Topsire Emerald combined with direct damline Qerly Chin

65. Union Jack van 't Reebroeck (ET)

Pedigree: EMERALD x NABAB DE REVE
Studbook: BWP
Geslacht: Hengst
Geboortedatum: 18-05-2020
Fokrichting: Springen

Wie iets speciaals zoekt, zit altijd goed met deze familie. Grandam is the full sister to 1.60m GP horse Sea Coast Ferly. Overgrootmoeder is de 1.60m GP merrie Narcotique de Muze II (Darco), met daarvoor de beroemde wereldbekermerrie Qerly Chin (Chin Chin). De lijst met 1.60m Grand Prix paarden en goedgekeurde hengsten uit deze stam is ongekend lang. Emerald en Nabab de Reve zijn een uitstekende aanvulling hierop. Union Jack’s moeder Paris Texas van ’t Reebroeck is een halfzus van drie 1.40-1.50m springpaarden, waarvan Pollux de Muze (Plot Blue) sBs goedgekeurd is.

1 testikel is (nog) niet ingedaald en is (nog) niet voelbaar.

Bekijk 180┬░ video
EMERALD DIAMANT DE SEMILLY LE TOT DE SEMILLY
VENISE DES CRESLES
CARTHINA Z CARTHAGO
TANAGRA 'S' VAN HET DAROHOF
PARIS TEXAS VAN 'T REEBROECK NABAB DE REVE QUIDAM DE REVEL
MELODIE EN FA
FUGA DE MUZE CALATO
NARCOTIQUE DE MUZE II

UNION JACK VAN 'T REEBROECK

Hengst 2020 BWP

1e moeder: PARIS TEXAS VAN 'T REEBROECK (BWP, 2015, NABAB DE REVE x CALATO)
2e moeder: FUGA DE MUZE VB (BWP, 2005, CALATO x DARCO)
IULIUS DE MUZE (TINKA'S BOY x CALATO) - 1.40m-spr
POLLUX DE MUZE Z (PLOT BLUE x CALATO) - 1.50m-spr - Goedgekeurd bij SBS
DEMANTUR DE MUZE Z (DIAMANT DE SEMILLY x CALATO) - 1.40m-spr
MANOU DE MUZE (ARKO III x QUIDAM DE REVEL) - 1.45m-spr
PERSEUS DE MUZE (BY CERA D'ICK x QUIDAM DE REVEL) - Goedgekeurd bij BWP
3e moeder: NARCOTIQUE DE MUZE II (SBS, 1997, DARCO x CHIN CHIN) - 1.60m-spr
QUEL HERO DE MUZE (POWER LIGHT x DARCO) - 1.45m-spr - Goedgekeurd bij BWP
QUERLYBET HERO (BALOUBET DU ROUET x DARCO) - 1.60m-spr - Goedgekeurd bij SF, SBS, BWP
AZUELA DE MUZE (HEARTBREAKER x DARCO) - 1.40m-spr
QUERLYSTER HERO (MR. BLUE x DARCO) - 1.40m-spr
QUASTAR DE MUZE (NABAB DE REVE x DARCO) - 1.40m-spr
QUECHUA DE MUZE (MR. BLUE x DARCO) - 1.40m-spr
LORO PIANA BOYANTE DE MUZE (KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF x DARCO) - 1.60m-spr
SAUTERELLE DE LA POMME (FOR PLEASURE x DARCO) - 1.45m-spr
TEEKITIEZZIE DE MUZE (FOR PLEASURE x DARCO) - 1.45m-spr
DARUP (UP CHIQUI x DARCO) - ZZ-spr/1.35m
FARFELU DE LA POMME (VIGO D'ARSOUILLES x DARCO) - 1.60m-spr
FAROUK DE LA POMME (VIGO D'ARSOUILLES x DARCO) - 1.45m-spr - Goedgekeurd bij AES
