Diarado combined with strong branch dam line Handel II

22. Oasis V&V

Pedigree: DIARADO x MONTENDER
Geslacht: Hengst
Kleur: Zwart
Geboortedatum: 10-04-2019
Fokrichting: Springen
Fokker: Herman & Daniël Voort, Den Ham

De bloedmooie en prachtig gefokte Diarado maakt als oud-Holsteiner kampioen de hoge verwachtingen waar in de fokkerij, met nakomelingen als Don Diarado (Maurice Tebbel) en Roelofsen Horse Truck Eldorado S (Jeroen Dubbeldam). Hij komt hier samen met Ivelle V&V, dochter van de machtige Montender, winnaar van team- en individueel goud op het EK 2005. Ivelle is een zus van drie internationale paarden en komt uit de rechtstreekse stam van Handel II (Michael Whitaker), waarin ook opvallend dressuurbloed aanwezig is. WFFS: geen drager

DIARADO DIAMANT DE SEMILLY LE TOT DE SEMILLY
VENISE DES CRESLES
ROXETTE I CORRADO I
KIMBERLY III
IVELLE V&V
prok
MONTENDER
erkend
CONTENDER
erkend
JESPRIT
prestatie sport-(spr)
VERY NOUVELLE
ster prestatie
HEARTBREAKER
NOUVELLE
keur preferent prestatie
Ga naar live veiling

OASIS V&V

Hengst 2019 KWPN

1e moeder: IVELLE V&V VB prok (KWPN, 2013, MONTENDER x HEARTBREAKER)
2e moeder: VERY NOUVELLE ster prest voorl.keur (KWPN, 2002, HEARTBREAKER x INDORADO)
CHEVELLE (VERDI TN x HEARTBREAKER) - 1.45m-spr
EASTER BOY (PRESLEY BOY x HEARTBREAKER) - 1.50m-spr - Goedgekeurd bij AES
GOLDRUSH V&V (CLINTON x HEARTBREAKER) - 1.40m-spr
MONTROSE V&V Z (MONTENDER x HEARTBREAKER) - Goedgekeurd bij AES
ECANTO J (CANTURANO I x VERDI TN) - 1.50m-spr
3e moeder: NOUVELLE keur pref prest (KWPN, 1995, INDORADO x AHORN)
TENDER (HEARTBREAKER x INDORADO) - 1.40m-spr
COMANCHE (MR. BLUE x INDORADO) - Z-spr/1.30m
TZIGANE DE BEAUFOUR (LORD Z x HEARTBREAKER) - ZZ-spr/1.35m
DE SPORTIVO (KOJAK x VOLTAIRE) - 1.40m-spr
UCELLO DE BEAUFOUR (LE TOT DE SEMILLY x HEARTBREAKER) - 1.45m-spr
ERDELISTAN (PADINUS x CLINTON) - 1.40m-spr - Goedgekeurd bij NRPS
VINCI DE BEAUFOUR (DIAMANT DE SEMILLY x HEARTBREAKER) - 1.60m-spr
FOX (CANTOS x KOJAK) - 1.40m-spr
GLITTER (CLINTON x VOLTAIRE) - Z-spr/1.30m
GRAND BREAKER V & V (HEARTBREAKER x KOJAK) - 1.40m-spr
BELADONE DES CARMILLE (DIAMANT DE SEMILLY x HEARTBREAKER) - 1.40m-spr
STORM (HANDEL x VOLTAIRE) - ZZ-spr/1.35m - Goedgekeurd bij BE/SIES
HENNESSY (QUALITY TIME TN x QUATTRO B) - ZZ-spr/1.35m
4e moeder: JASMIJN keur pref (KWPN, 1991, AHORN x ULFT)
NUMBERTO (NEGRO x AHORN) - Grand Prix dr. - Goedgekeurd bij NRPS
WILLEM ALEXANDER (NEGRO x FLEMMINGH) - PSG/Inter I
ZONNEBLOEM (POLANSKY x NEGRO) - EPTM drs (2009) - 76.5
BUJA (FLEMMINGH x NEGRO) - Z1-drs
FRESIA (JAZZ x NEGRO) - EPTM drs (2014) - 80
GLAMOURDALE (LORD LEATHERDALE x NEGRO) - PSG/Inter I - Goedgekeurd bij HANN, OLDBG, KWPN
IZZY-LO (CHIPPENDALE x POLANSKY) - Z1-drs