Half-sister to 1.60m GP horse Makavoy

69. Phavola

Pedigree: HARDROCK Z x AHORN
Geboortedatum: 06-05-2020
Fokrichting: Springen
Btw-plichtig: Nee

Gaat Phavola straks haar grote broer Makavoy (Hors la Loi II) achterna, waarmee Ben Asselin in 2013 carrière maakte door de 1.60m Encana Cup te winnen op de Spruce Meadow Masters Tournament? Haar vierjarige halfzus Laravola (Harley VDL) is een prachtige elitemerrie met 80 punten voor de EPTM. Moeder Sharavola presteerde zelf in het 1.40m. Ze is een (achter)nichtje van Grand Prix-springpaarden zoals Garavola, Jaravola en Midnight. Vader van Phavola, Hardrock Z, is razend populair om zijn bloedvoering Heartbreaker x Carthago Z en eigen sportprestaties.

Bekijk 180° video
HARDROCK Z
erkend
HEARTBREAKER
NIMMERDOR
BACAROLE
ster
CARTE BLANCHE Z CARTHAGO
MONICA
SHARAVOLA
keur sport-(spr)
AHORN
NIMMERDOR
M.HYAZINTHE
keur preferent prestatie
NARAVOLA
keur prestatie
JUS DE POMME
keur
COLANDA
keur preferent prestatie

PHAVOLA

Merrie 2020 KWPN

1e moeder: SHARAVOLA keur sport(spr) (KWPN, 1999, AHORN x JUS DE POMME) - 1.40m-spr
MAKAVOY (HORS LA LOI II x AHORN) - 1.60m-spr
2e moeder: NARAVOLA keur prest (KWPN, 1995, JUS DE POMME x LE MEXICO)
SHARAVOLA (AHORN x JUS DE POMME) - 1.40m-spr
ALFRED JODOCUS KWAK (INDOCTRO x JUS DE POMME) - ZZ-spr/1.35m
CHARAVOLA (AHORN x JUS DE POMME) - ZZ-spr/1.35m
FAVOLA (GINUS x JUS DE POMME) - Z-spr/1.30m
G-STAR (NAMELUS R x AHORN) - Z-spr/1.30m
HERA F.B.H. (COMME IL FAUT x HEARTBREAKER) - 1.40m-spr
HADYVOLA (NUMERO UNO x AHORN) - 1.45m-spr
3e moeder: COLANDA keur pref prest (KWPN, 1984, LE MEXICO x PERICLES XX)
GARAVOLA (NIMMERDOR x LE MEXICO) - 1.60m-spr
IBADAN (AHORN x LE MEXICO) - ZZ-spr/1.35m, Z1-drs
LARAVOLA (DAMIRO x LE MEXICO) - Z-spr/1.30m
JARAVOLA (DAMIRO x NIMMERDOR) - 1.60m-spr
KALETTO (GOODTIMES x NIMMERDOR) - Z-spr/1.30m
MIDNIGHT (VOLTAIRE x NIMMERDOR) - 1.60m-spr
RAVOLA (ANIMO x NIMMERDOR) - 1.40m-spr
TRAVOLA (BALOUBET DU ROUET x NIMMERDOR) - 1.50m-spr
BABALOUBA (BALOUBET DU ROUET x NIMMERDOR) - Goedgekeurd bij NRPS
ZYVOLA (CHIN CHIN x NIMMERDOR) - 1.45m-spr
ACE OF LOVE (DARCO x NIMMERDOR) - 1.40m-spr
BRAVOLA (QUIDAM DE REVEL x NIMMERDOR) - 1.40m-spr
CHOPARD III (CAROLUS II x NIMMERDOR) - ZZ-spr/1.35m
WHITE SOCKS (CANTOS x DAMIRO) - ZZ-spr/1.35m
ESPERANCE (NAMELUS R x DAMIRO) - Z-spr/1.30m, ZZ/CIC2*
HARRY SAUVAGE (TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE x DAMIRO) - Z-spr/1.30m
OXFORD (CONCORDE x DAMIRO) - 1.60m-spr
PICASSO (CONCORDE x DAMIRO) - ZZ-spr/1.35m
CARBANI (CAROLUS II x BALOUBET DU ROUET) - 1.50m-spr - Goedgekeurd bij NRPS
VDL GROEP ETERNAL FLAME (MR. BLUE x BALOUBET DU ROUET) - ZZ-spr/1.35m
FYVOLA (NUMERO UNO x BALOUBET DU ROUET) - IBOP spr (2013) - 85
MR FUCHS (MR. BLUE x BALOUBET DU ROUET) - 1.50m-spr
TULLAMORE (TORNESCH x BALOUBET DU ROUET) - Goedgekeurd bij ZfdP
4e moeder: SHANTAH keur pref prest (KWPN, 1976, PERICLES XX x HELIOS)
DOLANDA (LE MEXICO x PERICLES XX) - ZZ-spr/1.35m
ELANDA (NIMMERDOR x PERICLES XX) - ZZ-spr/1.35m
NORMAND (HATTRICK x PERICLES XX) - Z1-drs
GOLDA S (TRITON x LE MEXICO) - Z-spr/1.30m
ILTON S (DAGERAAD x LE MEXICO) - Grand Prix dr.
ULTAIRE (VOLTAIRE x WOLFGANG) - Z-spr/1.30m
VASHAN (VOLTAIRE x WOLFGANG) - ZZ-spr/1.35m
CATALUNA 3 (CONTAGO x LE MEXICO) - 1.40m-spr
LE GOLTAIRE (VOLTAIRE x TRITON) - Z-spr/1.30m
NOREL G (LUX Z x TRITON) - Z-spr/1.30m
FLYING JACKIE (NABAB DE REVE x VOLTAIRE) - 1.50m-spr
GIRL NEXT DOOR PR (BERNINI x VOLTAIRE) - 1.40m-spr
HIP HIP HOORAY PR (WARRANT x VOLTAIRE) - Z2-drs
ISOLA BELLA PR (GLASGOW-W V H MERELSNEST x VOLTAIRE) - ZZ-spr/1.35m