O-CEQUITA M

Beautifully bred Glasgow and proven dam Requita M
Bekijk de volledige collectie van Borculo Elite Foal Auction - Springveulens

32. O-Cequita M

Geboortedatum 24-05-2019
Geslacht Merrie
Kleur Zwart bruin
Studbook KWPN

De prachtig gefokte Glasgow van ’t Merelsnest (Jur Vrieling) is een vaste waarde in het Nederlandse team en won al ooit de prestigieuze GP van Rome. Hij komt hier samen met Cequita M, dochter van de Franse grootheid Diamant de Semilly. Haar moeder Requita M gaf ook Wellington M (Kerry Brennan), winnaar van vele internationale rubrieken. Requita is daarnaast een zus van vier internationale paarden, waaronder Peninsula Croisette (1.60m). Uit deze lijn komt ook de KWPN-hengst Omni Star (1.60m). WFFS: geen drager

GLASGOW-W VH MERELSNEST
NABAB DE REVE
QUIDAM DE REVEL
erkend
MELODIE EN FA
WENDELINA V'T MERELSNEST
DARCO
erkend
IDJAZ-C
CEQUITA M
prok
DIAMANT DE SEMILLY
LE TOT DE SEMILLY
VENISE DES CRESLES
REQUITA M
reg. a prestatie
CASH
N. QUITA Z
prestatie prok

O-CEQUITA M

Merrie 2019 KWPN

1e moeder: CEQUITA M (KWPN, 2007, DIAMANT DE SEMILLY x CASH) - Z-spr/1.30m
2e moeder: REQUITA M prest (KWPN, 1998, CASH x QUITO DE BAUSSY)
WELLINGTON M (QUIDAM DE REVEL x CASH) - 1.60m-spr
BEQUITA M (CHIN CHIN x CASH) - 1.40m-spr
CEQUITA M (DIAMANT DE SEMILLY x CASH) - Z-spr/1.30m
EREQUITA M (CANTURANO I x CASH) - ZZ-spr/1.35m
3e moeder: N.QUITA Z Stb. prest prok (KWPN, 1995, QUITO DE BAUSSY x GRANNUS)
QUICK DE BAUSSY (QUICK STAR x QUITO DE BAUSSY) - 1.40m-spr
ULTIMATE STAR (QUICK STAR x QUITO DE BAUSSY) - 1.45m-spr
PENINSULA CROISETTE (INDOCTRO x QUITO DE BAUSSY) - 1.60m-spr
ZYQUITA SR (QUICK STAR x QUITO DE BAUSSY) - 1.50m-spr
4e moeder: DIANA Hauptstutbuch (HANN, 1981, GRANNUS x LEUTNANT)
A CHIN CHIN M (CHIN CHIN x GRANNUS) - Z-spr/1.30m
OMNI STAR (QUICK STAR x GOODWILL) - 1.60m-spr - Goedgekeurd bij OLDBG, ZANG, KWPN, RHEIN
BUENOS DIAS (USTINOV x NARCOS II) - 1.40m-spr
ANOUX Z (AIR JORDAN x SANDRO) - 1.40m-spr
CIANA (RASCIN x CHIN CHIN) - 1.60m-spr
NIGHTLIFE 15 (NINTENDER x QUALOUBET III) - 1.45m-spr
DREAM BOY M (SANDRO BOY x CHIN CHIN) - 1.45m-spr - Goedgekeurd bij WSI
ENRICO (BALOUBET DU ROUET x CHIN CHIN) - Z-spr/1.30m
CALERO Z (CICERO Z VAN PAEMEL x SANDRO) - 1.45m-spr
FIESTA M (CICERO Z VAN PAEMEL x NARCOS II) - 1.40m-spr
NORDIC Z (NABAB DE REVE x GOODWILL) - ZZ-spr/1.35m
ORO (LAURISTON x NIMMERDOR) - Z-spr/1.30m
GENOU (NONSTOP x BURGGRAAF) - 1.40m-spr
BAGHEERA BLUE (CHACCO-BLUE x CARNUTE) - 1.50m-spr
DON CELLO (DOUGLAS x CHELLANO Z) - 1.45m-spr
FARDENCE (CAROLUS II x AIR JORDAN) - 1.50m-spr
ANDRA Z (ANDIAMO x CANTERO) - ZZ-spr/1.35m