RANAMIEK

Talented Fynch Hattan multiplied with sports
Bekijk de volledige collectie van Early Summer Auction 2021

Eindigde op

3 jun. 2021 19:54:00

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

5. Ranamiek

Geboortedatum 05-04-2021
Geslacht Merrie
Kleur Vos
Studbook KWPN
BTW 0.00%

Bij Veulenveiling Borculo bieden we graag iets unieks aan. Dat is zeker gelukt met dit goed bewegend veulen. Voor het vaderschap tekende de hengst Fynch Hatton. Een waar toekomsttalent dat in 2020 de Bundeschampionate voor 4-jarige wist te winnen. Met een uitmuntende 10 voor zijn galoppade kan zijn sportcarrière niet anders dan zeer succesvol worden. Moeder Heromiek is een dochter van Chagall D&R en is voorlopig keur. Grootmoeder Veroniek (v. Krack C) is de moeder van de KWPN goedgekeurde hengst Lord Romantic (v. Don Romantic). Daarnaast komt de KWPN aangewezen hengst Maddock (v. Dettori) uit deze merrie. Met verschillende Lichte Tour paarden in deze moederlijn is Ranamiek een zeer interessante aanschaf voor sport en fokkerij.

FYNCH HATTON
FORMEL EINS
FRANZISKUS
ROMANTIKA
SENOTIRA MEYER
SIR DONNERHALL II
WEST VIRGINIA
HEROMIEK
ster prok
CHAGALL D&R
JAZZ
ANNABEL
elite preferent prestatie prok
VERONIEK
elite preferent sport-(dr) d-oc
KRACK C
NORMIEK
elite preferent prestatie sport-(dr) d-oc

1e moeder: HEROMIEKprok voorl.keur(KWPN, 2012, CHAGALL D&R x KRACK C)
2e moeder: VERONIEKElite pref sport(dr) D-OC(KWPN, 2002, KRACK C x HITCHCOCK) - Z2-drs
LORD ROMANTIC (BLUE HORS DON ROMANTIC x KRACK C) - Goedgekeurd bij KWPN
3e moeder: NORMIEKElite pref prest sport(dr) D-OC(KWPN, 1995, HITCHCOCK x ONYX) - Z1-drs
RHYTHM (GRIBALDI x HITCHCOCK) - Z1-drs
VERONIEK (KRACK C x HITCHCOCK) - Z2-drs
AZAMIEK (TOLANDO x HITCHCOCK) - Z1-drs
FLAMBEAU (APACHE x HITCHCOCK) - ZZZ-drs
JAMBEAU (APACHE x HITCHCOCK) - Goedgekeurd bij DWB
HILLTOP (CHAGALL D&R x TUSCHINSKI) - PSG/Inter I
HIPPI (CHAGALL D&R x SAMARANT) - PSG/Inter I
4e moeder: TERMIEKkeur pref prest(KWPN, 1977, ONYX x DUC DE NORMANDIE)
DONZEL (ZEOLIET x ONYX) - PSG/Inter I
NORMIEK (HITCHCOCK x ONYX) - Z1-drs
FALSET (ARCHITECT x VANITAS) - Z2-drs
HIRONDELLE (RENVILLE x PRETENDENT) - L-spr/1.10m, Z2-drs
NEMO (JAZZ x VANITAS) - ZZZ-drs
JOLIETTE (EL CORONA x ARCHITECT) - ZZL-drs
NOBLESSE (WELLINGTON x ARCHITECT) - Z1-drs
DORETTO (SYDNEY x INDOCTRO) - Z1-drs
E'VANGOGH-W (VAN GOGH x FURORE) - Z-spr/1.30m