Exclusive pedigree with sport stallions

37. Rossini

Pedigree: FOR ROMANCE x DORADO
Geslacht: Hengst
Kleur: Vos
Geboortedatum: 27-05-2021

De prachtige hengst For Romance I was zeer succesvol onder de Zweedse Therese Nilshagen op internationaal niveau. Inmiddels staan zijn nakomelingen al vele jaren in de sportlights. Moeder Hurona behaalde het Elite predicaat na het afronden van een succesvolle IBOP test.  Meerdere keren ze een 8,5. Onder anderen voor souplesse, houding en balans en haar rijbaarheid. Ook heeft Hurona zich bewezen in de sport en beschikt ze over het sportpredicaat. Verder in de moederlijn zijn succesvolle paarden te vinden zoals Axel (v. Sandreo), Corona (v. Tuschinski), Elewaard (v. Vivaldi) en de KWPN goedgekeurde hengst High Five U.S. (v. Charmeur).

Bekijk 180° video
FOR ROMANCE FURST ROMANCIER FURST HEINRICH
RONJA
GESINA SIR DONNERHALL
GESINE
HURONA
elite sport-(dr) ibop-(dr) prok
DORADO KRACK C
ZINNI VAN DE WESTEN
elite preferent ibop-(dr) d-oc
TURONA
ster preferent prestatie prok
NEGRO
MURONA
elite preferent prestatie prok

1e moeder: HURONAElite sport(dr) prok IBOP(drs)(KWPN, 2012, DORADO x NEGRO) - Z2-drs
2e moeder: TURONAster pref prest prok voorl.keur(KWPN, 2000, NEGRO x VINCENT)
CALVA LA CORNILLIERE (FLEMMINGH x NEGRO) - PSG/Inter I
CYRANO CORNILLIERE (FLEMMINGH x NEGRO) - Z2-drs
GURONA (CHARMEUR x NEGRO) - ZZZ-drs
HURONA (DORADO x NEGRO) - Z2-drs
3e moeder: MURONAElite pref prest prok(KWPN, 1994, VINCENT x ZAIRE)
RAVANELLI (CLAVECIMBEL x VINCENT) - Z1-drs
SURONA (FLEMMINGH x VINCENT) - Z1-drs
VURONA (NEGRO x VINCENT) - Z2-drs
WURONA (NEGRO x VINCENT) - Z2-drs
AXEL (SANDREO x VINCENT) - Grand Prix dr.
CHERE MURONA (BLUE HORS DON SCHUFRO x VINCENT) - Z1-drs
DEAR MURONA (JOHNSON x VINCENT) - Z2-drs
FABERGE (NEGRO x VINCENT) - ZZL-drs
JUNIMOND (JAZZ x FLEMMINGH) - Grand Prix dr.
AXELWAARD (CONTANGO x FLEMMINGH) - Z2-drs
BELLE VURONA STH (FUERST HEINRICH x NEGRO) - Z2-drs
CHARMING VURONA (DREAMCATCHER x NEGRO) - ZZL-drs
CORONA (TUSCHINSKI x NEGRO) - PSG/Inter I
ELEWAARD (VIVALDI x FLEMMINGH) - PSG/Inter I
BLUE HORS FIRST CHOICE (JAZZ x NEGRO) - PSG/Inter I-Goedgekeurd bij OLDBG, HANN, SWB, DWB
HIGH FIVE U.S. (CHARMEUR x NEGRO) - Goedgekeurd bij KWPN, MECKL
IRVINE (DESPERADO N.O.P. x NEGRO) - Z2-drs
JILLZ URONA (CHARMEUR x NEGRO) - PSG/Inter I
CARSTENWAARD (BLUE HORS DON SCHUFRO x JAZZ) - PSG/Inter I
DYADE WAARD (BLUE HORS HOTLINE x JAZZ) - Z1-drs
ERBENWAARD (ROUSSEAU x JAZZ) - ZZL-drs
GREGWAARD (FLORENCIO I x JAZZ) - Inter A/B/II
GIRLPOWER STH (TOTILAS x FUERST HEINRICH) - ZZL-drs
HILLTOP S (CARLTON HILL x DREAMCATCHER) - Z2-drs
JONGLEUR STH (EXPRESSION x FUERST HEINRICH) - Z2-drs
KNOCK OUT (EBONY x DREAMCATCHER) - Goedgekeurd bij KWPN
VIKING (VIVALDI x FUERST HEINRICH) - Goedgekeurd bij WESTF, DSP
4e moeder: FURONAElite prok(KWPN, 1987, ZAIRE x MAYKEL) - Z1-drs