UN POÈME-K VAN KATTENHEYE (ET)

Closely related to Dorian Grey de Hus
Bekijk de volledige collectie van Borculo Online Foal Auction 2024

Eindigde op

22 aug. 2024 20:21:00

Verkocht voor
10.000,00

Verkocht naar Nederland

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

13. Un Poème-K van Kattenheye (ET)

Geboortedatum 12-06-2024
Geslacht Hengst
Kleur Vos
Studbook KWPN
BTW 21.00%

Een unieke toevoeging aan de collectie, dat is Un Poeme-K van Kattenheye. Deze Vitalos-nakomeling
komt uit niemand minder dan Daylight de Hus (v. Don Juan de Hus). Zij is de volle zus van Dorian
Grey de Hus, die onder Jessica Michel Button meerdere keren Frans kampioen is geworden.
Grootmoeder Poetin Z CL I (v. Sandro Hit) is de volle zus van het Grand Prix-paard Samba Hit en, zoals
de naam doet vermoeden, een kloon van de wereldbekende Poetin. De halfzus van dit prachtige hengstveulen is de kersverse NMK-kampioene Raspoetin-K van Kattenheye. In de pedigree zijn veel sport- en
fokkerijresultaten te vinden en is grootmoeder Poesi (v. Bretano II) een halfzus van veel Lichte Tour-
paarden.

Bekijk keuringsrapporten.

VITALOS
VITALIS
erkend
VIVALDI
TOLIVIA
elite preferent prestatie sport-(dr) prok
DARLINA
DE NIRO
erkend
WESTSIDELADY
DAYLIGHT DE HUS
DON JUAN DE HUS
JAZZ
VODORETTE
keur
POETIN Z CLONE
SANDRO HIT
POESIE

