SCHEFFAU

Desired Ferro-blood in damline
Bekijk de volledige collectie van Dressuur 2022

Eindigde op

25 aug. 2022 19:57:00

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

42. Scheffau

Geboortedatum 21-04-2022
Geslacht Hengst
Kleur Bruin
Studbook KWPN
BTW 0.00%

De Oldenburg goedgekeurde hengst Filou behaalde tijdens zijn examen hoge punten en werd hierdoor reserve kampioen van zijn jaargang. Voor zijn karakter en werkwilligheid scoorde hij maar liefst een 9,5. Twee eigenschappen die het verschil maken tussen goed en écht goed. Inn Scheffau wordt hij gecombineerd met topvererver Ferro. Uit deze merrielijn komt ook het ZZ-Zwaar paard Eddow (v. Vivaldi). Evenals het internationale Lichte Tour paard Eye Catcher (v. Dreamcatcher). De derde generatie gaat terug op een halfzus van het bekende internationale Grand Prix-dressuurpaard Goliath (v.Zebulon), waarmee Arjen Teeuwissen van vaste waarde was voor het Nederlandse team.

FILOU
FOR ROMANCE
FURST ROMANCIER
GESINA
PANDORA
SIR DONNERHALL
PAVEDENA A.A.
WANANKE A.
ster preferent prestatie
FERRO
ULFT
keur
BRENDA
ster preferent prestatie
PANKE.A
ster
INSPEKTEUR
JAMAIKA
ster preferent

1e moeder: WANANKE Aster pref prest voorl.keur(1, 2003, FERRO x INSPEKTEUR)
DIAMOND A (RIVERMAN x FERRO) - ZZL-drs
EDDOW A (VIVALDI x FERRO) - ZZZ-drs
2e moeder: PANKE Aster(1, 1997, INSPEKTEUR x FALCO)
GAMBOY A (ZHIVAGO x INSPEKTEUR) - Z2-drs
EYE CATCHER (DREAMCATCHER x FERRO) - 1.40m-spr, Inter A/B/II
FOREVER (TANGO x FERRO) - Z2-drs
3e moeder: JAMAIKAster pref(1, 1991, FALCO x NIEUWPOORT)
ROXETTE A (GRIBALDI x FALCO) - Z2-drs
AMAIKA A (SPECIAL D x FALCO) - Z1-drs
VARLET (STRAVINSKY XX x GRIBALDI) - Z1-drs
4e moeder: SAMAIKAStb. pref prest(1, 1976, NIEUWPOORT x WACHTMEESTER)
AMAIKA (SYMFONIE x NIEUWPOORT) - ZZ-spr/1.35m, Z2-drs, CIC1*
BONNY (SYMFONIE x NIEUWPOORT) - ZZ-spr/1.35m
GOLIATH (ZEBULON x NIEUWPOORT) - Grand Prix dr.
HAMAIKA (PION x NIEUWPOORT) - ZZZ-drs
LAMAIKA (GRAND CRU x NIEUWPOORT) - Z1-drs
NAMAIKA (INSPEKTEUR x NIEUWPOORT) - Z1-drs
OKLAHOMA (INSPEKTEUR x NIEUWPOORT) - Z2-drs
GRUSON (BEAUJOLAIS x VOLCKMAR) - Z1-drs
IMAIKO (MAYKEL x VOLCKMAR) - Z-spr/1.30m
REGGAE (DUBLIN x PION) - Z2-drs
SAMAIKA (GRIBALDI x INSPEKTEUR) - ZZL-drs
STING (LANCET x PION) - Z2-drs
STALLONE (NAVARONE x SYMFONIE) - Z-spr/1.30m
SENIORITA (JUNIOR STV x GRAND CRU) - Z2-drs
THE SPECIALIST (LUX Z x SYMFONIE) - Z-spr/1.30m
UNAMAIKA (GRIBALDI x INSPEKTEUR) - Z2-drs
VLADIMIR (KRACK C x PION) - Inter A/B/II
WISE GUY (KRACK C x PION) - Grand Prix dr.
AMADEUS F (GRIBALDI x INSPEKTEUR) - Grand Prix dr.
ARIBA ANASTACIA (SCANDIC x PION) - Z1-drs
CHA-CHA-CHA (FLORENCIO I x PION) - PSG/Inter I
DEEJAY JOHNSON (JOHNSON x PION) - PSG/Inter I
EMAIKA F (ARMANI x INSPEKTEUR) - Z2-drs
FLORENZO F (FLORETT AS x INSPEKTEUR) - PSG/Inter I
HIPHOP F (CHARMEUR x INSPEKTEUR) - PSG/Inter I
HIP HOP (APACHE x PION) - ZZZ-drs
OMAIKA (INSPEKTEUR x CASANOVA) - ZZL-drs
JIVE V. (FLORENCIO I x KRACK C) - ZZZ-drs