SENDELIN E

85/80 for dam Sendelin E
Bekijk de volledige collectie van Dressuur 2022

Eindigde op

25 aug. 2022 20:09:00

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

46. Sendelin E

Geboortedatum 18-06-2022
Geslacht Merrie
Kleur Bruin
Studbook KWPN
BTW 0.00%

Bekijk hier extra beeldmateriaal gemaakt op 7-08.

Veulenveiling Borculo gaat generaties terug en dat blijkt ook maar weer bij Sendelin E. Moeder Jendelin E (v. Charmeur) werd in 2014 tijdens de Elite Veulenveiling geveild. Zij ontving tijdens de keuring hoge punten met uitschieters voor haar prachtige exterieur en uitmuntende draf. Hiermee behaalde zij de voorlopig keur predicaat. Grootmoeder Wendelin (v. Sir Sinclair) is de moeder van het Lichte Tour paard Gwendelin E (v. Bordeaux). Verderop in de moederlijn is de goedgekeurde hengst Crosby (v. Chippendale) te vinden. Dat de tophengst Las Vegas uit de moederlijn van deze Sendelin E komt, is een interessant feitje. De sportsuccessen samen met de imponerende hengst Ziyech (v. Blue Hors Zackery) maakt Sendelin E een talent voor de toekomst.

De video-opnames zijn gemaakt op 8-07. Het veulen is geboren op 18-06.

ZIYECH
BLUE HORS ZACKEREY
BLUE HORS ZACK
erkend
OVERGAARD'S HIT ME
DONNA ARGENTINA
DON JUAN DE HUS
ALLY MC BEAL
JENDELIN E
ster prok
CHARMEUR
keur
FLORENCIO
keur
TRENDY
elite preferent prok
WENDELIN
elite preferent eptm sport-(dr) prok
SIR SINCLAIR
keur
KERRODELIN
ster preferent prestatie

1e moeder: JENDELIN Evoorl.keur(1, 2014, CHARMEUR x SIR SINCLAIR)
2e moeder: WENDELINElite pref sport(dr) prok EPTM(drs)(1, 2003, SIR SINCLAIR x FERRO)
GWENDELIN E (BORDEAUX x SIR SINCLAIR) - ZZZ-drs
KERRODELIN E (GOVERNOR x BORDEAUX) - ZZL-drs
3e moeder: KERRODELINster pref prest(1, 1992, FERRO x PRESIDENT)
PERRODELIN (FLEMMINGH x FERRO) - Z2-drs
VROLIJK L.A. (OO SEVEN x FERRO) - Z1-drs
WENDELIN (SIR SINCLAIR x FERRO) - Z2-drs
ZENDELIN (SIR SINCLAIR x FERRO) - Z2-drs
AMOR (TRENTO B x FERRO) - Z1-drs
HORSEWEAR UNIQUE'S FARA-DELIN (WYNTON x FLEMMINGH) - Z2-drs
FEDELIN (SORENTO x SIR SINCLAIR) - Z1-drs
CROSBY (CHIPPENDALE x FLEMMINGH) - PSG/Inter I-Goedgekeurd bij KWPN, NRPS
IMAGE (CHIPPENDALE x FLEMMINGH) - ZZL-drs
ISAAK E (BORDEAUX x SIR SINCLAIR) - PSG/Inter I
BEGO'S BANTO'S BIKO RT (PAINTED BLACK x OO SEVEN) - Z1-drs
4e moeder: WENDELINkeur pref prest(1, 1980, PRESIDENT x HYPERION)
EVOLTAIRE (VOLTAIRE x PRESIDENT) - Z-spr/1.30m, Z1-drs
WINSLIE (LESTER x PRESIDENT) - 1.40m-spr
ODELIN U (HATTRICK x CONCORDE) - Z-spr/1.30m
URBY ET ORBY (IROKO x BURGGRAAF) - Z-spr/1.30m