ORCHIDEE ES

Striking offspring by Vitalis and sister to Quazotti, Big Tour
Bekijk de volledige collectie van Borculo Elite Foal Auction - Dressuurveulens

105. Orchidee ES

Geboortedatum 06-04-2019
Geslacht Merrie
Kleur Vos
Studbook KWPN

Orchidee ES is een opvallende nakomeling van de bij diverse stamboeken gekeurde Vitalis, die zich in de fokkerij een interessante opvolger van vader Vivaldi toont. Moeder Passionata is een Duitse merrie van de prachtige Stedinger. Zij gaf al de gekeurde Quazotti, actief op het WK voor Jonge Dressuurpaarden en Zware Tour geklasseerd. Grootmoeder Pappion bracht de BWP-gekeurde Ariane’s Razotti (v. Romanov) voort en uit deze lijn zien we ook Dimple (ZZ-Zwaar) en de gekeurde Benissimo en Fürstino verschijnen. WFFS: geen drager

VITALIS
erkend
VIVALDI
KRACK C
RENATE-UTOPIA
ster preferent prestatie
TOLIVIA
elite preferent prestatie sport-(dr) prok
D-DAY
NALIVIA
ster
PASSIONATA
STEDINGER
SANDRO HIT
BOLD-FANTASY
PAPPION
DREAM OF GLORY
SPIRIT

ORCHIDEE ES

Merrie 2019 KWPN

1e moeder: PASSIONATA (OLDBG, 2006, STEDINGER x DREAM OF GLORY)
QUAZOTTI (QUATERBACK x STEDINGER) - Inter A/B/II - Goedgekeurd bij AES
2e moeder: PAPPION (OLDBG, 2002, DREAM OF GLORY x WOLKENTANZ II)
RAZOTTI (ROMANOV x DREAM OF GLORY) - Goedgekeurd bij BWP
3e moeder: POLKATANZ (OLDBG, 1999, WOLKENTANZ II x SION)
DIMPLE (TUSCHINSKI x DONATELLI I) - ZZZ-drs
4e moeder: PETRONELLA (OLDBG, 1995, SION x PIK SENIOR)