Filly by talented Ghandi out of great performance line

3. Odamora L

Pedigree: Ghandi x Apache
Geboortedatum: 27-03-2019
Fokker: -
Btw-plichtig: Nee

Het enige merrieveulen in de collectie heeft de opvallende Lichte Tour-hengst Ghandi (Kirsten Brouwer) als vader. Vervolgens zien we GP-topper Apache. Zijn zesjarige dochter Idamora L komt uit een prachtige prestatiestam. Haar moeder Pamora is een zus van een Lichte Tour-paard, twee aangewezen hengsten en de moeder van de gekeurde Jayson. De (in)directe nalatenschap van overgrootmoeder Tamora is ongekend, met onder meer Rambo (Daniëlle Houtvast), Zamora (Lynne Maas), Bon Jovi (Diederik van Silfhout) en de gekeurde El Capone en Feel Good.

WFFS: geen drager.

Ghandi Bojengel Uptown
Tisty Ter Kwinke elite pref prest prik
Beaudea elite eptm prok Tuschinski
Vanea elite pref prest sport-)dr) prok
Idamora L ster Apache UB 40
Jolanda elite pref prest prik
Zamora keur pref Jetsel-D
Jamora keur pref sport-(dr)
Ga naar live veiling

ODAMORA L

Merrie 2019 KWPN

1e moeder: IDAMORA L ster voorl.keur (KWPN, 2013, APACHE x JETSET-D)
2e moeder: PAMORA keur pref (KWPN, 1997, JETSET-D x WISCONSIN)
3e moeder: JAMORA keur pref sport(dr) (KWPN, 1991, WISCONSIN x AMOR) - Z1-drs
PAMORA (JETSET-D x WISCONSIN)
SCARAMOUCHE (METALL x WISCONSIN) - ZZL-drs
TAMORA (OLIVI x WISCONSIN) - PSG/Inter I
BAMORA B (SANDREO x WISCONSIN) - IBOP drs (2011) - 75
DIORA (METALL x OO SEVEN) - ZZL-drs
JAYSON (JOHNSON x NEGRO) - Goedgekeurd bij NRPS, KWPN, OLDBG
J-LARSSON (JOHNSON x NEGRO) - Goedgekeurd bij NRPS
4e moeder: TAMORA keur pref prest (KWPN, 1977, AMOR x PERICLES XX)
BAMOR (SALUUT x AMOR) - ZZL-drs
FABRISIUS (COR DE LA BRYERE x AMOR) - Z2-drs
GAMORA (WELLINGTON x AMOR) - Z1-drs
HAMORA (RECHTER x AMOR) - Z1-drs
JAMORA (WISCONSIN x AMOR) - Z1-drs
GUIADERO (RAMIRO Z x SALUUT) - Z-spr/1.30m, Z2-drs
HARVEST (CASSIS XX x SALUUT) - Grand Prix dr.
LAMORA (VOLTAIRE x SALUUT) - Z-spr/1.30m, M2-drs - EPTM (1996) - gem. drs 7.8
LAMOR (FARRINGTON x RECHTER) - Z1-drs
MADNESS (RANDEL Z x SALUUT) - Z1-drs
MORA (FARRINGTON x RECHTER) - Z1-drs
O MARIE (JETSET-D x RECHTER) - ZZZ-drs
OLE (BURGGRAAF x DUKAAT) - 1.60m-spr
TRISTAN O (AMSTERDAM x DUKAAT) - Z1-drs
TAMOR (GRIBALDI x RECHTER) - Z2-drs
ULTRA LIGHT (KRACK C x WELLINGTON) - Z2-drs
UMORA (JAZZ x AKTION) - Z2-drs
VAMORA (OO SEVEN x SALUUT) - IBOP (2005) - gem. drs 8.1
VAMORA O (AMSTERDAM x DUKAAT) - Z2-drs
WHITMAN (RHODIUM x SALUUT) - Grand Prix dr.
WILLEM O (SAN REMO x DUKAAT) - ZZL-drs
ZAMOR (SOLITAIR x WELLINGTON) - Z1-drs
BEAU-AMOR (PAINTED BLACK x WELLINGTON) - PSG/Inter I
BAMORA (UNITED x RECHTER) - Z2-drs
EVITAMORA (WESTENWIND x AKTION) - Z2-drs
JEUDI (VOLTAIRE x NOOITGEDACHT) - Goedgekeurd bij KWPN
NAPOLEON R (DUTCH CAPITOL x REX MAGNA XX) - 1.40m-spr
OMORA (INDOCTRO x REX MAGNA XX) - Z-spr/1.30m
OBAN (VOLTAIRE x NOOITGEDACHT) - Z2-drs
PAMORA (ANIMO x VOLTAIRE) - ZZ-spr/1.35m
RUMORA (RUBINSTEIN I x NOOITGEDACHT) - ZZL-drs
CHICO Z (CALVARO Z x REX MAGNA XX) - 1.40m-spr
TOPPER (ROYAL DANCE x TCN PARTOUT) - Z2-drs
CHELLANDANA Z (CHELLANO Z x REX MAGNA XX) - 1.60m-spr
URIVA (JETSET-D x FARRINGTON) - Z2-drs
VAMORA (FLORESTAN I x NOOITGEDACHT)
ZAMORA (KRACK C x FARRINGTON) - Grand Prix dr.
Z (RHODIUM x KRACK C) - Z1-drs
AUTHENTIC O (GUIDAM x VOLTAIRE) - ZZ-spr/1.35m
APACHE (RHODIUM x KRACK C) - PSG/Inter I
BON JOVI (UB 40 x KRACK C) - PSG/Inter I
BERLINDA (UNITED x FARRINGTON) - Z2-drs
CANTAIRE O (CANTURO x VOLTAIRE) - ZZ-spr/1.35m
DELAMORA O (CELANO x VOLTAIRE) - Z-spr/1.30m
ENJOY-MORA G (VIVALDI x SAN REMO) - M2-drs - IBOP drs (2012) - 75
EL CAPONE (UB 40 x OO SEVEN) - PSG/Inter I - Goedgekeurd bij KWPN, OLDBG
FANUCCI (UNITED x VOLTAIRE) - Z2-drs
FEEL GOOD (CONTANGO x OO SEVEN) - ZZZ-drs - Goedgekeurd bij KWPN
FAMORA (BLUE HORS ZACK x KRACK C) - PSG/Inter I
FAMORA (UB 40 x CONTANGO) - IBOP drs (2015) - 76
FRITS O (CALVARO Z x VOLTAIRE) - 1.45m-spr
GERRIE (UNITED x VOLTAIRE) - Z1-drs
GRADJE O (CARDENTO x VOLTAIRE) - 1.40m-spr
GABANNA (CONTANGO x UB 40) - Z1-drs
GAMORA O (TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE x VERDI TN) - 1.40m-spr
HAMORA O (MYLORD CARTHAGO x VOLTAIRE) - ZZ-spr/1.35m