Outstanding breeding and looks

31. Rosalin E (ET)

Pedigree: VALVERDE x BORDEAUX
Geboortedatum: 28-05-2021

De top presterende hengst Valverde (v. Vitalis) blinkt keer op keer uit in zijn prachtige voorkomen. Ook zijn nakomelingen presteren zeer goed op jonge leeftijd. Moeder Gwendelin E (v. Bordeaux) is zelf actief op ZZ-Zwaar niveau. Ze is een aparte verschijning met een geweldig sportmodel. Vorig jaar werd een zoon van Kjento uit Gwendelin E verkocht voor 38.000 euro tijdens Veulenveiling Borculo. De NRPS gekeurde hengst Crosby (v. Chippendale) komt voort uit deze succesvolle moederlijn. Grootmoeder Wendelin (v. Sir Sinclair) was zelf ook succesvol op Z2 niveau. In de moederlijn van de elastische Rosalin E zijn ook meerdere Elite predicaten te vinden. De hengst Las Vegas (v. Ferdeaux) komt uit dezelfde moederlijn als deze Rosalin E.

VALVERDE VITALIS
erkend
VIVALDI
TOLIVIA
elite preferent prestatie sport-(dr) prok
AMICELLA AMPÈRE
FIRST FINA
GWENDELIN E
elite sport-(dr) ibop-(dr) prok
BORDEAUX
keur
UNITED
VENNA
ster preferent prestatie
WENDELIN
elite preferent eptm sport-(dr) prok
SIR SINCLAIR
keur
KERRODELIN
ster preferent prestatie

1e moeder: GWENDELIN EElite sport(dr) prok IBOP(drs)(KWPN, 2011, BORDEAUX x SIR SINCLAIR) - ZZZ-drs
2e moeder: WENDELINElite pref sport(dr) prok EPTM(drs)(KWPN, 2003, SIR SINCLAIR x FERRO) - Z2-drs
GWENDELIN E (BORDEAUX x SIR SINCLAIR) - ZZZ-drs
3e moeder: KERRODELINster pref prest(KWPN, 1992, FERRO x PRESIDENT)
PERRODELIN (FLEMMINGH x FERRO) - Z2-drs
VROLIJK L.A. (OO SEVEN x FERRO) - Z1-drs
WENDELIN (SIR SINCLAIR x FERRO) - Z2-drs
ZENDELIN (SIR SINCLAIR x FERRO) - Z2-drs
AMOR (TRENTO B x FERRO) - Z1-drs
HORSEWEAR UNIQUE'S FARA-DELIN (WYNTON x FLEMMINGH) - Z2-drs
FEDELIN (SORENTO x SIR SINCLAIR) - Z1-drs
CROSBY (CHIPPENDALE x FLEMMINGH) - PSG/Inter I-Goedgekeurd bij KWPN, NRPS
IMAGE (CHIPPENDALE x FLEMMINGH) - Z2-drs
ISAAK E (BORDEAUX x SIR SINCLAIR) - PSG/Inter I
BEGO'S BANTO'S BIKO RT (PAINTED BLACK x OO SEVEN) - Z1-drs
4e moeder: WENDELINkeur pref prest(KWPN, 1980, PRESIDENT x HYPERION)
EVOLTAIRE (VOLTAIRE x PRESIDENT) - Z-spr/1.30m, Z1-drs
WINSLIE (LESTER x PRESIDENT) - 1.40m-spr
ODELIN U (HATTRICK x CONCORDE) - Z-spr/1.30m
URBY ET ORBY (IROKO x BURGGRAAF) - Z-spr/1.30m