Filly by talented Ghandi out of great performance line

3. Odamora L

Pedigree: Ghandi x Apache
Geboortedatum: 27-03-2019

Het enige merrieveulen in de collectie heeft de opvallende Lichte Tour-hengst Ghandi (Kirsten Brouwer) als vader. Vervolgens zien we GP-topper Apache. Zijn zesjarige dochter Idamora L komt uit een prachtige prestatiestam. Haar moeder Pamora is een zus van een Lichte Tour-paard, twee aangewezen hengsten en de moeder van de gekeurde Jayson. De (in)directe nalatenschap van overgrootmoeder Tamora is ongekend, met onder meer Rambo (Daniëlle Houtvast), Zamora (Lynne Maas), Bon Jovi (Diederik van Silfhout) en de gekeurde El Capone en Feel Good.

WFFS: geen drager.

Veiling afgelopen!

Verkocht naar Nederland

Ghandi Bojengel Uptown
Tisty Ter Kwinke elite pref prest prik
Beaudea elite eptm prok Tuschinski
Vanea elite pref prest sport-)dr) prok
Idamora L ster Apache UB 40
Jolanda elite pref prest prik
Zamora keur pref Jetsel-D
Jamora keur pref sport-(dr)