33. Topaas cat. no 5

Geboortedatum 13-05-2023
Geslacht Hengst
Kleur Donker vos
Studbook KWPN

Dit is een veulen wat opvalt, zoveel beweging in een veulen is iets wat weinig voorkomt! Moeder Festival (v. Tango) heeft het Sport predicaat ontvangen na succesvolle prestaties in de klasse Z. Grootmoeder Zwingly (v. Clint Eastwood) bracht de internationale dressuurpaarden Intrepid (v. Koss), die uitkwam in Intermediaire I onder de Belgische Frederik van de Keere, en Kosmo (v. Habanna) in de Young Horses. In de opvolgende generaties is het internationale Intermediaire I paard Barcelona (v. Daddy Cool) van de Britse Kate Cowell te vinden.

DUTCH DREAM
d-oc
DREAM BOY
keur
VIVALDI
RESIA
elite prestatie prok
HOLLYWOOD TARPANIA
elite preferent eptm sport-(dr) prok d-oc
FURST ROMANCIER
DISCOVERY
keur preferent ibop-(dr)
FESTIVAL
ster ibop-(dr) sport-(dr)
TANGO
JAZZ
O.BERTJE
keur preferent prestatie
ZWINGLY
elite preferent prestatie eptm prok
CLINT EASTWOOD
OJONCA-W
prestatie

1e moeder: FESTIVALster sport(dr) IBOP(drs)(1, 2010, TANGO x CLINT EASTWOOD)
2e moeder: ZWINGLYElite pref prest prok EPTM(drs)(1, 2004, CLINT EASTWOOD x JONGGOR'S AJONC)
FESTIVAL (TANGO x CLINT EASTWOOD) - Z2-drs
INTREPID (KOSS x CLINT EASTWOOD) - PSG/Inter I
JETHRO (DELATIO x CLINT EASTWOOD) - Z2-drs
KOSMO (HABANNA x CLINT EASTWOOD) - Z2-drs
LA LUCE (GLAMOURDALE x VOICE) - Z2-drs
3e moeder: OJONCA-WStb. prest(1, 1996, JONGGOR'S AJONC x DAGERAAD)
WINST (KORIANDER x JONGGOR'S AJONC) - Z2-drs
BARCELONA (DADDY COOL x JONGGOR'S AJONC) - PSG/Inter I
4e moeder: KOLINster(1, 1992, DAGERAAD x UBIS)
PERLANO W (CELANO x DAGERAAD) - 1.40m-spr-Goedgekeurd bij AES