Exclusive Taloubet filly out of fantastic damline Querly Chin

79. Tarcotique KCX Z

Pedigree: TALOUBET Z x DIAMANT DE SEMILLY
Studbook: Zangersheide
Kleur: Vos
Geboortedatum: 12-05-2021
Fokrichting: Springen

Taloubet, Diamant de Semilly en Nabab de Rêve. De pedigree van {NAAM} is om van te watertanden. Enkel internationaal presterende 1.60m hengsten staan in de moederlijn van dit prachtige merrieveulen. Vader Taloubet heeft met Christian Ahlmann vele grote overwinningen op zijn naam geschreven. Grootmoeder Kirby de Muze (Nabab de Rêve) sprong internationaal 1.50m, overgrootmoeder Heroine de Muze (v. Tinka’s Boy) wist dat resultaat nog eens te overtreffen en sprong internationaal 1.60m. Een geweldige basis voor de sportrijke moederlijn van dit veulen. Koko Katinka, Kigali vd Bisschop (beiden v. Nabab de Rêve), Litchi de la Linière (v.Filou de Muze) sprongen allen op 1.45m niveua. Kirby de Muze (v. Nabab de Rêve) loopt 1.50m en ook zijn er maar liefst 3 1.60m paarden te vinden in de pedigree met Kitona de Muze, Levis de Muze en Morfine de Muze.

Bekijk 180° video
TALOUBET Z GALOUBET A ALMÉ
VITI
KRISTA POLYDOR
PAQUITA
ROSA KC DIAMANT DE SEMILLY LE TOT DE SEMILLY
VENISE DES CRESLES
KIRBY DE MUZE NABAB DE REVE
HEROINE DE MUZE

1e moeder: ROSA KC(BWP, 2017, DIAMANT DE SEMILLY x NABAB DE REVE)
2e moeder: KIRBY DE MUZEVB(BWP, 2010, NABAB DE REVE x TINKA'S BOY) - 1.50m-spr
ORLEANS DE MUZE (BAMAKO DE MUZE x NABAB DE REVE) - ZZ-spr/1.35m
3e moeder: HEROINE DE MUZEVB(BWP, 2007, TINKA'S BOY x FOR PLEASURE) - 1.60m-spr
KOKO KATINKA (NABAB DE REVE x TINKA'S BOY) - 1.45m-spr
KITONA DE MUZE (VIGO D'ARSOUILLES x TINKA'S BOY) - 1.60m-spr
KIRBY DE MUZE (NABAB DE REVE x TINKA'S BOY) - 1.50m-spr
KIGALI VD BISSCHOP (NABAB DE REVE x TINKA'S BOY) - 1.45m-spr
LEVIS DE MUZE (ELVIS TER PUTTE x TINKA'S BOY) - 1.60m-spr-Goedgekeurd bij BWP, ZANG
LITCHI DE LA LINIERE (FILOU DE MUZE x TINKA'S BOY) - 1.45m-spr
NIMROD DE MUZE Z (NABAB DE REVE x TINKA'S BOY) - 1.45m-spr
MEVIS DE MUZE (ELVIS TER PUTTE x TINKA'S BOY) - 1.40m-spr
MORFINE DE MUZE (NABAB DE REVE x TINKA'S BOY) - 1.60m-spr
NESQUICK DE LA LINIERE (PARIS TEXAS Z x TINKA'S BOY) - Goedgekeurd bij BWP
NANNO VD BISSCHOP (KANNAN GFE x NABAB DE REVE) - 1.40m-spr
DIAMANTE DEGLI ASSI (DIAMANT DE SEMILLY x NABAB DE REVE) - ZZ-spr/1.35m
REBORN DE MUZE (MALITO DE REVE x FILOU DE MUZE) - Goedgekeurd bij BWP
RISK DE LA LINIERE (SATISFACTION I x FILOU DE MUZE) - Goedgekeurd bij BWP
BABYLON BERLIN (BRANTZAU VDL x NABAB DE REVE) - Goedgekeurd bij OS
4e moeder: EXCELLENTIA DE MUZEVB(BWP, 2004, FOR PLEASURE x DARCO)
HEROINE DE MUZE (TINKA'S BOY x FOR PLEASURE) - 1.60m-spr
HUXX DE MUZE (NABAB DE REVE x FOR PLEASURE) - 1.60m-spr
IONA VAN DE OUDE HEIHOEF (NABAB DE REVE x FOR PLEASURE) - ZZ-spr/1.35m
IPHIGENEIA DE MUZE (ERCO VAN T ROOSAKKER x FOR PLEASURE) - 1.60m-spr
INSHALLAH DE MUZE (NABAB DE REVE x FOR PLEASURE) - 1.55m-spr-Goedgekeurd bij BWP, SI-UNIRE, WSI
INCROYABLE DE MUZE (NABAB DE REVE x FOR PLEASURE) - 1.50m-spr
JADALCO (NABAB DE REVE x FOR PLEASURE) - 1.50m-spr
JET (NABAB DE REVE x FOR PLEASURE) - 1.45m-spr
JAMES DE MUZE (NABAB DE REVE x FOR PLEASURE) - 1.40m-spr
DREAM DANCER (BAMAKO DE MUZE x FOR PLEASURE) - ZZ-spr/1.35m
KASPER V V B (NABAB DE REVE x FOR PLEASURE) - Z-spr/1.30m
LIMA DE MUZE (FILOU DE MUZE x FOR PLEASURE) - 1.45m-spr
NEWTON DE MUZE Z (NABAB DE REVE x FOR PLEASURE) - Z-spr/1.30m
LA DAME DE MUZE (ELVIS TER PUTTE x FOR PLEASURE) - ZZ-spr/1.35m
MOSCHINO DE MUZE (NABAB DE REVE x FOR PLEASURE) - ZZ-spr/1.35m
NIJINSKY DE KALVARIE (ELVIS TER PUTTE x FOR PLEASURE) - 1.45m-spr-Goedgekeurd bij ZANG
ESSENTIAL DE MUZE K.S.H (ELVIS TER PUTTE x FOR PLEASURE) - Z-spr/1.30m
PLATO DE MUZE Z (PLOT BLUE x ERCO VAN T ROOSAKKER) - 1.50m-spr
LOT BLUE B. & V. (PLOT BLUE x NABAB DE REVE) - Z-spr/1.30m
BEETHOVEN DE LA POMME (MARIUS CLAUDIUS x KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF) - 1.40m-spr
MONACO B. & V. (BUBALU VDL x NABAB DE REVE) - 1.40m-spr
MY WAY B. & V. (EMERALD VAN 'T RUYTERSHOF x NABAB DE REVE) - 1.50m-spr
MARCOS VAN DE OUDE HEIHOEF (ELVIS TER PUTTE x NABAB DE REVE) - 1.45m-spr
NARCOTIQUE B&V (KANNAN GFE x NABAB DE REVE) - 1.40m-spr
PILY VAN DE OUDE HEIHOEF (ACTION-BREAKER x NABAB DE REVE) - 1.25m-spr
QANNANDO B. & V. (KANNAN GFE x EMERALD VAN 'T RUYTERSHOF) - Goedgekeurd bij BWP