Geboortedatum | 27-03-2022 |
Geslacht | Merrie |
Kleur | Bruin |
BTW | 0.00% |
Jong talent gecombineerd met toptalenten uit het verleden, dat is de pedigree van So Vienna. De jonge hengst So Perfect maakt veel indruk in de sport maar ook met zijn nakomelingen. Moeder Vienna (v. Ferro) is een echte hengstenmoeder. Ze is namelijk de moeder van de KWPN goedgekeurde hengsten Four Legends en Le Formidable. Zoon Four Legends maakt het al waar op het hoogste niveau en Le Formidable lijkt ook niets in de weg te staan voor een droomcarrière in de topsport. De hengsten Bretton Woods en Chagall zijn te vinden in de tweede generatie. Een toptoevoeging voor sport en fokkerij, dat is deze So Vienna.
SO PERFECT
SEZUAN
BLUE HORS ZACK
erkend |
DON ROMINA
SHAKIRA
SIR DONNERHALL
ROXANA RA
VIENNA
elite preferent prestatie prok |
FERRO
ULFT
keur |
BRENDA
ster preferent prestatie |
ANNABEL
DE NIRO
erkend |
ALINA
1e moeder: VIENNAElite pref prest prok(1, 2002, FERRO x DE NIRO) | ||||
Moeder van: | ||||
ENDYMION KS (WYNTON x FERRO) - ZZL-drs | ||||
FOUR LEGENDS KS (WYNTON x FERRO) - Inter A/B/II-Goedgekeurd bij KWPN, AES | ||||
GWENDOLYN (WYNTON x FERRO) - PSG/Inter I | ||||
LE FORMIDABLE (BORDEAUX x FERRO) - Z-spr/1.30m-Goedgekeurd bij KWPN, OLDBG, HANN | ||||
Grootmoeder van: | ||||
FIANCÉ (FOUNDATION x WYNTON) - Goedgekeurd bij OLDBG | ||||
2e moeder: ANNABELElite pref prest prok EPTM(drs)(6, 1997, DE NIRO x ROMANCIER) | ||||
Moeder van: | ||||
AURUM (FERRO x DE NIRO) - ZZL-drs | ||||
BRETTON WOODS (JOHNSON x DE NIRO) - PSG/Inter I-Goedgekeurd bij KWPN, OLDBG, AES, HANN, WESTF | ||||
CHAGALL D&R (JAZZ x DE NIRO) - Grand Prix dr.-Goedgekeurd bij KWPN, OLDBG, RHEIN | ||||
EVA LYNN (WYNTON x DE NIRO) - PSG/Inter I | ||||
GAUDI SSF (TOTILAS x DE NIRO) - Goedgekeurd bij AES | ||||
3e moeder: ALINA(6, 1993, ROMANCIER x TROUBLEMAKER XX) | ||||
Moeder van: | ||||
DON JOHNSON 13 (DE NIRO x ROMANCIER) - PSG/Inter I | ||||
4e moeder: APHILLIAVB(1, 1982, TROUBLEMAKER XX x COURVILLE XX) | ||||
Grootmoeder van: | ||||
DAKTARI (DE NIRO x ROMANCIER) - ZZL-drs | ||||
DAVINIO 4 (DAUPHIN x ANDIAMO) - Z2-drs | ||||
WHOOPIE GOLD (WOLKENTANZ II x ROMANCIER) - Inter A/B/II | ||||
STERNTALER (SAN REMO x ANDIAMO) - PSG/Inter I |