Geboortedatum | 24-04-2019 |
Geslacht | Hengst |
Kleur | Bruin |
Dat het bloed van de bij alle belangrijke dressuurstamboeken gekeurde Franklin zeer gewild is, komt naar voren op diverse Europese topveilingen. Hier is hij samengebracht met een prachtige prestatielijn. Moeder Ghislaine, dochter van GP-hengst Charmeur, is een zus van Vorst (Grand Prix, Anne van Olst) en Cocktail’s Whinny. Haar grootmoeder Diana liep in haar tijd al Lichte Tour en brengt ook het bloed van Doruto in. Uit deze lijn kennen we verder Hollywood Tarpania (ZZ-Zwaar) en de DWB-gekeurde It’s Me.
FRANKLIN
AMPÈRE
ROUSSEAU
LARIVOLA
keur preferent |
WARKLE M
ster prok |
FERRO
SPARKLE M
GHISLAINE
ster |
CHARMEUR
FLORENCIO
keur |
TRENDY
elite preferent prok |
WHINNY NOUVELLE
WHINNY JACKSON
DIANA
keur sport-(dr) |
Hengst 2019 KWPN
1e moeder: GHISLAINE ster voorl.keur (KWPN, 2011, CHARMEUR x WHINNY JACKSON) | ||||
2e moeder: WHINNY NOUVELLE (NRPS, 1995, WHINNY JACKSON x WINCKENBURGH) | ||||
Moeder van: | ||||
COCKTAIL'S WHINNY (COCKTAIL TIME x WHINNY JACKSON) - Goedgekeurd bij NRPS | ||||
UZI (JAZZ x WHINNY JACKSON) - Z2-drs | ||||
VORST (NEGRO x WHINNY JACKSON) - Grand Prix dr. | ||||
WHINNY (NEGRO x WHINNY JACKSON) - Z1-drs | ||||
AMALIA (SCANDIC x WHINNY JACKSON) - Z1-drs - IBOP drs (2010) - 81 | ||||
Grootmoeder van: | ||||
DISCOVERY (JOHNSON x NEGRO) - IBOP drs (2012) - 84.5 | ||||
JEWEL VE (EVERDALE x SCANDIC) - IBOP drs (2017) - 80 | ||||
EL PERDON (EL CAPONE x NEGRO) - Goedgekeurd bij NRPS | ||||
Overgrootmoeder van: | ||||
TARPANIA'S HOLLYWOOD (FUERST ROMANCIER x JOHNSON) - ZZZ-drs | ||||
IT'S ME (FUERST ROMANCIER x JOHNSON) - Goedgekeurd bij DWB | ||||
JIVE VE (EVERDALE x FOR ROMADOUR) - IBOP drs (2017) - 76.5 | ||||
3e moeder: DIANA keur sport(dr) (KWPN, 1985, WINCKENBURGH x DORUTO) - PSG/Inter I | ||||
4e moeder: NEELTJE Stb. (KWPN, 1972, DORUTO x WERE-DI) | ||||
Moeder van: | ||||
DIANA (WINCKENBURGH x DORUTO) - PSG/Inter I |