Geboortedatum | 04-05-2023 |
Geslacht | Merrie |
Kleur | Bruin |
Studbook | Zangersheide |
In de pedigree van My Star RW Z komen sport en fokkerij op een prachtige manier samen. Het fenomenale springpaard Mr. Blue heeft zelf op het allerhoogste niveau gepresteerd, en zijn nakomelingen domineren de internationale rankings. Grootmoeder Jinta van den Bisschop (v. Berlin) heeft verschillende succesvolle internationale springpaarden voortgebracht, waaronder Mambo (v. Bamako de Muze) op 1.40m niveau, Neon vd Bisschop (v. Echo van 't Spieveld) op 1.45m niveau en Quistello HW (v. Comme il Faut) op 1.35m niveau. Het 1.60m springpaard Moya van den Bisschop (v. Darco) van Nicola Philippaerts is ook een succesverhaal uit deze pedigree. Daarnaast hebben we BWP Ambassadeur en een gekeurde hengst bij meerdere stamboeken, Quasimodo van de Molendreef.
MR. BLUE
COUPERUS
NATUREL
WARINA
ACARLA
OLDENBURG
PICARLA
TOP SECRET HW
STAKKATO
SPARTAN
PIA
JINTA VAN DEN BISSCHOP
BERLIN
CELSA VAN DE DREEF