ROMEE.BERTJE VAN PALSINA

Looks, movement and expression all come together
Bekijk de volledige collectie van DRESSUUR 2021

Eindigde op

23 aug. 2021 21:11:00

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

29. Romee.Bertje van Palsina

Geboortedatum 19-03-2021
Geslacht Merrie
Kleur Vos
Studbook KWPN
BTW 0.00%

Moeder E.Bertje W.H. een halfzus van de KWPN-goedgekeurde hengst Jheronimus (v.Dream Boy) en het Zware Tour paard Iago (v.Dream Boy) én Lichte Tour paard Hemingway (v.Voice). Grootmoeder A.Bertje is een volle zus van de KWPN-goedgekeurde Grand Prix-hengst Tango, waarmee Hans Peter Minderhoud zeer succesvol was. Ook het Grand Prix paard Bonzanjo (v. Jazz) is een volle broer van A.Bertje. Deze bekende moederlijn wordt gecombineerd met de KWPN hengst Le Formidable. De moeder gaf in combinatie met Fellini het Z2 dressuurpaard Jambalaja. Romee.Bertje van Palsina beschikt over veel houding, heeft een prachtig model en trekt alle ogen naar haar toe zodra de ze baan betreedt. Een absoluut hoogtepunt van de collectie van 2021!

LE FORMIDABLE
BORDEAUX
keur
UNITED
VENNA
ster preferent prestatie
VIENNA
elite preferent prestatie prok
FERRO
ANNABEL
E.BERTJE W.H.
elite ibop-(dr) prok
SAN REMO
WOLKENTANZ
VALENTE
A.BERTJE
ster preferent prestatie prok
JAZZ
O.BERTJE
keur preferent prestatie

1e moeder: E.BERTJE W.H.Elite prok IBOP(drs)(KWPN, 2009, SAN REMO x JAZZ)
JAMBALAJA (FELLINI x SAN REMO) - Z2-drs
2e moeder: A.BERTJEster pref prest prok voorl.keur(KWPN, 2005, JAZZ x CONTANGO)
HEMINGWAY (VOICE x JAZZ) - PSG/Inter I
HIGGS (ROUSSEAU x JAZZ) - Z1-drs
IAGO (DREAM BOY x JAZZ) - PSG/Inter I
JHERONIMUS (DREAM BOY x JAZZ) - Goedgekeurd bij KWPN, OLDBG
3e moeder: O.BERTJEkeur pref prest(KWPN, 1996, CONTANGO x AMOR)
TANGO (JAZZ x CONTANGO) - Grand Prix dr.-Goedgekeurd bij KWPN
ZHARA-OBERTJE (JAZZ x CONTANGO) - PSG/Inter I
BONZANJO (JAZZ x CONTANGO) - Grand Prix dr.
COMPAS (JAZZ x CONTANGO) - ZZL-drs
EDELBERT (JAZZ x CONTANGO) - Z2-drs
FERRARI (JAZZ x CONTANGO) - PSG/Inter I
HUBERTJE BH (JAZZ x CONTANGO) - ZZL-drs
ELISTA O.BERTJE (TUSCHINSKI x JAZZ) - ZZL-drs
HAPPY FEET (BLUE HORS DON SCHUFRO x JAZZ) - Goedgekeurd bij OLDBG, DWB
4e moeder: CORDOLAster pref(KWPN, 1984, AMOR x GHILL MANOR XX)
NARVIK (HOUSTON x CHRONOS) - Z2-drs
RANDY-STAR (LANCET x CHRONOS) - PSG/Inter I
RADULA (INSPEKTEUR x CHRONOS) - Z2-drs
EQUINOVA'S WENDEL (LANCET x CHRONOS) - Grand Prix dr.
ZAMIRA (SAN REMO x CHRONOS) - PSG/Inter I
ZAVANKA DVB (ROUSSEAU x CHRONOS) - ZZL-drs
ACAPELLA (OLIVI x CHRONOS) - ZZL-drs
ATTILA DVB (SALIERI x CHRONOS) - PSG/Inter I
CHIGALI (KIGALI x CHRONOS) - Grand Prix dr.
DONNA GRACIA DVB (WYNTON x CHRONOS) - Z2-drs
DIEGO (VALERON x METALL) - Z2-drs
EKATERINA (JOHNSON x LANCET) - ZZL-drs
FIORENTINO (STEDINGER x LANCET) - PSG/Inter I
HOUWERTJE (UPHILL x JOHNSON) - ZZL-drs