Filly with unique bloodlines

15. Rhytmiek van de Nethe

Pedigree: BONDS x BERNAY
Kleur: Koffievos
Geboortedatum: 08-04-2021

Met vele overwinningen op zijn naam is vader Bonds een zeer succesvolle hengst voor de toekomst. Zijn nakomelingen vallen op door het prachtige exterieur en opvallende bewegingen net als deze Rhytmiek van de Nethe. Gecombineerd met, de te vroeg overleden, hengst Bernay. Hij stond aan het begin van zijn Grand Prix carrière stond. Het maakt dit aansprekende merrieveulen een talent voor de toekomst. Grootmoeder Her Highness (v. His Highness) bracht eerder ook een Oldenburg gekeurde hengst van Florett As. In de moederlijn zijn verder vele succesvolle Lichte Tour paarden te vinden.

Bekijk 180° video
BONDS BENICIO BELISSIMO M
VALENCIA
RIOJA SIR DONNERHALL
RHEA SILVA
MYSTIEK VAN DE NETHE
ster
BERNAY BOSTON
LADY LEATHERDALE P
HER HIGHNESS HIS HIGHNESS
WALE

1e moeder: MYSTIEK VAN DE NETHEStb. ster voorl.keur(KWPN, 2017, BERNAY x HIS HIGHNESS)
2e moeder: HER HIGHNESSHauptstutbuch(HANN, 2004, HIS HIGHNESS x WELTMEYER)
F (FLORETT AS x HIS HIGHNESS) - Goedgekeurd bij WESTF
3e moeder: WALEStb. Staatsprämie(HANN, 1999, WELTMEYER x WALLDORF I)
HIGGINS 57 (HIS HIGHNESS x WELTMEYER) - PSG/Inter I
HOLLYWOOD (BLUE HORS HOTLINE x WELTMEYER) - PSG/Inter I
LONDON (DON INDEX x FUERST HEINRICH) - PSG/Inter I
4e moeder: WALVIAHauptstutbuch(HANN, 1990, WALLDORF I x SENDBOTE)
WHAT A FEELING (WELTMEYER x WALLDORF I) - Z2-drs