RAMORA

Raven out of sister to stallion dam Vamora
Bekijk de volledige collectie van Early Summer Auction 2021

Eindigde op

3 jun. 2021 20:24:00

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

12. Ramora

Geboortedatum 01-03-2021
Geslacht Merrie
Kleur Bruin
Studbook KWPN
BTW 0.00%

Met de bekende KWPN goedgekeurde hengsten Feel Good (v. Contango) en El Capone (v. UB40) komt Ramora voort uit een zeer goede merrielijn. De hengst Raven is een nakomeling van de Wereldkampioen Jonge Dressuurpaarden Revolution. Onder Andreas Helgstrand is hij klaar is voor het hoogste niveau. Raven is zeker een hengst die valt in de categorie ‘one to watch’. In 2019 werd hij tijdens de Westfalen keuring gekeurd tot Premiehengst. Hij wordt niet voor niets Revolution 2.0 genoemd. De naam Bamora komt bij liefhebbers van goede dressuurpaarden bekend voor. Ze is een zus van hengstenmoeder Vamora.  Grootmoeder Camora bracht het internationaal Lichte Tour paard Usher (v. Jazz) van Dorie Addy-Crow. Whitman (v. Rhodium) die zelf zeer succesvol presteerde op Grand Prix niveau onder Lauren Sammis komt ook uit de directe moederlijn.

RAVEN
REVOLUTION
ROCKY LEE
ROCHELLE
CHAYENNE W
CHRIST
BONNY
BAMORA
ster
UB 40
keur
OLIVI
keur
KILUCIENNE
keur preferent prestatie sport-(dr)
CAMORA
keur preferent prestatie
SALUUT
TAMORA
keur preferent prestatie

