Geboortedatum | 05-04-2021 |
Geslacht | Merrie |
Kleur | Vos |
BTW | 0.00% |
Bij Veulenveiling Borculo bieden we graag iets unieks aan. Dat is zeker gelukt met dit goed bewegend veulen. Voor het vaderschap tekende de hengst Fynch Hatton. Een waar toekomsttalent dat in 2020 de Bundeschampionate voor 4-jarige wist te winnen. Met een uitmuntende 10 voor zijn galoppade kan zijn sportcarrière niet anders dan zeer succesvol worden. Moeder Heromiek is een dochter van Chagall D&R en is voorlopig keur. Grootmoeder Veroniek (v. Krack C) is de moeder van de KWPN goedgekeurde hengst Lord Romantic (v. Don Romantic). Daarnaast komt de KWPN aangewezen hengst Maddock (v. Dettori) uit deze merrie. Met verschillende Lichte Tour paarden in deze moederlijn is Ranamiek een zeer interessante aanschaf voor sport en fokkerij.
FYNCH HATTON
FORMEL EINS
FRANZISKUS
ROMANTIKA
SENOTIRA MEYER
SIR DONNERHALL II
WEST VIRGINIA
HEROMIEK
ster prok |
CHAGALL D&R
JAZZ
ANNABEL
elite preferent prestatie prok |
VERONIEK
elite preferent sport-(dr) d-oc |
KRACK C
NORMIEK
elite preferent prestatie sport-(dr) d-oc |
1e moeder: HEROMIEKprok voorl.keur(KWPN, 2012, CHAGALL D&R x KRACK C) | ||||
2e moeder: VERONIEKElite pref sport(dr) D-OC(KWPN, 2002, KRACK C x HITCHCOCK) - Z2-drs | ||||
Moeder van: | ||||
LORD ROMANTIC (BLUE HORS DON ROMANTIC x KRACK C) - Goedgekeurd bij KWPN | ||||
3e moeder: NORMIEKElite pref prest sport(dr) D-OC(KWPN, 1995, HITCHCOCK x ONYX) - Z1-drs | ||||
Moeder van: | ||||
RHYTHM (GRIBALDI x HITCHCOCK) - Z1-drs | ||||
VERONIEK (KRACK C x HITCHCOCK) - Z2-drs | ||||
AZAMIEK (TOLANDO x HITCHCOCK) - Z1-drs | ||||
FLAMBEAU (APACHE x HITCHCOCK) - ZZZ-drs | ||||
JAMBEAU (APACHE x HITCHCOCK) - Goedgekeurd bij DWB | ||||
Grootmoeder van: | ||||
HILLTOP (CHAGALL D&R x TUSCHINSKI) - PSG/Inter I | ||||
HIPPI (CHAGALL D&R x SAMARANT) - PSG/Inter I | ||||
4e moeder: TERMIEKkeur pref prest(KWPN, 1977, ONYX x DUC DE NORMANDIE) | ||||
Moeder van: | ||||
DONZEL (ZEOLIET x ONYX) - PSG/Inter I | ||||
NORMIEK (HITCHCOCK x ONYX) - Z1-drs | ||||
Grootmoeder van: | ||||
FALSET (ARCHITECT x VANITAS) - Z2-drs | ||||
HIRONDELLE (RENVILLE x PRETENDENT) - L-spr/1.10m, Z2-drs | ||||
NEMO (JAZZ x VANITAS) - ZZZ-drs | ||||
Overgrootmoeder van: | ||||
JOLIETTE (EL CORONA x ARCHITECT) - ZZL-drs | ||||
NOBLESSE (WELLINGTON x ARCHITECT) - Z1-drs | ||||
DORETTO (SYDNEY x INDOCTRO) - Z1-drs | ||||
E'VANGOGH-W (VAN GOGH x FURORE) - Z-spr/1.30m |