Geboortedatum | 19-04-2019 |
Geslacht | Hengst |
Kleur | Vos |
De opvallende Escamillo slaagde met prachtige cijfers voor zijn sporttest. De Escolar-zoon vormt een goede combinatie met Idonnee de Jeu, dochter van de befaamde De Niro. Grootmoeder Rubinette (v. Cocktail) bracht het bekende Lichte Tour-paard Vivace de Jeu en staat te boek als grootmoeder van de Zware Tour-paarden Elvive (Patrik Kittel) en Flanell (Veronique Roerink) en van het Lichte Tour-paard Glen Moray. Overgrootmoeder Mandoline (v. Rubinstein I) is een zus van de gekeurde Robin des Fontaines en Donauwalzer. WFFS: geen drager
ESCAMILLO
ESCOLAR
ESTOBAR NRW
FARAH DINA L
CASSILA
ROHDIAMANT
erkend |
CHANTAL
IDONNEE DE JEU
ster prok |
DE NIRO
erkend |
DONNERHALL
erkend |
ALICANTE B
RUBINETTE
elite preferent prok |
COCKTAIL
MANDOLINA
Hengst 2019 KWPN