Geboortedatum | 11-06-2022 |
Geslacht | Hengst |
Kleur | Zwart |
BTW | 0.00% |
Bekijk hier extra beeldmateriaal gemaakt op 7-08.
Skyfall GS is een opvallende toevoeging aan de collectie van de Elite Veulenveiling Borculo. Zijn bewegingen en prachtige uitstraling maken iedere keer weer indruk als hij de baan in komt. Vader Dante U.S. (v. Dante Weltino) maakt onder Diederik van Silfhout grote stappen in de sport. Moeder Beatrix (v. Special D) behaalde tijdens de merriekeuring hoge punten met maar liefst een 9,0 voor haar uitmuntende stap. De IBOP test behaalde zijn dan ook ruimschoots met 82,50 punten en ontving hierdoor het Elite predicaat.
De video-opnames zijn gemaakt op 8-07. Het veulen is geboren op 11-06.
DANTE US
DANTE WELTINO
DANONE I
RIHANNA
SONDRA
SIR DONNERHALL
CONTANA
BEATRIX
elite sport-(dr) ibop-(dr) prok |
SPECIAL D
METALL
HAAFKE
ster preferent prestatie |
MANSJEL
elite preferent prok |
WELLINGTON
keur |
VAMARILLA
keur preferent |
1e moeder: BEATRIXElite sport(dr) prok IBOP(drs)(1, 2006, SPECIAL D x WELLINGTON) | ||||
2e moeder: MANSJELElite pref(1, 1994, WELLINGTON x PERICLES XX) | ||||
Moeder van: | ||||
SENRIEJETTO (KENNEDY x WELLINGTON) - Z1-drs | ||||
BEATRIX (SPECIAL D x WELLINGTON) - Z2-drs | ||||
Grootmoeder van: | ||||
ABEL (UB 40 x FERRO) - PSG/Inter I | ||||
FREDERICK (SPIELBERG x FERRO) - ZZL-drs | ||||
FABERGE (FIDERTANZ x KENNEDY) - Z1-drs | ||||
3e moeder: VAMARILLAkeur pref(1, 1979, PERICLES XX x APALATIN) | ||||
Grootmoeder van: | ||||
FEMARILLA (TANGELO XX x LE MEXICO) - ZZ-spr/1.35m | ||||
OSCAR (JACORDE x MYTENS XX) - M1-drs, CIC1* | ||||
Overgrootmoeder van: | ||||
VDL GROEP CACHAREL (GOODTIMES x TANGELO XX) - 1.40m-spr | ||||
4e moeder: NUMARILLAkeur pref(1, 1972, APALATIN x DUC DE NORMANDIE) | ||||
Grootmoeder van: | ||||
ZANDOR L (ZEUS x ONYX) - Z-spr/1.30m-Goedgekeurd bij ZANG | ||||
JAMARILLA (BURGGRAAF x GURIOSO) - ZZ-spr/1.35m | ||||
KANTWAN (NABUUR x PASTROCIO XX) - Z2-drs | ||||
Overgrootmoeder van: | ||||
JACORDE (CONCORDE x ZEUS) - ZZ-spr/1.35m, Z2-drs-Goedgekeurd bij KWPN | ||||
KASPER (CONCORDE x ZEUS) - Z-spr/1.30m | ||||
KEMARILLA (DAMIRO x UBIS) - ZZ-spr/1.35m | ||||
LIMARILLA (WELLINGTON x ZEUS) - Z2-drs | ||||
LANDZICHT (BERNSTEIN x UBIS) - Z2-drs | ||||
MORADO (INDORADO x ZEUS) - 1.60m-spr-Goedgekeurd bij NRPS | ||||
MARINKO (FACET x KIBRAHIM) - 1.50m-spr | ||||
NORBERT (WOLFGANG x OLDENBURG) - Z-spr/1.30m | ||||
RHETT LALAN (CONCORDE x ZEUS) - 1.45m-spr | ||||
VERY LALAN (HEARTBREAKER x ZEUS) - Z-spr/1.30m | ||||
BIKO LALAN (CORLAND x ZEUS) - 1.45m-spr | ||||
DANGER LALAN (VALEUR DE GUIDAM x ZEUS) - ZZ-spr/1.35m | ||||
SILVIO JUNIOR (SILVIO I x JACORDE) - ZZ-spr/1.35m |