TROPICAL DREAM CAT. NO 6

A grand future ahead of him
Bekijk de volledige collectie van Borculo Elite Foal Auction 2023

10. Tropical Dream cat. no 6

Geboortedatum 29-05-2023
Geslacht Hengst
Kleur
Studbook KWPN

Voor wie op zoek is naar een veelbelovend talent voor de toekomst, is Tropical Dream absoluut een aanrader. Dit hengstveulen combineert niet alleen prachtige looks met indrukwekkende bewegingen, maar stamt ook af van een sportrijke stam. Zijn moeder, Flavia SV (v. Wynton), is actief op ZZ-L niveau en heeft hoge punten behaald tijdens de EPTM-test en VSN Finale. De preferente grootmoeder, Ruby (v. Krack C), heeft bewezen een uitstekende fokmerrie te zijn met nakomelingen als Amoureux (v. Saros van 't Gestelhof), die op ZZ-Zwaar niveau presteert, en Wonderfull Jazz (v. Jazz), die internationaal Grand Prix niveau liep. Vader Dutch Dream heeft op jonge leeftijd al indruk gemaakt door de VSN-trofee te winnen en een derde plaats te behalen tijdens de Pavo Cup finale.

DUTCH DREAM
d-oc
DREAM BOY
keur
VIVALDI
RESIA
elite prestatie prok
HOLLYWOOD TARPANIA
elite preferent eptm sport-(dr) prok d-oc
FURST ROMANCIER
DISCOVERY
keur preferent ibop-(dr)
FLAVIA SV
elite eptm sport-(dr) prok
WYNTON
JAZZ
ACACIA
prestatie prok
RUBY
ster preferent prestatie
KRACK C
ZITA

1e moeder: FLAVIA SVElite sport(dr) EPTM(drs)(1, 2010, WYNTON x KRACK C) - ZZL-drs
2e moeder: RUBYster pref prest(1, 1998, KRACK C x PRESIDENT)
WONDERFULL JAZZ (JAZZ x KRACK C) - Grand Prix dr.
ZIRKOON (ROUSSEAU x KRACK C) - Z1-drs
AMOUREUX (SAROS VAN 'T GESTELHOF x KRACK C) - PSG/Inter I-Goedgekeurd bij AES
COUSTEAU S (DREAMCATCHER x KRACK C) - Z2-drs
DANICA SV (JOHNSON x KRACK C) - PSG/Inter I
FLAVIA SV (WYNTON x KRACK C) - ZZL-drs
3e moeder: ZITAStb. pref(1, 1981, PRESIDENT x URON)
DORITA (SYMFONIE x PRESIDENT) - Z1-drs
PRIDE (JAZZ x PRESIDENT) - ZZL-drs
NYQUITTO (EXCELLENT W x SYMFONIE) - Grand Prix dr.
ROYALTY (DE SAINT URUS D'OLYMPE X x SULTAN) - Z2-drs
VIVALDI (OBELISK x KELVIN) - Z2-drs
FELITIA (DELATIO x KELVIN) - PSG/Inter I
IMARA (GLOCK'S DREAM BOY x GOODTIMES) - ZZZ-drs
4e moeder: ERONIA(11, 1963, URON x PROMOTOR)
JURRIAAN (NATUREL x SULTAN) - ZZ-spr/1.35m
OPAL (DEMOCRAAT x NATUREL) - Z2-drs
FAUSTO (VALERON x NATUREL) - Z1-drs