Eindigde op

26 aug. 2020 20:57:00

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

66. Powerful W

Geboortedatum 21-05-2020
Geslacht Hengst
Kleur Bruin
Studbook KWPN
BTW 0.00%

Wie wil er nou geen For Pleasure? De poel met prestatiegenen van deze topvererver wordt aangevuld door Chin Chin en Libero H. Elisa W (elite) is de volle zus van de KWPN-goedgekeurde hengst Zelote VDL, die 1.60m niveau gestart is met Tina Yates (USA) en een halfzus van twee internationale 1.45m springpaarden. Haar volle zus Wendy W leverde de GP-paarden Gigolo III (1.60m met Rachel Sadoz), Desiree van het Marienshof (1.50m met Marlon Modolo Zanotelli) en Haribo (1.50m met Emma Sargent).

FOR PLEASURE
FURIOSO II
FURIOSO XX
DAME DE RANVILLE
GIGANTIN
GRANNUS
GOLDI
ELISA W
CHIN CHIN
CONSTANT
LARESE
PAOLA W
LIBERO H
BIRANDA

POWERFUL W

Hengst 2020 KWPN

1e moeder: ELISA W Elite IBOP(spr) D-OC (KWPN, 2009, CHIN CHIN x LIBERO H)
2e moeder: PAOLA W ster pref prest prok (KWPN, 1997, LIBERO H x NOTARIS)
ZELOTE VDL (CHIN CHIN x LIBERO H) - 1.60m-spr - Goedgekeurd bij KWPN
BEORN (DOUGLAS x LIBERO H) - 1.45m-spr
HALIFAX W (PLOT BLUE x LIBERO H) - 1.45m-spr
GIGOLO III (CASSINI II x CHIN CHIN) - 1.60m-spr
HARIBO (COLMAN x CHIN CHIN) - 1.50m-spr
DESIREE VAN HET MARIENSHOF (CON AIR x CHIN CHIN) - 1.50m-spr
KISSING THE SKY (CONTENDRO I x CHIN CHIN) - ZZ-spr/1.35m
LETS KISS THE SKY (CONTENDRO I x CHIN CHIN) - 1.40m-spr
NATHAN VB (JAVARO x CHIN CHIN) - Z-spr/1.30m
JARANCK VAN DE KATENHORST (CORLAND x CHIN CHIN) - Goedgekeurd bij AES
MAMZELLE VH MARIENSHOF (EMERALD x CON AIR) - ZZ-spr/1.35m
3e moeder: BIRANDA keur pref prest (KWPN, 1983, NOTARIS x IRENUS)
ISABEL (NIMMERDOR x NOTARIS) - 1.50m-spr
JULIET (NIMMERDOR x NOTARIS) - Z1-drs
KENWOOD (GOODTIMES x NOTARIS) - 1.40m-spr - Goedgekeurd bij OS, OLDBG, KWPN, HANN
LOBKE (TOPAS x NOTARIS) - Z-spr/1.30m
KORAAL (GOODTIMES x ARAM) - Z-spr/1.30m
ARGON (SOLITAIR x TOPAS) - PSG/Inter I
ADELIEN (JOHNNY BOY II x TOPAS) - 1.40m-spr
MEVISTO'S BONAPARTE (CAROLUS II x ARAM) - 1.45m-spr
CONDOR (OVIDIUS x TOPAS) - 1.40m-spr
CHARMEUR (CAROLUS II x ARAM) - Z-spr/1.30m
GIJS (CARTHINO Z x TOPAS) - ZZ-spr/1.35m
HATTRICK N (MAROME NW x TOPAS) - ZZ-spr/1.35m
CASSANOVA FORTUNA (CASA GRANDE x LEUTHEN I) - ZZ-spr/1.35m
INGLISTON WOOSTER (PARCO x INDORADO) - 1.60m-spr - Goedgekeurd bij SSH
DOMINANT (JAZZ x WELLINGTON) - Z1-drs
EMPIRE (WYNTON x WELLINGTON) - ZZL-drs
GIOVANNI S (UP TO DATE x FRENCH BUFFET XX) - Z-spr/1.30m
4e moeder: OYRANDA ster pref (KWPN, 1973, IRENUS x SAFARI)
IRANDO (BALDER x NOTARIS) - Z1-drs
JARANDA (DILLENBURG x NOTARIS)
JYRANDA (DREAMSTREET x NOTARIS) - ZZ-spr/1.35m
KARANDUS (DILLENBURG x NOTARIS) - Z1-drs
MR.BEAN MW (BEAUJOLAIS x NOTARIS) - ZZL-drs
NYZAR (BELISAR x NOTARIS) - Z2-drs
OYRANDA (INDORADO x NOTARIS) - Z-spr/1.30m
RYANDA (BELISAR x NOTARIS) - Z2-drs
TJOKLAT (LIBERO H x NOTARIS) - ZZL-drs
TYROBI S (NAIROBI x NOTARIS) - Z-spr/1.30m
BYRANDUS S (UP TO DATE x NOTARIS) - ZZ-spr/1.35m
LIAN (BISMARCK x ZUIDHORN) - Z1-drs
NORDICO (EMILION x DILLENBURG) - 1.60m-spr, Z2-drs
SULTAN S (WOLFGANG x DILLENBURG) - PSG/Inter I
TYARANDA S (ELMSHORN x DILLENBURG) - 1.60m-spr
UDO D.V. (GOODTIMES x DILLENBURG) - 1.60m-spr
VLEDDER BM (OBELISK x BELISAR) - PSG/Inter I
WABS DE V (GOODTIMES x DILLENBURG) - 1.45m-spr
WYRANDA BM (JAZZ x BELISAR)
ARANN D.V. (MATTERHORN x DILLENBURG) - ZZ-spr/1.35m
BABY BOY (SANDRO HIT x BELISAR) - Z1-drs
CHARONDA (VERON x DILLENBURG) - ZZ-spr/1.35m
DIEGO BM (VIVALDI x BELISAR) - PSG/Inter I
DYLENI (VEGAS VDL x DILLENBURG) - EPTM spr (2012) - 80.5
EXPATERO D.V. (ZAPATERO VDL x DILLENBURG) - 1.45m-spr
DHI ZULU (ZAPATERO VDL x TOLAN R) - 1.50m-spr
FYANDA BM (SORENTO x BELISAR) - Z2-drs
GOGOTENDER WP (WHISTLER x KORIANDER) - 1.45m-spr
PARTY TRICK (CHILLI MORNING x TOLAN R) - ZZ/CIC2* - Goedgekeurd bij SHBGB