SEA COAST FERLY (CALATO x DARCO) - 1.60m-spr
GAILLARD DE LA POMME (NABAB DE REVE x DARCO) - 1.45m-spr - Goedgekeurd bij SBS
GIOVANI DE LA POMME (SHINDLER DE MUZE x DARCO) - 1.60m-spr - Goedgekeurd bij SF, AES
TAKOTAK Z (TELSTAR DE LA POMME x DARCO) - ZZ-spr/1.35m
KRACOTTE Z (KANNAN GFE x DARCO) - ZZ-spr/1.35m
DIRJUD DE MUZE (NABAB DE REVE x MR. BLUE) - 1.45m-spr
STERREHOF'S USHI (VIGO D'ARSOUILLES x GOETHE) - 1.60m-spr
ESTOY AQUI DE MUZE H D C (MALITO DE REVE x KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF) - 1.60m-spr
VEDET DE MUZE E T (CARTANI x HEARTBREAKER) - 1.60m-spr - Goedgekeurd bij AES
VENEZUELA DE MUZE (CARTANI x HEARTBREAKER) - ZZ-spr/1.35m
VIGOUREUSE DE LA POMME (CROWN Z x FOR PLEASURE) - 1.45m-spr
VAGABOND DE LA POMME (VIGO D'ARSOUILLES x FOR PLEASURE) - 1.60m-spr - Goedgekeurd bij KWPN, HOLST, SF, OS
VALERIO DE LA POMME (AMOR DE KALVARIE x FOR PLEASURE) - ZZ-spr/1.35m
FELINI DE LA POMME (VIGO D'ARSOUILLES x HEARTBREAKER) - 1.60m-spr
FLEUR DE MUZE (WANDOR VAN DE MISPELAERE x HEARTBREAKER) - ZZ-spr/1.35m
GO EASY DE MUZE (VIGO D'ARSOUILLES x FOR PLEASURE) - 1.60m-spr
GITANE DE LA POMME (LORD Z x FOR PLEASURE) - Z-spr/1.30m
HAIKU VAN HET MISPELHOF (NABAB DE REVE x MALITO DE REVE) - Z-spr/1.30m
HEROINE DE MUZE (TINKA'S BOY x FOR PLEASURE) - 1.60m-spr
HUXX DE MUZE (NABAB DE REVE x FOR PLEASURE) - 1.60m-spr
HERMIONE DE LA POMME (NABAB DE REVE x FOR PLEASURE) - 1.45m-spr
HIJASTRO DE MUZE (SHINDLER DE MUZE x KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF) - Z-spr/1.30m
HAVANNA DE MUZE (NABAB DE REVE x FOR PLEASURE) - Z-spr/1.30m
HOCUS POCUS DE MUZE (TINKA'S BOY x FOR PLEASURE) - 1.60m-spr
INCROYABLE DE MUZE (NABAB DE REVE x FOR PLEASURE) - 1.50m-spr
IONA VAN DE OUDE HEIHOEF (NABAB DE REVE x FOR PLEASURE) - ZZ-spr/1.35m
IPHIGENEIA DE MUZE (ERCO VAN T ROOSAKKER x FOR PLEASURE) - 1.60m-spr
CHICA DE MUZE (BAMAKO DE MUZE x KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF) - 1.50m-spr
COQUELICOT DE LA POMME (BAMAKO DE MUZE x VIGO D'ARSOUILLES) - 1.40m-spr
S & L COCODRILLE (EMERALD x KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF) - 1.50m-spr
ICEMAN DE MUZE (ERCO VAN T ROOSAKKER x FOR PLEASURE) - 1.60m-spr - Goedgekeurd bij BWP
CANTOR DE LA POMME (CROWN Z x FOR PLEASURE) - 1.40m-spr
INSHALLAH DE MUZE (NABAB DE REVE x FOR PLEASURE) - 1.55m-spr - Goedgekeurd bij WSI, BWP, SI-UNIRE
BRUNELLO DI FER (BAMAKO DE MUZE x CALATO) - 1.50m-spr
