Top stallion Le Formidable paired with Contango

9. Rhomealinja

Pedigree: LE FORMIDABLE x CONTANGO
Kleur: Vos
Geboortedatum: 18-03-2021

Le Formidable maakt zijn naam meer dan waar als kampioen van de KWPN Stallion Show 2019 én met zijn eerste nakomelingen. Vorig jaar werd een nazaat tijdens Veulenveiling Borculo verkocht voor een recordbedrag van105.000 euro.  Met deze prachtige Rhomealinja US wordt Le Formidable gecombineerd met het graag geziene Contango bloed. Grootmoeder Kalinja (v. Pion) bracht de KWPN gekeurde Lichte Tour hengst Tuschinski en meerdere goed presterende dressuurpaarden. Botticelli (v. Vivaldi) is onder de Belgische Charlotte Defalque zo’n goed presterend dressuurpaard. Het duo komt uit op het hoogste niveau: de internationale Grand Prix. Moeder Galinja is op jonge leeftijd op haar eerste drie nakomelingen preferent verklaart. Dit maakt Rhomealinja US, waarbij enkel de beste bloedlijnen samen komen, dan ook een belofte voor de toekomst.

Bekijk 180° video
LE FORMIDABLE BORDEAUX
keur
UNITED
VENNA
ster preferent prestatie
VIENNA
elite preferent prestatie prok
FERRO
ANNABEL
GALINJA
elite preferent ibop-(dr) prok
CONTANGO
CONTENDER
erkend
ADISA III
BALINJA
ster
VIVALDI
KALINJA
ster preferent prestatie

1e moeder: BALINJAvoorl.keur(KWPN, 2006, VIVALDI x PION)
2e moeder: KALINJAster pref prest(KWPN, 1992, PION x AMOR)
ORIOSE (BALZFLUG x PION) - Z2-drs
SEAN CONNERY (NEVADO x PION) - Z2-drs
TUSCHINSKI (KRACK C x PION) - PSG/Inter I-Goedgekeurd bij KWPN, OLDBG, SWB
BOTTICELLI (VIVALDI x KOSS) - Grand Prix dr.
FURIOSO LANE (OSCAR x GRIBALDI) - Z2-drs
3e moeder: TORIOSEster pref prest(KWPN, 1977, AMOR x VESINS XX)
Z (KOMMANDEUR x AMOR) - M-spr/1.20m, Z2-drs
JAMILA (ESTEBAN x AMOR) - PSG/Inter I
LORIOSE (HAMILTON x AMOR) - Z1-drs
GURIOSE (VASCO x SALUUT) - ZZ-spr/1.35m
KIM (ELCARO x SALUUT) - Z1-drs
ZUCCHERO (KRACK C x GRIBALDI) - Z1-drs
HURIOSE H (CHARMEUR x KRACK C) - Z2-drs
4e moeder: ORTJEster(KWPN, 1973, VESINS XX x ARTILLEUR)
WALTER'S FABLE (WALENTINO x JOLI COEUR) - Z2-drs