SANTANA N

Powerhouse out of line of champions
Bekijk de volledige collectie van Dressuur 2022

Eindigde op

25 aug. 2022 20:29:00

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

51. Santana N

Geboortedatum 16-05-2022
Geslacht Hengst
Kleur Vos
Studbook KWPN
BTW 0.00%

Voor het vaderschap tekende de Drievoudig Nederlands kampioen Kyton (v. Ferguson). Met Bart Veeze in het zadel boekt de hengst het ene succes na het andere. Overal waar deze combinatie in de ring verschijnt winnen zij met hoge scores. Doraya Gonda (v. Johnson) stamt af uit een sportrijke pedigree. Zelf behaalde zij het sport predicaat door op Z2 niveau te presteren. Ook grootmoeder én overgrootmoeder liepen op Z2 niveau. Volle zus Evita Gonda (v. Johnson) is succesvol op Grand Prix niveau en halfbroer Witchell (v. Houston) was actief op Lichte Tour niveau.  Sport maakt sport, met deze gegevens staat niets meer in de weg voor een glansrijke sportcarrière voor Santana N.

KYTON
FERGUSON
FLORISCOUNT
LIEBELEI
WILBRIA
keur preferent ibop-(dr)
FERRO
SILBRIA
elite preferent prestatie prok
DORAYA GONDA
elite sport-(dr) ibop-(dr) prok
JOHNSON
JAZZ
ROXANE
elite preferent prestatie sport-(dr) d-oc
SORAYA GONDA
CABOCHON
keur
INDIRAH-GONDA
elite prestatie sport-(dr) prok

1e moeder: DORAYA GONDAStb. Elite sport(dr) IBOP(drs)(1, 2008, JOHNSON x CABOCHON)
2e moeder: SORAYA GONDAElite pref prest sport(dr) D-OC(1, 1999, CABOCHON x CAVALCADOUR XX)
WITCHELL G. (HOUSTON x CABOCHON) - ZZZ-drs
DORAYA GONDA (JOHNSON x CABOCHON) - Z2-drs
EVITA-GONDA (JOHNSON x CABOCHON) - Grand Prix dr.
KYLIAN-G (FIRESTONE x CABOCHON) - Z1-drs
KING CLOONEY (GEORGE CLOONEY x JOHNSON) - ZZL-drs
3e moeder: INDIRAH-GONDAElite prest sport(dr) prok(1, 1990, CAVALCADOUR XX x WACHTMEESTER)
SORAYA GONDA (CABOCHON x CAVALCADOUR XX) - Z2-drs
TINDAYA GONDA (RONALDO x CAVALCADOUR XX) - Z2-drs
DOMBURG II (LAURENTZ x CAVALCADOUR XX) - Z1-drs-Goedgekeurd bij IHW
CASSIUS CLAY VDM (DEMOCRAAT x RONALDO) - Z1-drs
EVIL GIRL VDM (OSCAR x RONALDO) - Z1-drs
FUNNY GIRL VDM (ZIZI TOP x RONALDO) - Z2-drs
KARATE KID VDM (GALAXIE x ZIZI TOP) - Z1-drs
4e moeder: HILLEGONDAkeur pref prest(11, 1966, WACHTMEESTER x NORMANN)
INDIRAH-GONDA (CAVALCADOUR XX x WACHTMEESTER) - Z2-drs
LAGO H (DUBLIN x ABLE ALBERT XX) - Goedgekeurd bij KWPN-NA