SO VIENNA

Sister of KWPN stallions Le Formidable and Four Legends
Bekijk de volledige collectie van Dressuur 2022

Eindigde op

25 aug. 2022 19:43:00

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

34. So Vienna

Geboortedatum 27-03-2022
Geslacht Merrie
Kleur Bruin
Studbook KWPN
BTW 0.00%

Jong talent gecombineerd met toptalenten uit het verleden, dat is de pedigree van So Vienna. De jonge hengst So Perfect maakt veel indruk in de sport maar ook met zijn nakomelingen. Moeder Vienna (v. Ferro) is een echte hengstenmoeder. Ze is namelijk de moeder van de KWPN goedgekeurde hengsten Four Legends en Le Formidable. Zoon Four Legends maakt het al waar op het hoogste niveau en Le Formidable lijkt ook niets in de weg te staan voor een droomcarrière in de topsport. De hengsten Bretton Woods  en Chagall zijn te vinden in de tweede generatie.  Een toptoevoeging voor sport en fokkerij, dat is deze So Vienna.

SO PERFECT
SEZUAN
BLUE HORS ZACK
erkend
DON ROMINA
SHAKIRA
SIR DONNERHALL
ROXANA RA
VIENNA
elite preferent prestatie prok
FERRO
ULFT
keur
BRENDA
ster preferent prestatie
ANNABEL
DE NIRO
erkend
ALINA

1e moeder: VIENNAElite pref prest prok(1, 2002, FERRO x DE NIRO)
ENDYMION KS (WYNTON x FERRO) - ZZL-drs
FOUR LEGENDS KS (WYNTON x FERRO) - Inter A/B/II-Goedgekeurd bij KWPN, AES
GWENDOLYN (WYNTON x FERRO) - PSG/Inter I
LE FORMIDABLE (BORDEAUX x FERRO) - Z-spr/1.30m-Goedgekeurd bij KWPN, OLDBG, HANN
FIANCÉ (FOUNDATION x WYNTON) - Goedgekeurd bij OLDBG
2e moeder: ANNABELElite pref prest prok EPTM(drs)(6, 1997, DE NIRO x ROMANCIER)
AURUM (FERRO x DE NIRO) - ZZL-drs
BRETTON WOODS (JOHNSON x DE NIRO) - PSG/Inter I-Goedgekeurd bij KWPN, OLDBG, AES, HANN, WESTF
CHAGALL D&R (JAZZ x DE NIRO) - Grand Prix dr.-Goedgekeurd bij KWPN, OLDBG, RHEIN
EVA LYNN (WYNTON x DE NIRO) - PSG/Inter I
GAUDI SSF (TOTILAS x DE NIRO) - Goedgekeurd bij AES
3e moeder: ALINA(6, 1993, ROMANCIER x TROUBLEMAKER XX)
DON JOHNSON 13 (DE NIRO x ROMANCIER) - PSG/Inter I
4e moeder: APHILLIAVB(1, 1982, TROUBLEMAKER XX x COURVILLE XX)
DAKTARI (DE NIRO x ROMANCIER) - ZZL-drs
DAVINIO 4 (DAUPHIN x ANDIAMO) - Z2-drs
WHOOPIE GOLD (WOLKENTANZ II x ROMANCIER) - Inter A/B/II
STERNTALER (SAN REMO x ANDIAMO) - PSG/Inter I