Geboortedatum | 06-04-2019 |
Geslacht | Merrie |
Kleur | Vos |
Orchidee ES is een opvallende nakomeling van de bij diverse stamboeken gekeurde Vitalis, die zich in de fokkerij een interessante opvolger van vader Vivaldi toont. Moeder Passionata is een Duitse merrie van de prachtige Stedinger. Zij gaf al de gekeurde Quazotti, actief op het WK voor Jonge Dressuurpaarden en Zware Tour geklasseerd. Grootmoeder Pappion bracht de BWP-gekeurde Ariane’s Razotti (v. Romanov) voort en uit deze lijn zien we ook Dimple (ZZ-Zwaar) en de gekeurde Benissimo en Fürstino verschijnen. WFFS: geen drager
VITALIS
erkend |
VIVALDI
KRACK C
RENATE-UTOPIA
ster preferent prestatie |
TOLIVIA
elite preferent prestatie sport-(dr) prok |
D-DAY
NALIVIA
ster |
PASSIONATA
STEDINGER
SANDRO HIT
BOLD-FANTASY
PAPPION
DREAM OF GLORY
SPIRIT
Merrie 2019 KWPN
1e moeder: PASSIONATA (OLDBG, 2006, STEDINGER x DREAM OF GLORY) | ||||
Moeder van: | ||||
QUAZOTTI (QUATERBACK x STEDINGER) - Inter A/B/II - Goedgekeurd bij AES | ||||
2e moeder: PAPPION (OLDBG, 2002, DREAM OF GLORY x WOLKENTANZ II) | ||||
Moeder van: | ||||
RAZOTTI (ROMANOV x DREAM OF GLORY) - Goedgekeurd bij BWP | ||||
3e moeder: POLKATANZ (OLDBG, 1999, WOLKENTANZ II x SION) | ||||
Grootmoeder van: | ||||
DIMPLE (TUSCHINSKI x DONATELLI I) - ZZZ-drs | ||||
4e moeder: PETRONELLA (OLDBG, 1995, SION x PIK SENIOR) |