Geboortedatum | 27-03-2019 |
Geslacht | Merrie |
Kleur | Bruin |
Dit merrieveulen in de collectie heeft de opvallende Lichte Tour-hengst Ghandi (Kirsten Brouwer) als vader. Vervolgens zien we GP-topper Apache. Zijn zesjarige dochter Idamora L komt uit een prachtige prestatiestam. Haar moeder Pamora is een zus van een Lichte Tour-paard, twee aangewezen hengsten en de moeder van de gekeurde Jayson. De (in)directe nalatenschap van overgrootmoeder Tamora is ongekend, met onder meer Rambo (Daniëlle Houtvast), Zamora (Lynne Maas), Bon Jovi (Diederik van Silfhout) en de gekeurde El Capone en Feel Good. WFFS: geen drager
GHANDI
BOJENGEL
UPTOWN
TISTIE TER KWINCKE
elite preferent prestatie prok |
BEAUDEA
elite eptm prok |
TUSCHINSKI
VANEA
elite preferent prestatie eptm sport-(dr) prok |
IDAMORA L
ster |
APACHE
keur |
UB 40
keur |
TOLANDA
PAMORA
keur preferent |
JETSET-D
JAMORA
keur preferent sport-(dr) |
Merrie 2019 KWPN