Sport foal out of champion mare

1. Raya L.E.

Pedigree: FONTAINE TN x CHARMEUR
Geboortedatum: 27-03-2021

In deze Raya L.E. worden kampioenen met elkaar verbonden. Vader Fontaine TN maakt steeds weer indruk met zijn nakomelingen en maakt zichzelf dan ook meer dan waar als fok- en sporthengst. Tevens is Fontaine TN een van de weinige hengsten met een ‘vrije bloedvoering’. Moeder Imala L.E. is ook een bekende naam. Ze werd kampioen van de Centrale Keuring Noord Brabant en behaalde een 4e plaats in de koninginnenrubriek van de Nationale Merriekeuring in 2016. Van beweging zijn we dus verzekerd bij dit prachtige veulen. Nitro L.E. (v. Ferdinand) is een aangewezen hengst voor het KWPN-verrichtingsonderzoek uit Imala L.E. In de moederlijn vinden we vele sportpaarden waaronder de KWPN goedgekeurde hengst Invershin (v. Charmeur) die onder Theo Hanzon zeer succesvol Lichte Tour loopt. Maar ook het Grand Prix paard Verdict (v. Ferro) van de Amerikaanse Eline Eckroth komt uit de directe moederlijn van Raya L.E.

Bekijk 180° video
FONTAINE TN FINEST FUERSTENBALL
WIE PRINCESS
SKY SAMARANT
GILETTE
IMALA L.E.
Elite IBOP(drs) prok
CHARMEUR FLORENCIO I
TRENDY
ZONIQUE L.E.
Elite IBOP(drs) pref sport
SAN REMO
REFRADIN

1e moeder: IMALA L.E.Elite prok IBOP(drs)(KWPN, 2013, CHARMEUR x SAN REMO)
2e moeder: ZONIQUE L.E.Elite pref sport(dr) prok IBOP(drs)(KWPN, 2004, SAN REMO x GRIBALDI) - ZZL-drs
GIULLIETTA L.E. (BORDEAUX x SAN REMO) - Z1-drs
HELIOS (CHARMEUR x SAN REMO) - ZZL-drs
JAKARTA (FIVE STAR x SAN REMO) - Goedgekeurd bij AES
GALLACTICA-EHF (GALAXIE x VIVALDI) - Goedgekeurd bij NRPS
3e moeder: REFRADINkeur pref prest(KWPN, 1998, GRIBALDI x BALZFLUG)
VERDICT (FERRO x GRIBALDI) - Grand Prix dr.
WALENKA L.E. (SAN REMO x GRIBALDI) - PSG/Inter I
ZONIQUE L.E. (SAN REMO x GRIBALDI) - ZZL-drs
APRIL SUNSHINE L.E. (UNITED x GRIBALDI) - Z2-drs
BON APARTE L.E. (FLORENCIO I x GRIBALDI) - Z1-drs
ESPRIT L.E. (WYNTON x GRIBALDI) - ZZL-drs
4e moeder: IFRADINkeur pref prest sport(dr)(KWPN, 1990, BALZFLUG x CADMUS XX) - Z1-drs
OKKIE (TCN PARTOUT x BALZFLUG) - ZZL-drs
USA (GRIBALDI x BALZFLUG) - PSG/Inter I
AHMAROO (KRACK C x BALZFLUG) - PSG/Inter I
FANTASIE (ARMANI x BALZFLUG) - Z1-drs
INVERSHIN (CHARMEUR x BALZFLUG) - PSG/Inter I-Goedgekeurd bij KWPN