Half-sister of top talent Intro K

5. Rastrade K

Pedigree: JAMESON RS2 x ROUSSEAU
Geboortedatum: 18-04-2021
Btw-plichtig: Nee

Zastrade (v. Rousseau) is keur, prestatie en preferent én de moeder van de KWPN goedgekeurde hengst Intro K (v. Apache) die onder Femke de Laat zeer succesvol is. Hij laat aanleg te zien voor het allerhoogste niveau. Ook gaf Zastrade de Lichte Tour paarden Estrade K (v. Johnson) en Hastrade K (v. Chinook). Gigelo K is ook een bekende nakomeling van de merrie. In Jastrade K en Estrade K heeft Zastrade dochters die beiden op de NMK liepen. Sport alom in de fokkerij van dit zeer goed bewegende veulen. Alleskunner Jameson RS2 is de vader van dit prachtige merrieveulen. Jameson RS2 behaalde vele overwinningen en lijkt ook op het hogere niveau hoge ogen te gooien. Deze moederlijn blinkt uit in succesvolle sportpaarden maar ook zijn er meerdere Elite merries te vinden.

Bekijk 180┬░ video
JAMESON RS2 BLUE HORS ZACK
erkend
ROUSSEAU
ORONA
ster preferent prestatie ibop-(dr)
ATILINDA M
elite preferent ibop-(dr) sport-(dr) d-oc
NEGRO
TILINDA M
ster prok
ZASTRADE
ster preferent prestatie prok d-oc
ROUSSEAU
FERRO
ZSUZSA
ster prestatie sport-(dr)
NASTRADE
ster preferent
FARRINGTON
keur
ASTRADE
keur preferent

1e moeder: ZASTRADEpref prest prok voorl.keur D-OC(KWPN, 2004, ROUSSEAU x FARRINGTON)
ESTRADE K (JOHNSON x ROUSSEAU) - PSG/Inter I
GIGOLO K (CHIPPENDALE x ROUSSEAU) - Z1-drs-Goedgekeurd bij AES
HASTRADE K (CHINOOK x ROUSSEAU) - Z1-drs
INTRO K (APACHE x ROUSSEAU) - ZZZ-drs-Goedgekeurd bij KWPN
2e moeder: NASTRADEster pref(KWPN, 1995, FARRINGTON x AMOR)
SASTRADE (BIOTOP x FARRINGTON) - Z2-drs
V.I.P. (ROUSSEAU x FARRINGTON) - PSG/Inter I
3e moeder: ASTRADEkeur pref(KWPN, 1982, AMOR x WACHTMEESTER)
PEDRO (KRACK C x DAMIRO) - ZZZ-drs
PHAROAH (KENNEDY x RAMIRO Z) - ZZL-drs
RAMZES 30 (JAZZ x DAMIRO) - Z2-drs
RA (CONCORDE x DAMIRO) - 1.50m-spr-Goedgekeurd bij WESTF, FWB, ESHB
SUNPRICE (NOW OR NEVER M x DAMIRO) - PSG/Inter I
UITBLINKER (OLIVI x DAMIRO) - PSG/Inter I
VIC (JAZZ x FLEMMINGH) - PSG/Inter I-Goedgekeurd bij KWPN
VEISTRADE (KRACK C x RAMIRO Z) - Z2-drs
ZEISTRADE (FLEMMINGH x RAMIRO Z) - ZZL-drs
AMIGO (CONCORDE x DAMIRO) - 1.40m-spr
ASTRADE II (TANGO x FLEMMINGH) - PSG/Inter I
BELLA STRADE (LORD Z x DAMIRO) - 1.60m-spr
DONNASTRADE (CONCORDE x DAMIRO) - 1.40m-spr
ELMAR (SERANO GOLD x JAZZ) - Inter A/B/II
STRADIVARIUS (DEMOCRAAT x STORNELLO XX) - Z1-drs
TRIVIANT (HOUSTON x ELCARO) - PSG/Inter I
ULLASTRADE (QUITE EASY I x VOLTAIRE) - Z-spr/1.30m
ULTRA LIGHT (OPIUM x ELCARO) - PSG/Inter I
WEISTRADE (FUCHSBERGER x JAZZ) - Z2-drs
ASTRADE H.D. (SAMBA HIT I x JAZZ) - ZZZ-drs
BONAPARTE (CROWN Z x VOLTAIRE) - 1.40m-spr
CLEOSTRADE (GINUS x VOLTAIRE) - Z-spr/1.30m
DONDERSTEEN STH (SORENTO x JAZZ) - ZZL-drs
DERK (WYNTON x OO SEVEN) - Inter A/B/II
ELVIS (AMPERE x OO SEVEN) - PSG/Inter I
EIDASTRADE (WESTPOINT x FLEMMINGH) - ZZZ-drs
GOLDEN GATE (BLUE HORS ZACK x OO SEVEN) - ZZZ-drs-Goedgekeurd bij KWPN
HEYA STRADE A.R.J. (UPHILL x TANGO) - ZZL-drs
4e moeder: FASTRADEkroon pref(Sgldt, 1964, WACHTMEESTER x TYPHOON)
EXELLENCE (SOVEREIGN BILL XX x AMOR) - Goedgekeurd bij ZVCH
C (TRANSVAAL x LAMBIEK) - Z-spr/1.30m, M2-drs
EDISON (ARMSTRONG x LAMBIEK) - Z-spr/1.30m
FASTRADE (VOLTAIRE x LAMBIEK) - 1.60m-spr
GLENBOROUGH (CREOOL x GAG XX) - PSG/Inter I
GAYA (VOLTAIRE x LAMBIEK) - Z-spr/1.30m
MEPHISTO VAN THORNESELE (LYS DE DARMEN x LAMBIEK) - 1.40m-spr
JARISKA (ERIK x PURIOSO) - 1.40m-spr, M2-drs
OBCESSION VAN THORNESELE (SIR DE VERNEUIL XX x LAMBIEK) - Z-spr/1.30m
JILLBOROUGH (ELMSHORN x GAG XX) - Z-spr/1.30m
KASSANDRA (FRUHLING x AMETHIST) - Z2-drs
KENNBOROUGH (WELLINGTON x GAG XX) - Z1-drs
LAVITA (FERRO x ADIOS) - Z-spr/1.30m
NORTON (HAMLET x PURIOSO) - Z1-drs
ODIN (CORLEONE x AMETHIST) - Z1-drs
SASTRADE JR (WELT HIT II x FARRINGTON) - PSG/Inter I
VIGOR (GOODTIMES x RAMIRO Z) - ZZL-drs
DONNASTRADE (VIC x FARRINGTON) - Z1-drs