PRINCE DE LIGNAC

Immense influence of one of the best Dutch broodmares
Bekijk de volledige collectie van Borculo Elite Foal Auction 2020

Eindigde op

27 aug. 2020 20:48:00

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

32. Prince de Lignac

Geboortedatum 01-06-2020
Geslacht Hengst
Kleur Bruin
Studbook KWPN
BTW 0.00%

Met prachtige cijfers werd Ladignac goedgekeurd voor de KWPN-dekdienst. Als zoon van de Grand Prix-hengst Glock’s Zonik uit een Apache-moeder. Uit zijn sterke moederlijn komt de bekende Olympische Grand Prix merrie Nadine (v.T.C.N. Partout). Moeder Joeseda scoorde 80 punten in de IBOP. Verder gaat de moederlijn van Prince de Lignac terug op één van de bekendste Nederlandse merries genaamd Lies (v. Eros). Zij is onder andere de moeder van het internationale Grand Prix-paard Windsor (v. Roemer) en de grootmoeder van dezelfde Nadine. Dit alles wordt compleet gemaakt met aan moederszijde het bloed van Rousseau, Dreamcatcher, Cocktail en Havidoff.

LADIGNAC
ZONIK
erkend
BLUE HORS ZACK
erkend
ROMANIK
HELIANTHE
elite sport-(dr) ibop-(dr) prok
APACHE
keur
SALVINIA
ster preferent prestatie d-oc
JOUSEDA
ster ibop-(dr) prok d-oc
ROUSSEAU
FERRO
ZSUZSA
ster prestatie sport-(dr)
CASEDA
elite ibop-(dr) prok
DREAMCATCHER
RESEDA
ster preferent prestatie prok

PRINCE DE LIGNAC

Hengst 2020 KWPN

1e moeder: JOUSEDA ster prok IBOP(drs) D-OC (KWPN, 2014, ROUSSEAU x DREAMCATCHER)
2e moeder: CASEDA Elite prok IBOP(drs) (KWPN, 2007, DREAMCATCHER x COCKTAIL)
JOUSEDA (ROUSSEAU x DREAMCATCHER) - IBOP drs (2017) - 80
3e moeder: RESEDA ster pref prest prok (KWPN, 1998, COCKTAIL x HAVIDOFF)
WASEDA (ROUSSEAU x COCKTAIL) - Z2-drs
CASEDA (DREAMCATCHER x COCKTAIL) - IBOP drs (2012) - 76
DAFOUR (VIVALDI x COCKTAIL) - Z2-drs
GESEDA (BORDEAUX x COCKTAIL) - ZZL-drs
HESEDA (BON BRAVOUR x COCKTAIL) - Z2-drs
EDA (ZHIVAGO x SAN REMO) - ZZZ-drs
J2L LAMBORGHINI (BON BRAVOUR x SAN REMO) - PSG/Inter I
JEMEN GPSH (DE NIRO x VIVALDI) - Z2-drs
4e moeder: MALROVE ster pref prest (KWPN, 1994, HAVIDOFF x ROEMER)
VANGELIS (KRACK C x HAVIDOFF) - Z-spr/1.30m, Z1-drs, Z/CIC1*
WALLY TAX (SAN REMO x HAVIDOFF) - ZZL-drs
ZOKOSKY (ROUSSEAU x HAVIDOFF) - PSG/Inter I
ESCOBEDO (VIVALDI x HAVIDOFF) - ZZL-drs
FUERTE OLIMPICO (UPHILL x HAVIDOFF) - Z2-drs
ANEMOON (UNITED x SILVANO N)
BOND'S PAINTING (OO SEVEN x SILVANO N) - Grand Prix dr.
ELLINGTON (JAZZ x SILVANO N) - PSG/Inter I
HIPPOPHAE (DREAM BOY x SILVANO N) - Z2-drs
EDELWEIS (AMPERE x UNITED)