Talented Fynch Hattan multiplied with sports

5. Ranamiek

Pedigree: FYNCH HATTON x CHAGALL D&R
Kleur: Vos
Geboortedatum: 05-04-2021

Bij Veulenveiling Borculo bieden we graag iets unieks aan. Dat is zeker gelukt met dit goed bewegend veulen. Voor het vaderschap tekende de hengst Fynch Hatton. Een waar toekomsttalent dat in 2020 de Bundeschampionate voor 4-jarige wist te winnen. Met een uitmuntende 10 voor zijn galoppade kan zijn sportcarrière niet anders dan zeer succesvol worden. Moeder Heromiek is een dochter van Chagall D&R en is voorlopig keur. Grootmoeder Veroniek (v. Krack C) is de moeder van de KWPN goedgekeurde hengst Lord Romantic (v. Don Romantic). Daarnaast komt de KWPN aangewezen hengst Maddock (v. Dettori) uit deze merrie. Met verschillende Lichte Tour paarden in deze moederlijn is Ranamiek een zeer interessante aanschaf voor sport en fokkerij.

Bekijk 180° video
FYNCH HATTON FORMEL EINS FRANZISKUS
ROMANTIKA
SENOTIRA MEYER SIR DONNERHALL II
WEST VIRGINIA
HEROMIEK
ster prok
CHAGALL D&R JAZZ
ANNABEL
elite preferent prestatie prok
VERONIEK
elite preferent sport-(dr) d-oc
KRACK C
NORMIEK
elite preferent prestatie sport-(dr) d-oc

1e moeder: HEROMIEKprok voorl.keur(KWPN, 2012, CHAGALL D&R x KRACK C)
2e moeder: VERONIEKElite pref sport(dr) D-OC(KWPN, 2002, KRACK C x HITCHCOCK) - Z2-drs
LORD ROMANTIC (BLUE HORS DON ROMANTIC x KRACK C) - Goedgekeurd bij KWPN
3e moeder: NORMIEKElite pref prest sport(dr) D-OC(KWPN, 1995, HITCHCOCK x ONYX) - Z1-drs
RHYTHM (GRIBALDI x HITCHCOCK) - Z1-drs
VERONIEK (KRACK C x HITCHCOCK) - Z2-drs
AZAMIEK (TOLANDO x HITCHCOCK) - Z1-drs
FLAMBEAU (APACHE x HITCHCOCK) - ZZZ-drs
JAMBEAU (APACHE x HITCHCOCK) - Goedgekeurd bij DWB
HILLTOP (CHAGALL D&R x TUSCHINSKI) - PSG/Inter I
HIPPI (CHAGALL D&R x SAMARANT) - PSG/Inter I
4e moeder: TERMIEKkeur pref prest(KWPN, 1977, ONYX x DUC DE NORMANDIE)
DONZEL (ZEOLIET x ONYX) - PSG/Inter I
NORMIEK (HITCHCOCK x ONYX) - Z1-drs
FALSET (ARCHITECT x VANITAS) - Z2-drs
HIRONDELLE (RENVILLE x PRETENDENT) - L-spr/1.10m, Z2-drs
NEMO (JAZZ x VANITAS) - ZZZ-drs
JOLIETTE (EL CORONA x ARCHITECT) - ZZL-drs
NOBLESSE (WELLINGTON x ARCHITECT) - Z1-drs
DORETTO (SYDNEY x INDOCTRO) - Z1-drs
E'VANGOGH-W (VAN GOGH x FURORE) - Z-spr/1.30m