Eindigde op

22 aug. 2024 20:27:00

Verkocht voor
17.000,00

Verkocht naar Denemarken

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

15. Une Grande

Geboortedatum 01-05-2024
Geslacht Merrie
Kleur Zwart
Studbook KWPN
BTW 0.00%

In Une Grande komen sport en fokkerij samen. Moeder La Grande (v. Grand Galaxy Win) is een nakomeling van de bekende merrie Annabel (v. De Niro). Zij gaf de goedgekeurde hengsten Bretton Woods (v. Johnson), Chagall D&R (v. Jazz), maar ook de prachtige hengst Le Formidable (v. Bordeaux) komt uit deze moederlijn. De Lichte Tour-paarden Eva Lynn (v. Wynton) en Gwendolyn (v. Wynton) zijn succesvolle nakomelingen. Gecombineerd met jong talent Parero, die op wist te vallen tijdens de Oldenburger keuring en KWPN Stallion Show.

Bekijk keuringsrapporten.

Parero
GLOCK'S Toto JR.
Totilas
Desperada
Bione
Negro
Sione
La Grande
STB STER, IBOP-(DR), D-OC
Grand Galaxie
Apache
Winner T
Annabel
STB ELITE, PREFERENT, PRESTATIE, PROK
De Niro
Alina

1e moeder: LA GRANDEster IBOP(drs) D-OC(1, 2016, GRAND GALAXY WIN T x DE NIRO)
2e moeder: ANNABELElite pref prest prok EPTM(drs)(6, 1997, DE NIRO x ROMANCIER)
AURUM (FERRO x DE NIRO) - ZZL-drs
BRETTON WOODS (JOHNSON x DE NIRO) - PSG/Inter I-Goedgekeurd bij KWPN, OLDBG, AES, HANN, WESTF
CHAGALL D&R (JAZZ x DE NIRO) - Grand Prix dr.-Goedgekeurd bij KWPN, OLDBG, RHEIN
EVA LYNN (WYNTON x DE NIRO) - PSG/Inter I
GAUDI SSF (TOTILAS x DE NIRO) - Goedgekeurd bij AES, CWHBA
ENDYMION KS (WYNTON x FERRO) - ZZL-drs
FOUR LEGENDS KS (WYNTON x FERRO) - Grand Prix dr.-Goedgekeurd bij KWPN, AES
GWENDOLYN (WYNTON x FERRO) - PSG/Inter I
LE FORMIDABLE (BORDEAUX x FERRO) - 1.40m-spr, ZZL-drs-Goedgekeurd bij KWPN, OLDBG, HANN
MELROSE (GLOCK'S DREAM BOY x TOTILAS) - Z2-drs
FIANCÉ (FOUNDATION x WYNTON) - M1-drs-Goedgekeurd bij OLDBG
3e moeder: ALINA(6, 1993, ROMANCIER x TROUBLEMAKER XX)
DON JOHNSON 13 (DE NIRO x ROMANCIER) - PSG/Inter I
4e moeder: APHILLIAVB(1, 1982, TROUBLEMAKER XX x COURVILLE XX)
DAKTARI (DE NIRO x ROMANCIER) - ZZL-drs
DAVINIO 4 (DAUPHIN x ANDIAMO) - Z2-drs
WHOOPIE GOLD (WOLKENTANZ II x ROMANCIER) - Inter A/B/II
STERNTALER (SAN REMO OLD x ANDIAMO) - PSG/Inter I
DEZZY TIME (DESPERADOS FRH x JAZZ TIME) - ZZZ-drs
CHERRYGARDEN'S FIT FOR FUN (FOUNDATION x ROSENTANZ) - Z2-drs