URLANDO DES FORETS (DIAMANT DE SEMILLY x QUIDAM DE REVEL) - 1.50m-spr - Goedgekeurd bij AES
CEASAR DE LA POMME (CROWN Z x FOR PLEASURE) - 1.50m-spr
DOEBIEDOEP DE MUZE (BAMAKO DE MUZE x KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF) - ZZ-spr/1.35m
DREAM DANCER (BAMAKO DE MUZE x FOR PLEASURE) - ZZ-spr/1.35m
JADALCO VAN DE KRUISHOEVE (NABAB DE REVE x FOR PLEASURE) - 1.50m-spr
VENT DEL CARIBE (CALVARO Z x QUIDAM DE REVEL) - 1.40m-spr - Goedgekeurd bij SF
DAIQUIRI DE LA POMME (TINKA'S BOY x FOR PLEASURE) - 1.45m-spr
JAMES DE MUZE (NABAB DE REVE x FOR PLEASURE) - 1.40m-spr
JET (NABAB DE REVE x FOR PLEASURE) - 1.45m-spr
DONATELLA DE LA POMME (BAMAKO DE MUZE x VIGO D'ARSOUILLES) - 1.45m-spr
JE M'APPELLE DE MUZE (ERCO VAN T ROOSAKKER x VIGO D'ARSOUILLES) - 1.45m-spr
VINCENTO DES FORETS (CALVARO Z x QUIDAM DE REVEL) - 1.45m-spr
JABBEDABBEDOU D'OUZO D'13 (TOULON x VIGO D'ARSOUILLES) - 1.40m-spr
DOUBLE VAN DE MOERHOEVE (BAMAKO DE MUZE x MALITO DE REVE) - 1.40m-spr
KASPER V V B (NABAB DE REVE x FOR PLEASURE) - Z-spr/1.30m
AIR DEL CARIBE (DIAMANT DE SEMILLY x QUIDAM DE REVEL) - Z-spr/1.30m
EH BIEN VAN T & L (DEAUVILLE VAN T&L x VIGO D'ARSOUILLES) - 1.40m-spr
NEWTON DE MUZE Z (NABAB DE REVE x FOR PLEASURE) - Z-spr/1.30m
LIMA DE MUZE (FILOU DE MUZE x FOR PLEASURE) - ZZ-spr/1.35m
LA DAME DE MUZE (ELVIS TER PUTTE x FOR PLEASURE) - ZZ-spr/1.35m
LAFITE DI FER (BALOUBET DU ROUET x CALATO) - ZZ-spr/1.35m
MOSCHINO DE MUZE (NABAB DE REVE x FOR PLEASURE) - ZZ-spr/1.35m
NATURELLE VH LEGITAHOF Z (NABAB DE REVE x FOR PLEASURE) - 1.40m-spr
MILANDO (ELVIS TER PUTTE x MALITO DE REVE) - 1.40m-spr
NIJINSKY DE KALVARIE (ELVIS TER PUTTE x FOR PLEASURE) - 1.40m-spr - Goedgekeurd bij ZANG
DIEGO DEL CARIBE (KANNAN GFE x QUIDAM DE REVEL) - 1.40m-spr
ORVIETO DI FER (ELVIS TER PUTTE x CALATO) - Z-spr/1.30m
BLACK CERA D'ICK (BY CERA D'ICK x FOR PLEASURE) - Goedgekeurd bij AES
LEMBRION DE NARCOTIQUE (DIAMANT DE SEMILLY x MR. BLUE) - Goedgekeurd bij AES
BURBERRY DK Z (BY CERA D'ICK x FOR PLEASURE) - Goedgekeurd bij ZANG
MELISSAS SYDNEY (EMERALD x MR. BLUE) - Goedgekeurd bij AES
ROYALO DE MUZE (ELVIS TER PUTTE x HEARTBREAKER) - Goedgekeurd bij BWP
CACHAREL DE LA POMME (TINKA'S BOY x CROWN Z) - 1.40m-spr
KOKO KATINKA (NABAB DE REVE x TINKA'S BOY) - 1.45m-spr
KITONA DE MUZE (VIGO D'ARSOUILLES x TINKA'S BOY) - 1.50m-spr
KIRBY DE MUZE (NABAB DE REVE x TINKA'S BOY) - 1.50m-spr
KIGALI VD BISSCHOP (NABAB DE REVE x TINKA'S BOY) - 1.45m-spr