1e moeder: BAMORAster(KWPN, 2006, UB 40 x SALUUT)
GABANNA (CONTANGO x UB 40) - Z1-drs
2e moeder: CAMORAkeur pref prest(KWPN, 1984, SALUUT x AMOR)
HUGO (CASSIS XX x SALUUT) - Z2-drs
MADNESS (RANDEL Z x SALUUT) - L-spr/1.10m, Z1-drs
USHER (JAZZ x SALUUT) - PSG/Inter I
WHITMAN (RHODIUM x SALUUT) - Grand Prix dr.
EL CAPONE (UB 40 x OO SEVEN) - PSG/Inter I-Goedgekeurd bij KWPN, OLDBG
FEEL GOOD (CONTANGO x OO SEVEN) - PSG/Inter I-Goedgekeurd bij KWPN
HAMORA (BRETTON WOODS x CONTANGO) - ZZL-drs
3e moeder: TAMORAkeur pref prest(KWPN, 1977, AMOR x PERICLES XX)
BAMOR (SALUUT x AMOR) - ZZL-drs
FABRISIUS (COR DE LA BRYERE x AMOR) - Z2-drs
GAMORA (WELLINGTON x AMOR) - Z1-drs
HAMORA (RECHTER x AMOR) - Z1-drs
JAMORA (WISCONSIN x AMOR) - Z1-drs
GUIADERO (RAMIRO Z x SALUUT) - Z-spr/1.30m, Z2-drs
LAMORA (VOLTAIRE x SALUUT) - Z-spr/1.30m, M2-drs
LAMOR (FARRINGTON x RECHTER) - Z1-drs
MORA (FARRINGTON x RECHTER) - Z1-drs
O MARIE (JETSET-D x RECHTER) - ZZZ-drs
OLE (BURGGRAAF x DUKAAT) - 1.60m-spr
SCARAMOUCHE (METALL x WISCONSIN) - ZZL-drs
TAMORA (OLIVI x WISCONSIN) - PSG/Inter I
TAMOR (GRIBALDI x RECHTER) - Z2-drs
TRISTAN O (AMSTERDAM x DUKAAT) - Z1-drs
ULTRA LIGHT (KRACK C x WELLINGTON) - Z2-drs
UMORA (JAZZ x AKTION) - Z2-drs
VAMORA O (AMSTERDAM x DUKAAT) - Z2-drs
WILLEM O (SAN REMO x DUKAAT) - ZZL-drs
ZAMOR (SOLITAIR x WELLINGTON) - Z1-drs
BAMORA (UNITED x RECHTER) - Z2-drs
BEAU-AMOR (PAINTED BLACK x WELLINGTON) - PSG/Inter I
EXTRAVANT (VIVALDI x GRIBALDI) - ZZZ-drs
EVITAMORA (WESTENWIND x AKTION) - Z2-drs
CDL FESTIVAL (VIVALDI x GRIBALDI) - Z1-drs
JEUDI (VOLTAIRE x NOOITGEDACHT) - M1-drs-Goedgekeurd bij KWPN
NAPOLEON R (DUTCH CAPITOL x REX MAGNA XX) - 1.40m-spr
OMORA (INDOCTRO x REX MAGNA XX) - Z-spr/1.30m
OBAN (VOLTAIRE x NOOITGEDACHT) - L-spr/1.10m, Z2-drs
PAMORA (ANIMO x VOLTAIRE) - ZZ-spr/1.35m
RUMORA (RUBINSTEIN I x NOOITGEDACHT) - ZZL-drs
CHICO Z (CALVARO Z x REX MAGNA XX) - 1.40m-spr
TOPPER (ROYAL DANCE x TCN PARTOUT) - Z2-drs
CHELLANDANA Z (CHELLANO Z x REX MAGNA XX) - 1.60m-spr
URIVA (JETSET-D x FARRINGTON) - Z2-drs
ZAMORA (KRACK C x FARRINGTON) - Grand Prix dr.
Z (RHODIUM x KRACK C) - Z1-drs
APACHE (RHODIUM x KRACK C) - PSG/Inter I
AUTHENTIC O (GUIDAM x VOLTAIRE) - ZZ-spr/1.35m
BERLINDA (UNITED x FARRINGTON) - Z2-drs
BON JOVI (UB 40 x KRACK C) - PSG/Inter I
CANTAIRE O (CANTURO x VOLTAIRE) - 1.45m-spr
DIAMORA (VERDI TN x VOLTAIRE) - Z-spr/1.30m
DIORA (METALL x OO SEVEN) - ZZL-drs
DELAMORA O (CELANO x VOLTAIRE) - Z-spr/1.30m
ESPERANTO (JAZZ x NEGRO) - PSG/Inter I, 0.80m Eventing
FAMORA (BLUE HORS ZACK x KRACK C) - Grand Prix dr., 0.80m Eventing
FRITS O (CALVARO Z x VOLTAIRE) - 1.45m-spr
FANUCCI (UNITED x VOLTAIRE) - Z2-drs
GRADJE O (CARDENTO x VOLTAIRE) - 1.50m-spr
GERRIE (UNITED x VOLTAIRE) - Z1-drs
GAMORA O (TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE x VERDI TN) - 1.40m-spr
