Genetic high-flyer out of Emmerton’s and Modesto’s dam line

2. Osuussinaa

Pedigree: Colman x Calido I
Kleur: Schimmel
Geboortedatum: 16-02-2019
Fokrichting: Springen
Fokker: -

Een genetische hoogvlieger uit de zo gewaardeerde Sina-stam. Dat is dit aansprekende en lichtvoetig galopperende merrieveulen. Moeder Abersinaa is een dochter van de Holsteinse merriemaker Calido I. We kennen haar ook als moeder van de KWPN-gekeurde Kobalt VDL. Grootmoeder Lersinaa gaf de bekende Emmerton, voormalig Nederlands Kampioen met Jur Vrieling en overgrootmoeder Dersinaa gaf Modesto. Hij stond ooit 6e op de WBFSH-ranking, won met Jean Marc Nicolas landenwedstrijden voor Frankrijk en is vader van de genoemde Kobalt VDL. Osuussinaa’s vader Colman is een Holsteinse topvererver met nakomelingen als L.B. Convall, Catwalk IV en Emir R. WFFS: negatief.

Colman Carthago Capitol I
Perra
Rosenquarz Lord
Faukasien
Abersinaa ster Calido I Cantus
Baroness VII
Lersinaa keur pref Nimmerdor pref
Dersinaa keur pref prest

OSUUSSINAA (COLMAN X CALIDO I)
1emoeder: ABERSINAA ster (KWPN, 2005, CALIDO I X NIMMERDOR)
KOBALT VDL (MODESTO X CALIDO I) – goedgekeurd bij KWPN
2emoeder: LERSINAA keur pref (KWPN, 1993, NIMMERDOR X LUCKY BOY XX)
EMMERTON VDL (EMILION X NIMMERDOR) - 1.60m-spr - Goedgekeurd bij KWPN, OLDBG, SWB, UNIRE
CANSELARA GPH (CARDENTO X EMILION) – 1.45m - spr
FORTALEZA GPH (SYDNEY X EMILION) – 1.45m – spr
GWYNETH SINAA GPH (INDORADO X EMILION) – 1.35 – spr
QUIRASINAA VAN ’T HEEMSKIND (QUANTUM X ODERMUS R) – 1.35m – spr
HOWARD (CRESPO VDL X CHIN CHIN) – 1.35m - spr
3emoeder: DERSINAA keur pref prest (KWPN, 1985, LUCKY BOY XX X MAJOOR)
MODESTO (GRANDEUR X LUCKY BOY XX) - 1.60m-spr – Goedgekeurd bij KWPN; SF; HANNOVER
ZIMA AS (INDOCTRO X JUS DE POMME) - 1.40m - spr
INDESTO VAN DE LEEUWERK (TOULON X JUS DE POMME) – 1.35m – spr
BOUCHARD (INDORADO X INDOCTRO) - 1.35m - spr
FANAY WHITE (CARDENTO X INDOCTRO) - 1.35m- spr
4e moeder: TERSINAA keur (KWPN, 1977, LUCKY BOY XX X DUC DE NORMANDIE)
CADANS Z (CATANGO Z X MAJOOR) – 1.40m – spr
DUNELM COUNT ON ME (OLDENBURG X MAJOOR) – Goedgekeurd bij SHBGB
LORD MAJOOR L Z (LORDANOS X LORD Z) – 1.40m – spr
ARCO POLO Z (ANDIAMO X LORD Z) – Grand Prix dr.