Halifax and dam line of Royal Star, Top Hero and Tsar Hero

3. Oakley W

Pedigree: Halifax van het Kluizebos x Zirocco Blue VDL
Geslacht: Hengst
Kleur: Schimmel
Geboortedatum: 18-01-2019
Fokrichting: Springen

De geweldige Halifax van het Kluizenbos verrijkt onze collectie met dit aansprekende, atletische hengstveulen. BWP Ambassadeur Halifax won met Lorenzo de Luca in 2018 de prestigieuze Grote Prijs van Rome en is hier aangepaard met Zilverstar W, een Westfaalse dochter van de machtige Zirocco Blue VDL. De Franse grootmoeder Dixie d’Amain (v. Jalisco B) gaf vijf internationale paarden, waaronder de KWPN-gekeurde Royal Star (1.60m, Cameron Hanley) en Quick Silver B Z, Quickiedeedoo en Cairo W (allen 1.50m). Daarnaast is ze de grootmoeder van Top Hero (1.60m) en de recent BWP-gekeurde Tsar Hero (1.50m). WFFS: negatief.

Veiling afgelopen!

Verkocht naar /

Halifax van het Kluizebos Heartbreaker pref Nimmerdor pref
Bacarole
Dalida van de Heffinck Fetiche du Pas
Ovanna van de Heffinck
Zilverstar W elite ibop-(spr) prok Zirocco Blue VDL Mr. Blue
Licorne des Forets
Dixie d'Amain prest Jalisco B
Kel Doudouche S.F.