Geboortedatum | 18-06-2022 |
Geslacht | Merrie |
Kleur | Bruin |
BTW | 0.00% |
Bekijk hier extra beeldmateriaal gemaakt op 7-08.
Veulenveiling Borculo gaat generaties terug en dat blijkt ook maar weer bij Sendelin E. Moeder Jendelin E (v. Charmeur) werd in 2014 tijdens de Elite Veulenveiling geveild. Zij ontving tijdens de keuring hoge punten met uitschieters voor haar prachtige exterieur en uitmuntende draf. Hiermee behaalde zij de voorlopig keur predicaat. Grootmoeder Wendelin (v. Sir Sinclair) is de moeder van het Lichte Tour paard Gwendelin E (v. Bordeaux). Verderop in de moederlijn is de goedgekeurde hengst Crosby (v. Chippendale) te vinden. Dat de tophengst Las Vegas uit de moederlijn van deze Sendelin E komt, is een interessant feitje. De sportsuccessen samen met de imponerende hengst Ziyech (v. Blue Hors Zackery) maakt Sendelin E een talent voor de toekomst.
De video-opnames zijn gemaakt op 8-07. Het veulen is geboren op 18-06.
ZIYECH
BLUE HORS ZACKEREY
BLUE HORS ZACK
erkend |
OVERGAARD'S HIT ME
DONNA ARGENTINA
DON JUAN DE HUS
ALLY MC BEAL
JENDELIN E
ster prok |
CHARMEUR
keur |
FLORENCIO
keur |
TRENDY
elite preferent prok |
WENDELIN
elite preferent eptm sport-(dr) prok |
SIR SINCLAIR
keur |
KERRODELIN
ster preferent prestatie |