ELIZE (BAMAKO DE MUZE x NABAB DE REVE) - 1.55m-spr
KOYAC DE LA POMME (POWERFEE x NABAB DE REVE) - Z-spr/1.30m
KENTUCKY DE LA POMME (TORNADO x KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF) - 1.50m-spr
KRAMBAMBOULIE (ERCO VAN T ROOSAKKER x LORD Z) - 1.50m-spr
KARISTO VAN DE MISHAGEN (NABAB DE REVE x LORD Z) - 1.50m-spr
KARRABAS V/D MISHAGEN (ERCO VAN T ROOSAKKER x LORD Z) - 1.40m-spr
PLATO DE MUZE Z (PLOT BLUE x ERCO VAN T ROOSAKKER) - 1.50m-spr
LA TOYA DE LA POMME (MARIUS CLAUDIUS x NABAB DE REVE) - Z-spr/1.30m
FRENCH CANCAN DE LA POMME (CARMENA Z x BAMAKO DE MUZE) - ZZ-spr/1.35m
LEVIS DE MUZE (ELVIS TER PUTTE x TINKA'S BOY) - 1.45m-spr - Goedgekeurd bij ZANG
BALTO DE LA POMME (MARIUS CLAUDIUS x KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF) - 1.45m-spr
LITCHI DE LA LINIERE (FILOU DE MUZE x TINKA'S BOY) - 1.45m-spr
NIMROD DE MUZE Z (NABAB DE REVE x TINKA'S BOY) - 1.45m-spr
BEETHOVEN DE LA POMME (MARIUS CLAUDIUS x KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF) - 1.40m-spr
LIBELLE DE MUZE (ELVIS TER PUTTE x BAMAKO DE MUZE) - 1.45m-spr
LAPACHE BLUE (MR. BLUE x LORD Z) - 1.45m-spr
LIBELLE VAN DE MOERHOEVE (ERCO VAN T ROOSAKKER x NABAB DE REVE) - ZZ-spr/1.35m
LEONARDO (DIAMANT DE SEMILLY x LORD Z) - 1.40m-spr
GOLIATH S (CARDENTO x VIGO D'ARSOUILLES) - 1.45m-spr
LABRUSCA DE MUZE (ELVIS TER PUTTE x BAMAKO DE MUZE) - 1.40m-spr
FAVORITA DE MUZE (BAMAKO DE MUZE x SHINDLER DE MUZE) - 1.45m-spr
BARTABAS DE LA POMME (MARIUS CLAUDIUS x KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF) - ZZ-spr/1.35m
CAPTAIN MARGOT (NAMELUS R x NABAB DE REVE) - Z-spr/1.30m
LOT BLUE B. & V. (PLOT BLUE x NABAB DE REVE) - Z-spr/1.30m
MONACO B. & V. (BUBALU VDL x NABAB DE REVE) - 1.40m-spr
MY WAY B. & V. (EMERALD x NABAB DE REVE) - 1.45m-spr
MEURSAULT DI FER (I AM MOERHOEVE'S STAR x MARIUS CLAUDIUS) - ZZ-spr/1.35m
MORFINE DE MUZE (NABAB DE REVE x TINKA'S BOY) - 1.45m-spr
HOTSPOT (HORS LA LOI II x NABAB DE REVE) - 1.45m-spr - Goedgekeurd bij NRPS, KWPN, AES
MOCHITO VAN DE MISHAGEN (EMERALD x LORD Z) - Z-spr/1.30m
CHATEL DE LA POMME (MARIUS CLAUDIUS x KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF) - 1.40m-spr
MARCOS VAN DE OUDE HEIHOEF (ELVIS TER PUTTE x NABAB DE REVE) - 1.45m-spr
MATCHO VAN DE MISHAGEN (I'M SPECIAL DE MUZE x LORD Z) - 1.45m-spr
NARCOTIQUE B&V (KANNAN GFE x NABAB DE REVE) - Z-spr/1.30m
NESQUICK DE LA LINIERE (PARIS TEXAS Z x TINKA'S BOY) - Goedgekeurd bij BWP
