ROSIE H

Great spectacle for in the dressage arena
Bekijk de volledige collectie van DRESSUUR 2021

Eindigde op

23 aug. 2021 21:14:00

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

36. Rosie H

Geboortedatum 20-05-2021
Geslacht Merrie
Kleur Bruin
Studbook KWPN
BTW 0.00%

Fürst Dior, de reservekampioen van Mecklenburg, blinkt uit in zijn fantastische bewegingen en prachtige uitstraling. Dit geeft hij ook door aan zijn nakomeling Rosie H. Gecombineerd met het zeer gewilde De Niro bloed maakt Rosie H een talent voor de toekomst. Moeder Ludunia H behaalde het Keur predicaat na een succesvolle EPTM test. Met een 8 voor o.a. de stap en galop en een 8,5 voor de rijbaarheid slaagde zij glansrijk. In de directe moederlijn is het Lichte Tour paard Fireball (v. Furstenball) terug te vinden. Verderop zijn de internationale Grand Prix paarden Aiko H (v. Paganini) onder Enrico di Vico en Knock Out (v. Naturel) onder Marie Jose Timmermans terug te vinden.

FÜRST DIOR
FÜRSTENBALL
FURST HEINRICH
MARADONNA
SILVIA
SIR DONNERHALL
SINA
LUDUNIA H
elite eptm d-oc
DE NIRO
erkend
DONNERHALL
erkend
ALICANTE B
BUDUNIA H
elite preferent ibop-(dr) prok
SAN REMO
UDUNIA
sport-(dr) prok

1e moeder: LUDUNIA HElite EPTM(drs) D-OC(KWPN, 2016, DE NIRO x SAN REMO)
2e moeder: BUDUNIA HElite pref prok IBOP(drs)(KWPN, 2006, SAN REMO x NEGRO)
FIREBALL (FUERSTENBALL x SAN REMO) - L1-drs-Goedgekeurd bij NRPS
3e moeder: UDUNIAStb. sport(dr) prok(KWPN, 2001, NEGRO x PERICLES XX) - Z2-drs, eName
ACHMAEON H (SAN REMO x NEGRO) - Z1-drs
EVITA H (DIARADO x SAN REMO) - 1.45m-spr
4e moeder: AIDAStb. prest(KWPN, 1982, PERICLES XX x AMOR)
JUAN'S JIVE (NATUREL x PERICLES XX) - Z1-drs
KNOCK-OUT (NATUREL x PERICLES XX) - Grand Prix dr.
LACO (CONCORDE x PERICLES XX) - Z-spr/1.30m
MATCHO (CONTANGO x PERICLES XX) - Z1-drs
NANGO (CONTANGO x PERICLES XX) - Z1-drs
SKARA GLEN'S DAVOS (CARTHAGO x PERICLES XX) - 1.60m-spr
UDUNIA (NEGRO x PERICLES XX) - Z2-drs, 0.80m Eventing
VAIDA H (ANDIAMO x PERICLES XX) - L-spr/1.10m, CIC1*
AIKO H (PAGANINI x PERICLES XX) - Grand Prix dr.
CALUNA'S CACHAREL Z (CHUCK Z x ANDIAMO) - 1.55m-spr