O'NEILL VE

Sought after Franklin and a fantastic performance line
Bekijk de volledige collectie van Borculo Elite Foal Auction - Dressuurveulens

109. O'Neill VE

Geboortedatum 24-04-2019
Geslacht Hengst
Kleur Bruin
Studbook KWPN

Dat het bloed van de bij alle belangrijke dressuurstamboeken gekeurde Franklin zeer gewild is, komt naar voren op diverse Europese topveilingen. Hier is hij samengebracht met een prachtige prestatielijn. Moeder Ghislaine, dochter van GP-hengst Charmeur, is een zus van Vorst (Grand Prix, Anne van Olst) en Cocktail’s Whinny. Haar grootmoeder Diana liep in haar tijd al Lichte Tour en brengt ook het bloed van Doruto in. Uit deze lijn kennen we verder Hollywood Tarpania (ZZ-Zwaar) en de DWB-gekeurde It’s Me.

FRANKLIN
AMPÈRE
ROUSSEAU
LARIVOLA
keur preferent
WARKLE M
ster prok
FERRO
SPARKLE M
GHISLAINE
ster
CHARMEUR
FLORENCIO
keur
TRENDY
elite preferent prok
WHINNY NOUVELLE
WHINNY JACKSON
DIANA
keur sport-(dr)

O'NEILL VE

Hengst 2019 KWPN

1e moeder: GHISLAINE ster voorl.keur (KWPN, 2011, CHARMEUR x WHINNY JACKSON)
2e moeder: WHINNY NOUVELLE (NRPS, 1995, WHINNY JACKSON x WINCKENBURGH)
COCKTAIL'S WHINNY (COCKTAIL TIME x WHINNY JACKSON) - Goedgekeurd bij NRPS
UZI (JAZZ x WHINNY JACKSON) - Z2-drs
VORST (NEGRO x WHINNY JACKSON) - Grand Prix dr.
WHINNY (NEGRO x WHINNY JACKSON) - Z1-drs
AMALIA (SCANDIC x WHINNY JACKSON) - Z1-drs - IBOP drs (2010) - 81
DISCOVERY (JOHNSON x NEGRO) - IBOP drs (2012) - 84.5
JEWEL VE (EVERDALE x SCANDIC) - IBOP drs (2017) - 80
EL PERDON (EL CAPONE x NEGRO) - Goedgekeurd bij NRPS
TARPANIA'S HOLLYWOOD (FUERST ROMANCIER x JOHNSON) - ZZZ-drs
IT'S ME (FUERST ROMANCIER x JOHNSON) - Goedgekeurd bij DWB
JIVE VE (EVERDALE x FOR ROMADOUR) - IBOP drs (2017) - 76.5
3e moeder: DIANA keur sport(dr) (KWPN, 1985, WINCKENBURGH x DORUTO) - PSG/Inter I
4e moeder: NEELTJE Stb. (KWPN, 1972, DORUTO x WERE-DI)
DIANA (WINCKENBURGH x DORUTO) - PSG/Inter I