Geboortedatum | 15-03-2019 |
Geslacht | Merrie |
Kleur | Donker vos |
Uit de moederlijn van de recent goedgekeurde KWPN-hengst Lloyd (v. Governor) komt deze O.Cynola M. De elite preferente Cynola (v. Flemmingh) is een zus van het internationale Lichte Tour-paard Gestion Libido (v. Democraat). Grootmoeder Cynodor (v. Nimmerdor) gaf maar liefst zeven dressuurpaarden op Z-niveau of hoger, plus het internationale springpaard Unola (v. Ferro). Deze sterke stam is aangepaard met de prachtig gefokte Jerveaux (v. Ferdeaux), het neefje van Parzival, Governor en TC Athene. WFFS: geen drager
JERVEAUX
FERDEAUX
BORDEAUX
PART TWO
ster preferent prestatie |
D'AVANCE DE BAIAN
elite ibop-(dr) prok |
JAZZ
FIDORA
ster preferent prestatie |
CYNOLA M
elite preferent ibop-(dr) prok |
FLEMMINGH
LACAPO
TEXAS
CYNODOR
elite preferent prestatie d-oc |
NIMMERDOR
JINOLA
keur preferent prestatie |
Merrie 2019 KWPN VB D-OC