Promising McLaren-son out of lineage of sport horses

11. Ricciardo LC

Pedigree: MCLAREN x VIVALDI
Geslacht: Hengst
Geboortedatum: 21-02-2021
Btw-plichtig: Nee

Ricciardo LC is een nakomeling van de jonge hengst McLaren. Deze hengst maakt op dit moment veel indruk met zijn prachtige voorkomen en ongecompliceerde karakter. Die eigenschappen zien we ook duidelijk terug bij Ricciardo LC. Grootmoeder Acerole (v. Painted Black) bracht o.a. de Desperados-nakomeling Icerole die onder Mara de Vries zeer succesvol presteert in de klasse ZZ-Zwaar. Verder in de moederlijn vinden we diverse Lichte- en Zwarte tour presterende dressuurpaarden zoals Respekt die internationaal Grand Prix loopt onder Heather Mason (USA). Met deze dressuurgenen op rij maakt Ricciardo LC zeer interessant voor sport en fokkerij.

Bekijk 180° video
MCLAREN MORRICONE MILLENNIUM
HARTIMA
SAMATHA SIR DONNERHALL
GAMITA
GAROLE
ster prok
VIVALDI
KRACK C
RENATE-UTOPIA
ster preferent prestatie d-oc
ACEROLE
elite preferent ibop-(dr) prok
PAINTED BLACK
ILCEROLE
ster preferent prestatie

1e moeder: GAROLEprok voorl.keur(KWPN, 2011, VIVALDI x PAINTED BLACK)
2e moeder: ACEROLEElite pref prok IBOP(drs)(KWPN, 2005, PAINTED BLACK x ELCARO)
HARPER LEE DVB (CACHET L x PAINTED BLACK) - Z1-drs
ICEROLE DVB (DESPERADOS FRH x PAINTED BLACK) - ZZZ-drs
3e moeder: ILCEROLEster pref prest(KWPN, 1990, ELCARO x NIMMERDOR)
RESPEKT (INSPEKTEUR x ELCARO) - Grand Prix dr.
ZICO (OBELISK x ELCARO) - Z2-drs
BELLEROLE (SANDREO x FERRO) - Z1-drs
DILLEROLE (VALDEZ x FERRO) - PSG/Inter I
LUMEN GHANDI (CHARMEUR x FERRO) - PSG/Inter I
FRESCO LD (AMPERE x TRENTO B) - PSG/Inter I
AMERICANO GJ (BLACK COFFEE x OBELISK) - Goedgekeurd bij SWB
4e moeder: CICEROLEStb.(KWPN, 1984, NIMMERDOR x MILLEROLE XX)