NERO DE SEMILLY N (DIAMANT DE SEMILLY x LORD Z) - Z-spr/1.30m
NO LIMIT DE LA POMME (TELSTAR DE LA POMME x BAMAKO DE MUZE) - Goedgekeurd bij ZANG
NIRVANA DE LA POMME (ELVIS TER PUTTE x BAMAKO DE MUZE) - Z-spr/1.30m
I'AM MOERHOEVE'S PRINCESS Z (I AM MOERHOEVE'S STAR x CROWN Z) - Z-spr/1.30m
OTTELLA DI FER (DIAMANT DE SEMILLY x MARIUS CLAUDIUS) - Z-spr/1.30m
ELABA DE MUZE Z (ELVIS TER PUTTE x BAMAKO DE MUZE) - Z-spr/1.30m
TRES BIEN Z (TOULON x NABAB DE REVE) - Goedgekeurd bij ZANG
4e moeder: QERLY CHIN Stb. Elite (BWP, 1993, CHIN CHIN x PACHAT II) - 1.60m-spr
MERVEILLE DE MUZE (NABAB DE REVE x CHIN CHIN) - 1.60m-spr
NARCOTIQUE DE MUZE II (DARCO x CHIN CHIN) - 1.60m-spr
NARCOTIQUE DE MUZE IV (QUIDAM DE REVEL x CHIN CHIN) - 1.50m-spr
ORLY-CHIN DE MUZE (ESPRI x CHIN CHIN) - Goedgekeurd bij Russ
EXQUIS WALNUT DE MUZE (NABAB DE REVE x CHIN CHIN) - 1.60m-spr
WERLY CHIN DE MUZE (NABAB DE REVE x CHIN CHIN) - 1.50m-spr
WALLOON DE MUZE (NABAB DE REVE x CHIN CHIN) - 1.60m-spr
SCAREFACE DE MARS (DOLLAR DELA PIERRE x CHIN CHIN) - ZZ-spr/1.35m - Goedgekeurd bij SF
TEXAS COYOTE DE MARS (DOLLAR DELA PIERRE x CHIN CHIN) - Z-spr/1.30m
NAPOLEON (DOLLAR DELA PIERRE x CHIN CHIN) - 1.50m-spr
TCHIN DE PLEVILLE (DOLLAR DELA PIERRE x CHIN CHIN) - 1.40m-spr - Goedgekeurd bij SF
TILDA DE MARS (JARNAC x CHIN CHIN) - 1.40m-spr
URTICAN DE MARS (LAMM DE FETAN x CHIN CHIN) - ZZ-spr/1.35m
VALIUM DE MARS (LAMM DE FETAN x CHIN CHIN) - Z-spr/1.30m
DELIRIUM DE MARS (KANNAN GFE x CHIN CHIN) - ZZ-spr/1.35m
BAMBOULA DE MUZE (RUBENS DU RI D'ASSE x NABAB DE REVE) - 1.50m-spr
CARRERA DE MUZE (DARCO x NABAB DE REVE) - 1.45m-spr
DAYTONA DE MUZE (CENTO x NABAB DE REVE) - 1.60m-spr
DARTAGNAN DE LA POMME (QUICK STAR x NABAB DE REVE) - 1.45m-spr
DIABLESSE DE MUZE (BALOUBET DU ROUET x NABAB DE REVE) - 1.60m-spr
DERLY CHIN DE MUZE (FOR PLEASURE x NABAB DE REVE) - 1.60m-spr
DANSECOUR DE MUZE (DIAMANT DE SEMILLY x NABAB DE REVE) - 1.50m-spr
ENSOR DE LITRANGE LXII (NABAB DE REVE x MR. BLUE) - 1.60m-spr
EVEREST DE MUZE (FOR PLEASURE x NABAB DE REVE) - 1.50m-spr
ELITE DE MUZE (MALITO DE REVE x NABAB DE REVE) - ZZ-spr/1.35m
EVERLYCHIN DE LA POMME (MALITO DE REVE x NABAB DE REVE) - 1.60m-spr
VALATO DES DAMES (CALATO x NABAB DE REVE) - Goedgekeurd bij AES
FALAISE DE MUZE (WANDOR VAN DE MISPELAERE x NABAB DE REVE) - 1.50m-spr - Goedgekeurd bij KWPN, ZANG, HANN
FETARD DE LA POMME (QUERLYBET HERO x NABAB DE REVE) - 1.55m-spr