1e moeder: DAYLIGHT DE HUS(6, 2016, DON JUAN DE HUS x SANDRO HIT)
2e moeder: POETIN Z CL 1(5, 2007, SANDRO HIT x BRENTANO II)
DORIAN GREY DE HUS (DON JUAN DE HUS x SANDRO HIT) - Grand Prix dr.
3e moeder: POESIEElite Staatsprämie(42, 1992, BRENTANO II x GOTLAND)
POETIN (SANDRO HIT x BRENTANO II) - ZZL-drs
SAMBA HIT I (SANDRO HIT x BRENTANO II) - Grand Prix dr.-Goedgekeurd bij OLDBG, HANN, WESTF, SWB, MECKL, Südd.Verb.
PRINZESSIN (LORD SINCLAIR I x BRENTANO II) - PSG/Inter I
SAMBA HIT II (SANDRO HIT x BRENTANO II) - ZZL-drs-Goedgekeurd bij OLDBG, SF, DSP, Südd.Verb.
SAMBA HIT III (SANDRO HIT x BRENTANO II) - Inter A/B/II-Goedgekeurd bij OLDBG, AES, SF, WESTF, RHEIN
SAMBA HIT IV (SANDRO HIT x BRENTANO II) - M1-drs-Goedgekeurd bij BERL-BRAND
SAMBA HIT V (SANDRO HIT x BRENTANO II) - PSG/Inter I-Goedgekeurd bij DSP
QUATERBACK (QUATERMAN I x BRANDENBURGER) - PSG/Inter I-Goedgekeurd bij HOLST, OLDBG, SF, HANN, WESTF, SWB, MECKL, Südd.Verb.
PAOLA (LORD LOXLEY x SANDRO HIT) - ZZZ-drs
PASHMINA II (QUATERMAN I x BRANDENBURGER) - Z2-drs
QUATERSTERN (QUATERBACK x SANDRO HIT) - M1-drs-Goedgekeurd bij WESTF, RHEIN, DSP, Südd.Verb.
BOSPORUS 8 (BOSTON x SANDRO HIT) - PSG/Inter I
BRIAN (BRETTON WOODS x DIAMOND HIT) - ZZZ-drs
FUERST FONTANE (FÜRSTENBALL x SANDRO HIT) - Goedgekeurd bij DSP
QUATERHIT (QUATERGOLD x SANDRO HIT) - Grand Prix dr.-Goedgekeurd bij DWB, DSP
ZIRO (ZANSIBAR x SANDRO HIT) - Z2-drs
FRITZ 727 (FINEST x SANDRO HIT) - PSG/Inter I
BLUE HORS VICONTE (VIVALDI x SANDRO HIT) - Goedgekeurd bij OLDBG
VISION (VITALIS x SANDRO HIT) - Goedgekeurd bij WESTF
REVIVAL (RUBIN ROYAL OLD x SANDRO HIT) - Goedgekeurd bij DSP
QUICK NICK (QUATERBACK x ABANOS) - Z2-drs
QUENTIN R (QUATERBACK x PARADIESVOGEL) - Z1-drs
TRAFALGAR (TOTILAS x LORD LOXLEY) - Goedgekeurd bij KWPN, OLDBG
DON JON OLD (DON JUAN DE HUS x BENETTON DREAM FRH) - PSG/Inter I-Goedgekeurd bij OLDBG
BELMOR (BELANTIS I x LORD LOXLEY) - PSG/Inter I
FEARLESS WS (FRANZISKUS FRH x PARADIESVOGEL) - PSG/Inter I
ZAPATO 5 (BIRKHOF'S ZALANDO OLD x DON DIAMOND) - Z2-drs-Goedgekeurd bij DSP
RAVANELLO (ROYAL DORUTO OLD x BRETTON WOODS) - Goedgekeurd bij DSP
DON AMPERE (DON ROYAL x ALL AT ONCE) - M1-drs-Goedgekeurd bij HANN, DSP
ELEMENT OF CRIME (ESCAMILLO x BRETTON WOODS) - Goedgekeurd bij OLDBG, DSP
4e moeder: PRIMADONNAStaatsprämie(42, 1988, GOTLAND x SEKURIT)
CAPRIGOLD (CAPRIMOND x GOTLAND) - ZZL-drs-Goedgekeurd bij SA, BERL-BRAND
WAYLAENDER (WERBELLINSEE x GOTLAND) - PSG/Inter I
FRUEHTAU (FRUEHLINGSBOTE x GOTLAND) - 1.50m-spr-Goedgekeurd bij SA, BERL-BRAND
PRIMA BALLERINA (LORD SINCLAIR I x GOTLAND) - Grand Prix dr.
LOKAL MATADOR (LORD SINCLAIR I x GOTLAND) - PSG/Inter I
PRIMA VERA (ASKARI x GOTLAND) - 1.40m-spr
PRINZESS (EXPO'SE x LORD SINCLAIR I) - PSG/Inter I
QUALIANO (QUANDO-QUANDO x GRANULIT) - Goedgekeurd bij BERL-BRAND, DSP
FEINER POET (FÜRST ROMANCIER x RUBIN ROYAL OLD) - Z2-drs
PRESTIGE I38 (SAN MUSCADET x GRANULIT) - Z2-drs
PAMELA (TOTILAS x RUBIN ROYAL OLD) - PSG/Inter I
DON ROYAL (DON JUAN DE HUS x RUBIN ROYAL OLD) - Z2-drs-Goedgekeurd bij OLDBG, HANN, DSP
QUINOA (QUATERBACK x BRENTANO II) - Goedgekeurd bij DSP
DON HENLEY (DUVALIER x RUBIN ROYAL OLD) - Goedgekeurd bij DSP
BLOOMINGDALE (BELANTIS I x RUBIN ROYAL OLD) - M1-drs-Goedgekeurd bij DSP
BLOMQUIST (BEN BENICIO x BRENTANO II) - Goedgekeurd bij DSP
DIVIN WELTINO (DANTE WELTINO OLD x SAMBA HIT I) - ZZ-spr/1.35m, PSG/Inter I
PRETORIA (VIS A VIS x SAN MUSCADET) - Z2-drs
BENEDETTO RAGAZZO (DSP BOMBASTIC x SAN MUSCADET) - Inter A/B/II-Goedgekeurd bij DSP
PENTANA (DESCOLARI x FÜRST WETTIN) - ZZL-drs
BEST MAN (BELANTIS I x ALL AT ONCE) - M1-drs-Goedgekeurd bij DSP