Geboortedatum | 16-05-2022 |
Geslacht | Hengst |
Kleur | Vos |
BTW | 0.00% |
Voor het vaderschap tekende de Drievoudig Nederlands kampioen Kyton (v. Ferguson). Met Bart Veeze in het zadel boekt de hengst het ene succes na het andere. Overal waar deze combinatie in de ring verschijnt winnen zij met hoge scores. Doraya Gonda (v. Johnson) stamt af uit een sportrijke pedigree. Zelf behaalde zij het sport predicaat door op Z2 niveau te presteren. Ook grootmoeder én overgrootmoeder liepen op Z2 niveau. Volle zus Evita Gonda (v. Johnson) is succesvol op Grand Prix niveau en halfbroer Witchell (v. Houston) was actief op Lichte Tour niveau. Sport maakt sport, met deze gegevens staat niets meer in de weg voor een glansrijke sportcarrière voor Santana N.
KYTON
FERGUSON
FLORISCOUNT
LIEBELEI
WILBRIA
keur preferent ibop-(dr) |
FERRO
SILBRIA
elite preferent prestatie prok |
DORAYA GONDA
elite sport-(dr) ibop-(dr) prok |
JOHNSON
JAZZ
ROXANE
elite preferent prestatie sport-(dr) d-oc |
SORAYA GONDA
CABOCHON
keur |
INDIRAH-GONDA
elite prestatie sport-(dr) prok |
1e moeder: DORAYA GONDAStb. Elite sport(dr) IBOP(drs)(1, 2008, JOHNSON x CABOCHON) | ||||
2e moeder: SORAYA GONDAElite pref prest sport(dr) D-OC(1, 1999, CABOCHON x CAVALCADOUR XX) | ||||
Moeder van: | ||||
WITCHELL G. (HOUSTON x CABOCHON) - ZZZ-drs | ||||
DORAYA GONDA (JOHNSON x CABOCHON) - Z2-drs | ||||
EVITA-GONDA (JOHNSON x CABOCHON) - Grand Prix dr. | ||||
KYLIAN-G (FIRESTONE x CABOCHON) - Z1-drs | ||||
Grootmoeder van: | ||||
KING CLOONEY (GEORGE CLOONEY x JOHNSON) - ZZL-drs | ||||
3e moeder: INDIRAH-GONDAElite prest sport(dr) prok(1, 1990, CAVALCADOUR XX x WACHTMEESTER) | ||||
Moeder van: | ||||
SORAYA GONDA (CABOCHON x CAVALCADOUR XX) - Z2-drs | ||||
TINDAYA GONDA (RONALDO x CAVALCADOUR XX) - Z2-drs | ||||
DOMBURG II (LAURENTZ x CAVALCADOUR XX) - Z1-drs-Goedgekeurd bij IHW | ||||
Grootmoeder van: | ||||
CASSIUS CLAY VDM (DEMOCRAAT x RONALDO) - Z1-drs | ||||
EVIL GIRL VDM (OSCAR x RONALDO) - Z1-drs | ||||
FUNNY GIRL VDM (ZIZI TOP x RONALDO) - Z2-drs | ||||
Overgrootmoeder van: | ||||
KARATE KID VDM (GALAXIE x ZIZI TOP) - Z1-drs | ||||
4e moeder: HILLEGONDAkeur pref prest(11, 1966, WACHTMEESTER x NORMANN) | ||||
Moeder van: | ||||
INDIRAH-GONDA (CAVALCADOUR XX x WACHTMEESTER) - Z2-drs | ||||
Grootmoeder van: | ||||
LAGO H (DUBLIN x ABLE ALBERT XX) - Goedgekeurd bij KWPN-NA |