BUGATTI VAN SCHUTTERSHOF (KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF x TENOR MANCIAIS) - Goedgekeurd bij AES
TENESSEE DE LA ROQUE (KANNAN GFE x NABAB DE REVE) - ZZ-spr/1.35m
TOUPIE DE LA ROQUE (KANNAN GFE x NABAB DE REVE) - 1.60m-spr
C-UNITY DE LA NUTRIA (KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF x TENOR MANCIAIS) - 1.40m-spr
IRON MAN VAN 'T MEULENHOF (PARCO x QUIDAM DE REVEL) - 1.40m-spr - Goedgekeurd bij BWP
I'M SPECIAL DE MUZE (EMERALD x NABAB DE REVE) - 1.50m-spr - Goedgekeurd bij OLDBG, SF, BWP, HOLST
IRON LADY VAN 'T MEULENHOF (PARCO x QUIDAM DE REVEL) - 1.50m-spr
VIP DE LA ROQUE (KANNAN GFE x NABAB DE REVE) - 1.50m-spr
DARCOTIQUE V 'T MEULENHOF (MARIUS CLAUDIUS x QUIDAM DE REVEL) - 1.50m-spr
DENZEL V'T MEULENHOF (MARIUS CLAUDIUS x QUIDAM DE REVEL) - 1.40m-spr - Goedgekeurd bij AES
DIEU MERCI VAN 'T MEULENHOF (BAMAKO DE MUZE x QUIDAM DE REVEL) - 1.45m-spr
DANTE VAN SCHUTTERSHOF (KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF x TENOR MANCIAIS) - Goedgekeurd bij AES
DUCATI VAN SCHUTTERSHOF (KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF x TENOR MANCIAIS) - 1.55m-spr - Goedgekeurd bij SBS, AES
JENSON VAN'T MEULENHOF (VAGABOND DE LA POMME x QUIDAM DE REVEL) - 1.60m-spr - Goedgekeurd bij SBS
ANTIDOTE DE MARS (DIAMANT DE SEMILLY x JARNAC) - 1.60m-spr
KIRSCHWASSER SCF (AMARETTO D'ARCO x NABAB DE REVE) - 1.60m-spr
KIR ROYAL SCF (AMARETTO D'ARCO x NABAB DE REVE) - 1.45m-spr
EDISON VAN SCHUTTERSHOF (DARCO x TENOR MANCIAIS) - 1.50m-spr - Goedgekeurd bij AES
BADIANE DE LA ROQUE (KANNAN GFE x NABAB DE REVE) - 1.40m-spr
L'ARCOTIQUE VAN 'T MEULENHOF (BAMAKO DE MUZE x QUIDAM DE REVEL) - 1.40m-spr
L'ETOILE VAN 'T MEULENHOF (BAMAKO DE MUZE x QUIDAM DE REVEL) - 1.45m-spr
MAXIMA T (ELVIS TER PUTTE x QUIDAM DE REVEL) - ZZ-spr/1.35m
DETOX DE MARS (JARNAC x DOLLAR DELA PIERRE) - Z-spr/1.30m
DIARADA Z (DIARADO x NABAB DE REVE) - Z-spr/1.30m
NOTHING TO LOSE VANT MEULENHOF (VIGO D'ARSOUILLES x QUIDAM DE REVEL) - ZZ-spr/1.35m
ONE IN A MILLION SCF (PRESLEY BOY x NABAB DE REVE) - Goedgekeurd bij BWP/NAD
VARAZDIN DE BELLEROSE (KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF x CHATMAN) - Goedgekeurd bij AES
FILOU DE MUZE (STAKKATO x RUBENS DU RI D'ASSE) - 1.60m-spr - Goedgekeurd bij SBS, SI-UNIRE
FREESTYLE DE MUZE (LORD Z x CENTO) - 1.60m-spr
GIN ORANGE DE MUZE (ANDIAMO x CENTO) - 1.45m-spr
HORIZON DE REGOR (OBOURG x CENTO) - 1.60m-spr
BLEU DE MUZE (TARAN DE LA POMME x CRUISING) - 1.45m-spr
