Superb colt by Grand Prix sire Escolar

5. Orbelluce da Silica

Pedigree: Escolar x Belissimo M
Geslacht: Hengst
Geboortedatum: 10-02-2019

Vader Escolar beleefde in 2018 een winnend internationaal Grand Prix-debuut onder Hubertus Schmidt. Uit de eerste jaargangen van het Westfaalse toptalent komen al meerdere gekeurde zonen. Dit prachtig gefokte hengstveulen heeft de staatspremiemerrie Dolasilla als moeder, een dochter van de Grand Prix-hengst Belissimo M. Ze behoorde eerder al tot de geselecteerden voor de Oldenburger Elite Show in Rastede. Grootmoeder Diorella G (v. Michelangelo) is een elite staatspremiemerrie en volle zus van de bij meerdere Duitse stamboeken gekeurde Mon Dieu. Uit deze rechtstreekse Hannoveraanse lijn kennen we ook het Grand Prix-paard Ravelo (v. Royal Diamond). WFFS: negatief.

Escolar Estobar NRW Ehrentusch
Florence
Farah Dina L staatsprämie Fuerst Piccolo
Samira
Dolasilla staatsprämie Belissimo M Beltain
Roxa
Diorella G elite staatsprämie Michelangelo
Duett

ORBELLUCE DA SILICA (ESCOLAR X BELISSIMO M)
1emoeder:DOLASILLA staatsprämie (OLDBG, 2011,  BELISSIMO M X MICHELANGELO)
2emoeder: DIORELLA staatsprämie (OLDBG, 2002, MICHELANGELO X DONNERHALL)
HARONNO (SANCISCO X MICHELANGELO) – Z2-drs
FERRARI (FERNANDO TORRES X MICHELANGELO) – Z2-drs
3e moeder: DUETT elite hauptstutbuch (HANN, 1989, DONNERHALL X PIK BUBE I)
MON DIEU (MICHELANGELO X DONNERHALL) – Goedgekeurd bij OLDBG
RAVELO (ROYAL DIAMOND X WERNER 007) - Grand Prix dr.