Geboortedatum | 01-06-2020 |
Geslacht | Hengst |
Kleur | Bruin |
BTW | 0.00% |
Met prachtige cijfers werd Ladignac goedgekeurd voor de KWPN-dekdienst. Als zoon van de Grand Prix-hengst Glock’s Zonik uit een Apache-moeder. Uit zijn sterke moederlijn komt de bekende Olympische Grand Prix merrie Nadine (v.T.C.N. Partout). Moeder Joeseda scoorde 80 punten in de IBOP. Verder gaat de moederlijn van Prince de Lignac terug op één van de bekendste Nederlandse merries genaamd Lies (v. Eros). Zij is onder andere de moeder van het internationale Grand Prix-paard Windsor (v. Roemer) en de grootmoeder van dezelfde Nadine. Dit alles wordt compleet gemaakt met aan moederszijde het bloed van Rousseau, Dreamcatcher, Cocktail en Havidoff.
LADIGNAC
ZONIK
erkend |
BLUE HORS ZACK
erkend |
ROMANIK
HELIANTHE
elite sport-(dr) ibop-(dr) prok |
APACHE
keur |
SALVINIA
ster preferent prestatie d-oc |
JOUSEDA
ster ibop-(dr) prok d-oc |
ROUSSEAU
FERRO
ZSUZSA
ster prestatie sport-(dr) |
CASEDA
elite ibop-(dr) prok |
DREAMCATCHER
RESEDA
ster preferent prestatie prok |
Hengst 2020 KWPN
1e moeder: JOUSEDA ster prok IBOP(drs) D-OC (KWPN, 2014, ROUSSEAU x DREAMCATCHER) | ||||
2e moeder: CASEDA Elite prok IBOP(drs) (KWPN, 2007, DREAMCATCHER x COCKTAIL) | ||||
Moeder van: | ||||
JOUSEDA (ROUSSEAU x DREAMCATCHER) - IBOP drs (2017) - 80 | ||||
3e moeder: RESEDA ster pref prest prok (KWPN, 1998, COCKTAIL x HAVIDOFF) | ||||
Moeder van: | ||||
WASEDA (ROUSSEAU x COCKTAIL) - Z2-drs | ||||
CASEDA (DREAMCATCHER x COCKTAIL) - IBOP drs (2012) - 76 | ||||
DAFOUR (VIVALDI x COCKTAIL) - Z2-drs | ||||
GESEDA (BORDEAUX x COCKTAIL) - ZZL-drs | ||||
HESEDA (BON BRAVOUR x COCKTAIL) - Z2-drs | ||||
Grootmoeder van: | ||||
EDA (ZHIVAGO x SAN REMO) - ZZZ-drs | ||||
J2L LAMBORGHINI (BON BRAVOUR x SAN REMO) - PSG/Inter I | ||||
JEMEN GPSH (DE NIRO x VIVALDI) - Z2-drs | ||||
4e moeder: MALROVE ster pref prest (KWPN, 1994, HAVIDOFF x ROEMER) | ||||
Moeder van: | ||||
VANGELIS (KRACK C x HAVIDOFF) - Z-spr/1.30m, Z1-drs, Z/CIC1* | ||||
WALLY TAX (SAN REMO x HAVIDOFF) - ZZL-drs | ||||
ZOKOSKY (ROUSSEAU x HAVIDOFF) - PSG/Inter I | ||||
ESCOBEDO (VIVALDI x HAVIDOFF) - ZZL-drs | ||||
FUERTE OLIMPICO (UPHILL x HAVIDOFF) - Z2-drs | ||||
Grootmoeder van: | ||||
ANEMOON (UNITED x SILVANO N) | ||||
BOND'S PAINTING (OO SEVEN x SILVANO N) - Grand Prix dr. | ||||
ELLINGTON (JAZZ x SILVANO N) - PSG/Inter I | ||||
HIPPOPHAE (DREAM BOY x SILVANO N) - Z2-drs | ||||
Overgrootmoeder van: | ||||
EDELWEIS (AMPERE x UNITED) |