ORFEAS GPSH

Colt by Glock’s Toto Jr. out of interesting Fidertanz dam
Bekijk de volledige collectie van Borculo Elite Foal Auction - Dressuurveulens

100. Orfeas GPSH

Geboortedatum 11-04-2019
Geslacht Hengst
Kleur Zwart bruin
Studbook KWPN

Glock’s Toto Jr. heeft tot nu toe laten zien alles in huis te hebben voor een prachtige Grand Prix-carrière. Fidertanz heeft zijn kunnen op het hoogste niveau al laten zien en is met zijn meer dan 45 gekeurde zonen hard op weg om het ook in de fokkerij waar te maken. Een volle zus van moeder Fifty Fifty Four loopt eventing op CCI2*-niveau. De moederlijn vervolgt met de Trakehner-hengst Friedensfürst en gaat verder met de Grand Prix-hengst Lancetto. WFFS: geen drager

GLOCK'S TOTO JR.
TOTILAS
erkend
GRIBALDI
LOMINKA
elite preferent prestatie prok
DESPERADA
DESPERADOS
REGENTIN
FIFTY FIFTY FOUR
FIDERTANZ
FIDERMARK
REINE FREUDE
MEERFÜRSTIN
FRIEDENSFURST
MEERLIEBE

ORFEAS GPSH

Hengst 2019 KWPN

1e moeder: FIFTY FIFTY FOUR (HANN, 2014, FIDERTANZ x FRIEDENSFUERST)
2e moeder: MEERFUERSTIN (OLDBG, 2001, FRIEDENSFUERST x LANCETTO)
FIFTY FIFTY (FIDERTANZ x FRIEDENSFUERST) - CCI2*
3e moeder: LARA CROFT L (OLDBG, 1998, LANCETTO x WESTMINSTER)
4e moeder: MEERSTERN (OLDBG, 1994, WESTMINSTER x GOLDSTERN)