EMS INRI DE REGOR (LORD Z x CENTO) - 1.50m-spr
IMOGEN DE REGOR (DARCO x CENTO) - 1.45m-spr
I AM MOERHOEVE'S STAR (KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF x BALOUBET DU ROUET) - 1.60m-spr - Goedgekeurd bij BWP
CAIPIRANJA (TARAN DE LA POMME x DARCO) - 1.60m-spr
IDENTITY DE MUZE (DARCO x FOR PLEASURE) - 1.45m-spr
DIMAGGIO DE BELLEROSE (VAGABOND DE LA POMME x CHATMAN) - 1.40m-spr - Goedgekeurd bij AES
JIVARO VAN DEN LINDENBERGH (DIAMANT DE SEMILLY x CENTO) - 1.40m-spr
JOSJE DE REGOR (LORD Z x CENTO) - ZZ-spr/1.35m
JAPATERO VDM (ELDORADO VAN DE ZESHOEK TN x FOR PLEASURE) - 1.60m-spr
JUJU VDM (TOULON x FOR PLEASURE) - 1.45m-spr
DEMOISELLE DE LA POMME (ERCO VAN T ROOSAKKER x DARCO) - 1.45m-spr
J'ADORE VAN HET SCHAECK (VAGABOND DE LA POMME x DARCO) - 1.60m-spr
KALISTO THE MUSIC (DARCO x CENTO) - 1.50m-spr
KIRLY THE MUSIC VAN DEN LINDENBERGH (DARCO x CENTO) - ZZ-spr/1.35m
CAN CHIN DELLA CACCIA (CANTURO x MALITO DE REVE) - ZZ-spr/1.35m
KILLER QUEEN VDM (ELDORADO VAN DE ZESHOEK TN x FOR PLEASURE) - 1.60m-spr
KONTADOR VDM (ELDORADO VAN DE ZESHOEK TN x FOR PLEASURE) - 1.55m-spr
KERLY DE REGOR (DARCO x CENTO) - 1.50m-spr
KASANOVA DE LA POMME (BAMAKO DE MUZE x MALITO DE REVE) - 1.50m-spr - Goedgekeurd bij BWP, DSP
KALID DE MUZE (TINKA'S BOY x QUERLYBET HERO) - 1.40m-spr
ESPOIR DE MUZE (GOLDEN HAWK x FOR PLEASURE) - ZZ-spr/1.35m
LOOK AT ME VAN HET SCHAECK (DIAMANT DE SEMILLY x FOR PLEASURE) - ZZ-spr/1.35m - Goedgekeurd bij ZANG
LATOUR TN (DARCO x MALITO DE REVE) - Goedgekeurd bij BWP, OLDBG
LOVER BOY VAN HET SCHAECK (ELVIS TER PUTTE x QUERLYBET HERO) - 1.40m-spr
JERONIMO HORTA Z (JAMAR D'YSENBEECK Z x CRUISING) - ZZ-spr/1.35m
GAUGUIN DE BELLEROSE (TRESOR DE VIRTON x CHATMAN) - Goedgekeurd bij SBS
MYLADY VAN 'T MEULENHOF (MARIUS CLAUDIUS x PARCO) - 1.40m-spr
MAY DAY VAN 'T MEULENHOF (CLINTON x MARIUS CLAUDIUS) - ZZ-spr/1.35m
MERCI MILLE FOIS VAN HET MEULENHOF (ELVIS TER PUTTE x MARIUS CLAUDIUS) - ZZ-spr/1.35m
MELIA DE REGOR (ELVIS TER PUTTE x CENTO) - 1.45m-spr
MERLOT DE MUZE (DARCO x MALITO DE REVE) - ZZ-spr/1.35m
NICE JUMP VAN HET SCHAECK (BALOU DU ROUET x FOR PLEASURE) - Z-spr/1.30m
NASHVILLE VAN 'T MEULENHOF (ELVIS TER PUTTE x MARIUS CLAUDIUS) - ZZ-spr/1.35m
DOKIBO LN Z (DIAMANT DE SEMILLY x FOR PLEASURE) - Goedgekeurd bij AES
KALLIP Z (KANNAN GFE x FOR PLEASURE) - Z-spr/1.30m - Goedgekeurd bij SBS
KIRAN VAN HET SCHAECK Z (KANNAN GFE x SHINDLER DE MUZE) - Goedgekeurd bij AES