Geboortedatum | 21-04-2022 |
Geslacht | Hengst |
Kleur | Bruin |
BTW | 0.00% |
De Oldenburg goedgekeurde hengst Filou behaalde tijdens zijn examen hoge punten en werd hierdoor reserve kampioen van zijn jaargang. Voor zijn karakter en werkwilligheid scoorde hij maar liefst een 9,5. Twee eigenschappen die het verschil maken tussen goed en écht goed. Inn Scheffau wordt hij gecombineerd met topvererver Ferro. Uit deze merrielijn komt ook het ZZ-Zwaar paard Eddow (v. Vivaldi). Evenals het internationale Lichte Tour paard Eye Catcher (v. Dreamcatcher). De derde generatie gaat terug op een halfzus van het bekende internationale Grand Prix-dressuurpaard Goliath (v.Zebulon), waarmee Arjen Teeuwissen van vaste waarde was voor het Nederlandse team.
FILOU
FOR ROMANCE
FURST ROMANCIER
GESINA
PANDORA
SIR DONNERHALL
PAVEDENA A.A.
WANANKE A.
ster preferent prestatie |
FERRO
ULFT
keur |
BRENDA
ster preferent prestatie |
PANKE.A
ster |
INSPEKTEUR
JAMAIKA
ster preferent |