenwedstrijd in Aken. Dat laatste deed As Cold As Ice Z (Judy Ann Melchior) eveneens voor België in de FEI Nations Cup finale te Barcelona. Deze GP-topper is net als Annina Z (1.40m) gefokt uit Cold As Ice Z (1.60m), die we hier beide terugzien. Vervolgens komen we bij moeder Zavina Ice Z, een dochter van die andere machtige schimmel Zirocco Blue VDL. WFFS: geen drager
CABRIO VAN DE HEFFINCK
CASSINI I
CAPITOL I
WISMA
KIRA VII
CALATO
UGUNDE
ZAVINA ICE Z
ZIROCCO BLUE VDL
MR. BLUE
LICORNE DES FORETS
ANNINA Z
ANIMO II Z
COLD AS ICE Z
Hengst 2019 ZANG
1e moeder: ZAVINA ICE Z (ZANG, 2014, ZIROCCO BLUE VDL x ANIMO II Z) | ||||
2e moeder: ANNINA Z (ZANG, 2003, ANIMO II Z x CARTHAGO) - 1.40m-spr | ||||
Moeder van: | ||||
NINO ICE Z (NUMERO UNO x ANIMO II Z) - Goedgekeurd bij HSH | ||||
3e moeder: COLD AS ICE Z (ZANG, 1999, CARTHAGO x RAMIRO Z) - 1.60m-spr | ||||
Moeder van: | ||||
AS COLD AS ICE Z (ARTOS Z x CARTHAGO) - 1.60m-spr | ||||
ANNINA Z (ANIMO II Z x CARTHAGO) - 1.40m-spr | ||||
CORICE Z (CORIANO x CARTHAGO) - 1.40m-spr | ||||
CRANBERRY Z (CANDILLO x CARTHAGO) - ZZ-spr/1.35m | ||||
SCOTCH ON ICE Z (STAKKATO x CARTHAGO) - Goedgekeurd bij AES | ||||
Grootmoeder van: | ||||
ANTARTICA Z (AIR JORDAN x ARTOS Z) - 1.60m-spr - Goedgekeurd bij ZANG | ||||
4e moeder: RAGRAM Z Stb. (HANN, 1982, RAMIRO Z x AGRAM) - 1.40m-spr | ||||
Moeder van: | ||||
COLD AS ICE Z (CARTHAGO x RAMIRO Z) - 1.60m-spr | ||||
BORDERLINE 2 (BURGGRAAF x RAMIRO Z) - ZZ-spr/1.35m |