RHYTMIEK VAN DE NETHE

Filly with unique bloodlines
Bekijk de volledige collectie van DRESSUUR 2021

Eindigde op

23 aug. 2021 20:15:00

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

15. Rhytmiek van de Nethe

Geboortedatum 08-04-2021
Geslacht Merrie
Kleur
Studbook KWPN
BTW 0.00%

Met vele overwinningen op zijn naam is vader Bonds een zeer succesvolle hengst voor de toekomst. Zijn nakomelingen vallen op door het prachtige exterieur en opvallende bewegingen net als deze Rhytmiek van de Nethe. Gecombineerd met, de te vroeg overleden, hengst Bernay. Hij stond aan het begin van zijn Grand Prix carrière stond. Het maakt dit aansprekende merrieveulen een talent voor de toekomst. Grootmoeder Her Highness (v. His Highness) bracht eerder ook een Oldenburg gekeurde hengst van Florett As. In de moederlijn zijn verder vele succesvolle Lichte Tour paarden te vinden.

BONDS
BENICIO
BELISSIMO M
VALENCIA
RIOJA
SIR DONNERHALL
RHEA SILVA
MYSTIEK VAN DE NETHE
ster
BERNAY
BOSTON
LADY LEATHERDALE P
HER HIGHNESS
HIS HIGHNESS
WALE

1e moeder: MYSTIEK VAN DE NETHEStb. ster voorl.keur(KWPN, 2017, BERNAY x HIS HIGHNESS)
2e moeder: HER HIGHNESSHauptstutbuch(HANN, 2004, HIS HIGHNESS x WELTMEYER)
F (FLORETT AS x HIS HIGHNESS) - Goedgekeurd bij WESTF
3e moeder: WALEStb. Staatsprämie(HANN, 1999, WELTMEYER x WALLDORF I)
HIGGINS 57 (HIS HIGHNESS x WELTMEYER) - PSG/Inter I
HOLLYWOOD (BLUE HORS HOTLINE x WELTMEYER) - PSG/Inter I
LONDON (DON INDEX x FUERST HEINRICH) - PSG/Inter I
4e moeder: WALVIAHauptstutbuch(HANN, 1990, WALLDORF I x SENDBOTE)
WHAT A FEELING (WELTMEYER x WALLDORF I) - Z2-drs