Geboortedatum | 19-03-2021 |
Geslacht | Merrie |
Kleur | Vos |
BTW | 0.00% |
Moeder E.Bertje W.H. een halfzus van de KWPN-goedgekeurde hengst Jheronimus (v.Dream Boy) en het Zware Tour paard Iago (v.Dream Boy) én Lichte Tour paard Hemingway (v.Voice). Grootmoeder A.Bertje is een volle zus van de KWPN-goedgekeurde Grand Prix-hengst Tango, waarmee Hans Peter Minderhoud zeer succesvol was. Ook het Grand Prix paard Bonzanjo (v. Jazz) is een volle broer van A.Bertje. Deze bekende moederlijn wordt gecombineerd met de KWPN hengst Le Formidable. De moeder gaf in combinatie met Fellini het Z2 dressuurpaard Jambalaja. Romee.Bertje van Palsina beschikt over veel houding, heeft een prachtig model en trekt alle ogen naar haar toe zodra de ze baan betreedt. Een absoluut hoogtepunt van de collectie van 2021!
LE FORMIDABLE
BORDEAUX
keur |
UNITED
VENNA
ster preferent prestatie |
VIENNA
elite preferent prestatie prok |
FERRO
ANNABEL
E.BERTJE W.H.
elite ibop-(dr) prok |
SAN REMO
WOLKENTANZ
VALENTE
A.BERTJE
ster preferent prestatie prok |
JAZZ
O.BERTJE
keur preferent prestatie |