Geboortedatum | 11-04-2019 |
Geslacht | Hengst |
Kleur | Zwart bruin |
Glock’s Toto Jr. heeft tot nu toe laten zien alles in huis te hebben voor een prachtige Grand Prix-carrière. Fidertanz heeft zijn kunnen op het hoogste niveau al laten zien en is met zijn meer dan 45 gekeurde zonen hard op weg om het ook in de fokkerij waar te maken. Een volle zus van moeder Fifty Fifty Four loopt eventing op CCI2*-niveau. De moederlijn vervolgt met de Trakehner-hengst Friedensfürst en gaat verder met de Grand Prix-hengst Lancetto. WFFS: geen drager
GLOCK'S TOTO JR.
TOTILAS
erkend |
GRIBALDI
LOMINKA
elite preferent prestatie prok |
DESPERADA
DESPERADOS
REGENTIN
FIFTY FIFTY FOUR
FIDERTANZ
FIDERMARK
REINE FREUDE
MEERFÜRSTIN
FRIEDENSFURST
MEERLIEBE
Hengst 2019 KWPN
1e moeder: FIFTY FIFTY FOUR (HANN, 2014, FIDERTANZ x FRIEDENSFUERST) | ||||
2e moeder: MEERFUERSTIN (OLDBG, 2001, FRIEDENSFUERST x LANCETTO) | ||||
Moeder van: | ||||
FIFTY FIFTY (FIDERTANZ x FRIEDENSFUERST) - CCI2* | ||||
3e moeder: LARA CROFT L (OLDBG, 1998, LANCETTO x WESTMINSTER) | ||||
4e moeder: MEERSTERN (OLDBG, 1994, WESTMINSTER x GOLDSTERN) |