SKYFALL GS

Colt out of great dam
Bekijk de volledige collectie van Dressuur 2022

Eindigde op

25 aug. 2022 19:48:00

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

39. Skyfall GS

Geboortedatum 11-06-2022
Geslacht Hengst
Kleur Zwart
Studbook KWPN
BTW 0.00%

Bekijk hier extra beeldmateriaal gemaakt op 7-08.

Skyfall GS is een opvallende toevoeging aan de collectie van de Elite Veulenveiling Borculo. Zijn bewegingen en prachtige uitstraling maken iedere keer weer indruk als hij de baan in komt. Vader Dante U.S. (v. Dante Weltino) maakt onder Diederik van Silfhout grote stappen in de sport. Moeder Beatrix (v. Special D) behaalde tijdens de merriekeuring hoge punten met maar liefst een 9,0 voor haar uitmuntende stap. De IBOP test behaalde zijn dan ook ruimschoots met 82,50 punten en ontving hierdoor het Elite predicaat.

De video-opnames zijn gemaakt op 8-07. Het veulen is geboren op 11-06.

DANTE US
DANTE WELTINO
DANONE I
RIHANNA
SONDRA
SIR DONNERHALL
CONTANA
BEATRIX
elite sport-(dr) ibop-(dr) prok
SPECIAL D
METALL
HAAFKE
ster preferent prestatie
MANSJEL
elite preferent prok
WELLINGTON
keur
VAMARILLA
keur preferent

1e moeder: BEATRIXElite sport(dr) prok IBOP(drs)(1, 2006, SPECIAL D x WELLINGTON)
2e moeder: MANSJELElite pref(1, 1994, WELLINGTON x PERICLES XX)
SENRIEJETTO (KENNEDY x WELLINGTON) - Z1-drs
BEATRIX (SPECIAL D x WELLINGTON) - Z2-drs
ABEL (UB 40 x FERRO) - PSG/Inter I
FREDERICK (SPIELBERG x FERRO) - ZZL-drs
FABERGE (FIDERTANZ x KENNEDY) - Z1-drs
3e moeder: VAMARILLAkeur pref(1, 1979, PERICLES XX x APALATIN)
FEMARILLA (TANGELO XX x LE MEXICO) - ZZ-spr/1.35m
OSCAR (JACORDE x MYTENS XX) - M1-drs, CIC1*
VDL GROEP CACHAREL (GOODTIMES x TANGELO XX) - 1.40m-spr
4e moeder: NUMARILLAkeur pref(1, 1972, APALATIN x DUC DE NORMANDIE)
ZANDOR L (ZEUS x ONYX) - Z-spr/1.30m-Goedgekeurd bij ZANG
JAMARILLA (BURGGRAAF x GURIOSO) - ZZ-spr/1.35m
KANTWAN (NABUUR x PASTROCIO XX) - Z2-drs
JACORDE (CONCORDE x ZEUS) - ZZ-spr/1.35m, Z2-drs-Goedgekeurd bij KWPN
KASPER (CONCORDE x ZEUS) - Z-spr/1.30m
KEMARILLA (DAMIRO x UBIS) - ZZ-spr/1.35m
LIMARILLA (WELLINGTON x ZEUS) - Z2-drs
LANDZICHT (BERNSTEIN x UBIS) - Z2-drs
MORADO (INDORADO x ZEUS) - 1.60m-spr-Goedgekeurd bij NRPS
MARINKO (FACET x KIBRAHIM) - 1.50m-spr
NORBERT (WOLFGANG x OLDENBURG) - Z-spr/1.30m
RHETT LALAN (CONCORDE x ZEUS) - 1.45m-spr
VERY LALAN (HEARTBREAKER x ZEUS) - Z-spr/1.30m
BIKO LALAN (CORLAND x ZEUS) - 1.45m-spr
DANGER LALAN (VALEUR DE GUIDAM x ZEUS) - ZZ-spr/1.35m
SILVIO JUNIOR (SILVIO I x JACORDE) - ZZ-spr/1.35m