Exclusive straw of frozen semen by a world-class stallion: Donnerhall

44. Frozen semen Donnerhall (ICSI-free)

Pedigree: DONNERHALL x
Studbook: --
Geslacht: -
Kleur: --
Geboortedatum: 30-11--0001
Btw-plichtig: Nee

Dat er altijd iets speciaals te koop is bij Veulenveiling Borculo blijkt ook deze editie Dee keer werd er een exclusief rietje sperma toegevoegd van een hengst van wereldformaat: Donnerhall. De legendarische hengst liep zelf op het hoogste niveau maar kennen we vandaag de dag voornamelijk via zijn (klein)kinderen. Zijn invloed op de moderne dressuurfokkerij is nog steeds iedere dag te merken.

Hij bracht een indrukwekkend aantal goedgekeurde hengsten waarvan De Niro, Don Schufro en Damon Hill misschien wel de bekendste zijn. In 2011 waren er 998 nakomelingen in de sport die samen meer dan 2 miljoen euro bij elkaar liepen. Zijn bloed voert ook in Sir Donnerhall, Desperados FRH, Glock’s Toto Jr en Vitalis. Kortom; een hengst die zijn weerga niet kent. Het rietje is ICSI vrij.

DONNERHALL DONNERWETTER DISPUT
MELLI
NINETTE MARKUS
NEGOLA