Geboortedatum | 27-05-2021 |
Geslacht | Hengst |
Kleur | Vos |
BTW | 0.00% |
De prachtige hengst For Romance I was zeer succesvol onder de Zweedse Therese Nilshagen op internationaal niveau. Inmiddels staan zijn nakomelingen al vele jaren in de sportlights. Moeder Hurona behaalde het Elite predicaat na het afronden van een succesvolle IBOP test. Meerdere keren ze een 8,5. Onder anderen voor souplesse, houding en balans en haar rijbaarheid. Ook heeft Hurona zich bewezen in de sport en beschikt ze over het sportpredicaat. Verder in de moederlijn zijn succesvolle paarden te vinden zoals Axel (v. Sandreo), Corona (v. Tuschinski), Elewaard (v. Vivaldi) en de KWPN goedgekeurde hengst High Five U.S. (v. Charmeur).
FOR ROMANCE
FURST ROMANCIER
FURST HEINRICH
RONJA
GESINA
SIR DONNERHALL
GESINE
HURONA
elite sport-(dr) ibop-(dr) prok |
DORADO
KRACK C
ZINNI VAN DE WESTEN
elite preferent ibop-(dr) d-oc |
TURONA
ster preferent prestatie prok |
NEGRO
MURONA
elite preferent prestatie prok |