For Pleasure, what else

66. Powerful W

Pedigree: FOR PLEASURE x CHIN CHIN
Geslacht: Hengst
Geboortedatum: 21-05-2020
Fokrichting: Springen

Wie wil er nou geen For Pleasure? De poel met prestatiegenen van deze topvererver wordt aangevuld door Chin Chin en Libero H. Elisa W (elite) is de volle zus van de KWPN-goedgekeurde hengst Zelote VDL, die 1.60m niveau gestart is met Tina Yates (USA) en een halfzus van twee internationale 1.45m springpaarden. Haar volle zus Wendy W leverde de GP-paarden Gigolo III (1.60m met Rachel Sadoz), Desiree van het Marienshof (1.50m met Marlon Modolo Zanotelli) en Haribo (1.50m met Emma Sargent).

Bekijk 180┬░ video
FOR PLEASURE FURIOSO II FURIOSO XX
DAME DE RANVILLE
GIGANTIN GRANNUS
GOLDI
ELISA W CHIN CHIN CONSTANT
LARESE
PAOLA W LIBERO H
BIRANDA

POWERFUL W

Hengst 2020 KWPN

1e moeder: ELISA W Elite IBOP(spr) D-OC (KWPN, 2009, CHIN CHIN x LIBERO H)
2e moeder: PAOLA W ster pref prest prok (KWPN, 1997, LIBERO H x NOTARIS)
ZELOTE VDL (CHIN CHIN x LIBERO H) - 1.60m-spr - Goedgekeurd bij KWPN
BEORN (DOUGLAS x LIBERO H) - 1.45m-spr
HALIFAX W (PLOT BLUE x LIBERO H) - 1.45m-spr
GIGOLO III (CASSINI II x CHIN CHIN) - 1.60m-spr
HARIBO (COLMAN x CHIN CHIN) - 1.50m-spr
DESIREE VAN HET MARIENSHOF (CON AIR x CHIN CHIN) - 1.50m-spr
KISSING THE SKY (CONTENDRO I x CHIN CHIN) - ZZ-spr/1.35m
LETS KISS THE SKY (CONTENDRO I x CHIN CHIN) - 1.40m-spr
NATHAN VB (JAVARO x CHIN CHIN) - Z-spr/1.30m
JARANCK VAN DE KATENHORST (CORLAND x CHIN CHIN) - Goedgekeurd bij AES
MAMZELLE VH MARIENSHOF (EMERALD x CON AIR) - ZZ-spr/1.35m
3e moeder: BIRANDA keur pref prest (KWPN, 1983, NOTARIS x IRENUS)
ISABEL (NIMMERDOR x NOTARIS) - 1.50m-spr
JULIET (NIMMERDOR x NOTARIS) - Z1-drs
KENWOOD (GOODTIMES x NOTARIS) - 1.40m-spr - Goedgekeurd bij OS, OLDBG, KWPN, HANN
LOBKE (TOPAS x NOTARIS) - Z-spr/1.30m
KORAAL (GOODTIMES x ARAM) - Z-spr/1.30m
ARGON (SOLITAIR x TOPAS) - PSG/Inter I
ADELIEN (JOHNNY BOY II x TOPAS) - 1.40m-spr
MEVISTO'S BONAPARTE (CAROLUS II x ARAM) - 1.45m-spr
CONDOR (OVIDIUS x TOPAS) - 1.40m-spr
CHARMEUR (CAROLUS II x ARAM) - Z-spr/1.30m
GIJS (CARTHINO Z x TOPAS) - ZZ-spr/1.35m
HATTRICK N (MAROME NW x TOPAS) - ZZ-spr/1.35m
CASSANOVA FORTUNA (CASA GRANDE x LEUTHEN I) - ZZ-spr/1.35m
INGLISTON WOOSTER (PARCO x INDORADO) - 1.60m-spr - Goedgekeurd bij SSH
DOMINANT (JAZZ x WELLINGTON) - Z1-drs
EMPIRE (WYNTON x WELLINGTON) - ZZL-drs
GIOVANNI S (UP TO DATE x FRENCH BUFFET XX) - Z-spr/1.30m
4e moeder: OYRANDA ster pref (KWPN, 1973, IRENUS x SAFARI)
IRANDO (BALDER x NOTARIS) - Z1-drs
JARANDA (DILLENBURG x NOTARIS)
JYRANDA (DREAMSTREET x NOTARIS) - ZZ-spr/1.35m
KARANDUS (DILLENBURG x NOTARIS) - Z1-drs
MR.BEAN MW (BEAUJOLAIS x NOTARIS) - ZZL-drs
NYZAR (BELISAR x NOTARIS) - Z2-drs
OYRANDA (INDORADO x NOTARIS) - Z-spr/1.30m
RYANDA (BELISAR x NOTARIS) - Z2-drs
TJOKLAT (LIBERO H x NOTARIS) - ZZL-drs
TYROBI S (NAIROBI x NOTARIS) - Z-spr/1.30m
BYRANDUS S (UP TO DATE x NOTARIS) - ZZ-spr/1.35m
LIAN (BISMARCK x ZUIDHORN) - Z1-drs
NORDICO (EMILION x DILLENBURG) - 1.60m-spr, Z2-drs
SULTAN S (WOLFGANG x DILLENBURG) - PSG/Inter I
TYARANDA S (ELMSHORN x DILLENBURG) - 1.60m-spr
UDO D.V. (GOODTIMES x DILLENBURG) - 1.60m-spr
VLEDDER BM (OBELISK x BELISAR) - PSG/Inter I
WABS DE V (GOODTIMES x DILLENBURG) - 1.45m-spr
WYRANDA BM (JAZZ x BELISAR)
ARANN D.V. (MATTERHORN x DILLENBURG) - ZZ-spr/1.35m
BABY BOY (SANDRO HIT x BELISAR) - Z1-drs
CHARONDA (VERON x DILLENBURG) - ZZ-spr/1.35m
DIEGO BM (VIVALDI x BELISAR) - PSG/Inter I
DYLENI (VEGAS VDL x DILLENBURG) - EPTM spr (2012) - 80.5
EXPATERO D.V. (ZAPATERO VDL x DILLENBURG) - 1.45m-spr
DHI ZULU (ZAPATERO VDL x TOLAN R) - 1.50m-spr
FYANDA BM (SORENTO x BELISAR) - Z2-drs
GOGOTENDER WP (WHISTLER x KORIANDER) - 1.45m-spr
PARTY TRICK (CHILLI MORNING x TOLAN R) - ZZ/CIC2* - Goedgekeurd bij SHBGB