HAMORA O (MYLORD CARTHAGO x VOLTAIRE) - 1.40m-spr
JAYSON (JOHNSON x NEGRO) - Z2-drs-Goedgekeurd bij KWPN, NRPS, OLDBG
JAMORA O (QUASIMODO VAN DE MOLENDREEF x VOLTAIRE) - Z-spr/1.30m
J-LARSSON (JOHNSON x NEGRO) - Goedgekeurd bij NRPS
4e moeder: OLIENkeur pref prest(KWPN, 1973, PERICLES XX x APOLLO)
GRAAFSCHAP (PION x PERICLES XX) - Z1-drs
I (EXPERT x PERICLES XX) - Z1-drs
BELTRUM (SALUUT x AMOR) - 1.60m-spr-Goedgekeurd bij KWPN
FOLETTE (SULTAN x AMOR) - M-spr/1.20m, Z1-drs
FERDINAND (LE MEXICO x AMOR) - ZZ-spr/1.35m, Z1-drs, 1.00m Eventing
HARALD (CALVADOS x AMOR) - Z-spr/1.30m, M1-drs
JOSIEN (BURGGRAAF x AMOR) - Z-spr/1.30m
JOCHEM (VOLTAIRE x AMOR) -
KASPER (FARAM x AMOR) - Z2-drs
LEO (GOODTIMES x CALVADOS) - 1.60m-spr
MAFIA (NIMMERDOR x AMOR) - Z-spr/1.30m
PACHINO (LARDUC x FARAM) - PSG/Inter I
SOLO (CELANO x AMOR) - Z-spr/1.30m
STOERLEE (BURGGRAAF x AMOR) - 1.60m-spr
TWISTER FD (BURGGRAAF x AMOR) - ZZZ-drs
ZORRO (SIR SINCLAIR x AMOR) - ZZZ-drs
BRAVOURE (SANDREO x AMOR) - ZZZ-drs
HIELKJE (CAVALIER x SALUUT) - Z-spr/1.30m, Z1-drs
IWAN (CALVADOS x LE MEXICO) - 1.40m-spr
KARAKTER (FERRO x BELISAR) - Z1-drs
KOLETTE (DAMIRO x SULTAN) - ZZ-spr/1.35m, L1-drs
ROLETTE (LESTER x VOLTAIRE) - 1.60m-spr
SOLETTE (BURGGRAAF x BELISAR) - Z-spr/1.30m
UWWALON (BURGGRAAF x HERANNUS) - 1.60m-spr
U2 (BURGGRAAF x VOLTAIRE) - 1.60m-spr
ULANDO (OSCAR x FARRINGTON) - ZZZ-drs
UNANIEM (HEARTBREAKER x VOLTAIRE) - 1.60m-spr
VINDOCTAIRE (INDOCTRO x VOLTAIRE) - 1.50m-spr
VALENTIO (NO LIMIT x VOLTAIRE) - 1.45m-spr
S L WHAT NOU (NUMERO UNO x VOLTAIRE) - 1.50m-spr
WIEBIENTO (CABOCHON x FARRINGTON) - ZZL-drs
WILLOW FD (FLORETT AS x LUX Z) - PSG/Inter I
WARSTEINER (MONTREUX x VOLTAIRE) - L-spr/1.10m, PSG/Inter I
ZOEYLETTE (NUMERO UNO x VOLTAIRE) - Z-spr/1.30m
CAPRICE (CARRY GOLD x WELLINGTON) - M-spr/1.20m, Z2-drs-Goedgekeurd bij SA, BERL-BRAND, MECKL, SATHU
ASCENSION LORD (LORD Z x VOLTAIRE) - 1.55m-spr
MTM ACE OF SPADES (TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE x VOLTAIRE) - 1.40m-spr
BRASHA-FD (JOHNSON x NIVEAU) - ZZL-drs
COLUMBUS (JOHNSON x SIR SINCLAIR) - Z2-drs
CHAPLIN-FD (OL METTA x NIVEAU) - Z-spr/1.30m
DON JOHNSON (JOHNSON x SIR SINCLAIR) - Inter A/B/II
DIANGELO (TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE x BURGGRAAF) - 1.40m-spr
DANA (SPIELBERG x QUATTRO B) - ZZZ-drs
EVANKA FD VAN THOFTERRIJCKEL (QUASIMODO VAN DE MOLENDREEF x LE MEXICO) - 1.45m-spr
RUBIO MONOCOAT'S WONDERLAND (WHAT A KASHMIR K x BURGGRAAF) - ZZ-spr/1.35m
FIONA (TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE x BURGGRAAF) - ZZ-spr/1.35m
FERNANDO VAN D N OTTERDIJK (ELDORADO VAN DE ZESHOEK TN x BURGGRAAF) - 1.45m-spr
FLORIAN (WESTPOINT x SIR SINCLAIR) - ZZL-drs
GO FOUR IT B. (O'BRIEN x CELANO) - 1.60m-spr
AMOROSO GIGI Z (AEROBIC TN x QUATTRO B) - CIC1*