ODYNN DE JEU

Out of direct dam line Vivace de Jeu and Elvive
Bekijk de volledige collectie van Borculo Elite Foal Auction - Dressuurveulens

65. Odynn De Jeu

Geboortedatum 19-04-2019
Geslacht Hengst
Kleur Vos
Studbook KWPN

De opvallende Escamillo slaagde met prachtige cijfers voor zijn sporttest. De Escolar-zoon vormt een goede combinatie met Idonnee de Jeu, dochter van de befaamde De Niro. Grootmoeder Rubinette (v. Cocktail) bracht het bekende Lichte Tour-paard Vivace de Jeu en staat te boek als grootmoeder van de Zware Tour-paarden Elvive (Patrik Kittel) en Flanell (Veronique Roerink) en van het Lichte Tour-paard Glen Moray. Overgrootmoeder Mandoline (v. Rubinstein I) is een zus van de gekeurde Robin des Fontaines en Donauwalzer. WFFS: geen drager

ESCAMILLO
ESCOLAR
ESTOBAR NRW
FARAH DINA L
CASSILA
ROHDIAMANT
erkend
CHANTAL
IDONNEE DE JEU
ster prok
DE NIRO
erkend
DONNERHALL
erkend
ALICANTE B
RUBINETTE
elite preferent prok
COCKTAIL
MANDOLINA

ODYNN DE JEU

Hengst 2019 KWPN

1e moeder: IDONNEE DE JEU ster prok (KWPN, 2013, DE NIRO x COCKTAIL)
2e moeder: RUBINETTE Elite pref prok (OLDBG, 1998, COCKTAIL x RUBINSTEIN I)
VIVACE DE JEU (CONTANGO x COCKTAIL) - PSG/Inter I
ZIZZ DE JEU (BLUE HORS DON SCHUFRO x COCKTAIL) - Z1-drs
CHABLIS DE JEU (ROUSSEAU x COCKTAIL) - Z1-drs
DONNEE DE JEU (ROUSSEAU x COCKTAIL)
ELVIVE (TUSCHINSKI x BLUE HORS DON SCHUFRO) - Inter A/B/II - IBOP drs (2013) - 80.5
FLANELL (APACHE x BLUE HORS DON SCHUFRO) - Inter A/B/II - IBOP drs (2014) - 82
GLEN MORAY (APACHE x BLUE HORS DON SCHUFRO) - PSG/Inter I
3e moeder: MANDOLINA Stb. Elite (OLDBG, 1991, RUBINSTEIN I x FIGARO)
WENCH DE JEU (JAZZ x CONTANGO) - PSG/Inter I
BASTA DE JEU (BLUE HORS DON ROMANTIC x CONTANGO)
CICERO DE JEU (TUSCHINSKI x CONTANGO) - PSG/Inter I
CHE DE JEU (VOICE x JAZZ) - PSG/Inter I
DUBAI DHDL (SAN REMO x JAZZ) - Z1-drs
FBI DHDL (WONDERBOY x JAZZ) - PSG/Inter I
4e moeder: MANDOLINE Elite (OLDBG, 1985, FIGARO x ALVARO XX)
ROBIN DES FONTAINES (RUBINSTEIN I x FIGARO) - Goedgekeurd bij OLDBG
DONAUWALZER (DONNERHALL x FIGARO) - Goedgekeurd bij OLDBG
QUINARO 3 (QUATTRO B x FIGARO) - 1.55m-spr
QUADRON (QUATTRO B x CONNECTION) - ZZ-spr/1.35m