Desired For Romance II-blood combined with top progenitor Florencio

4. Vivita van de Kempenhoeve

Pedigree: FOR ROMANCE II x FLORENCIO I
Studbook: BWP
Kleur: Donker bruin
Geboortedatum: 24-03-2021

For Romance II blinkt uit in zijn prachtige voorkomen en zijn elastische bewegingen. In 2015 werd een premie hengst tijdens de Oldenburger keuring in Vechta. De looks en bewegingen geeft hij duidelijk ook door aan zijn nakomelingen. De selectiecommissie hoefde ook niet lang te twijfelen om deze Vivita van de Kempenhoeve toe te voegen aan de collectie. For Romance II wordt in deze nakomeling gecombineerd met het populaire Florencio-bloed. Moeder Bitte van de Kempenhoeve bracht de internationaal presterende El Amore van de Kempenhoeve (v. San Amour). Onder Anna-Christina Abbelen is El Amore succesvol in de Lichte Tour.

Bekijk 180° video
FOR ROMANCE II FUERST ROMANCIER FUERST HEINRICH
RONJA
GESINA SIR DONNERHALL I
GESINE
BITTE VAN DE KEMPENHOEVE FLORENCIO I FLORESTAN I
WALESSA
DANCEY VAN DE KEMPENHOEVE LONDONDERRY
DATHALIA

1e moeder: BITTE VAN DE KEMPENHOEVE(SBS, 2007, FLORENCIO I x LONDONDERRY)
EL AMORE VAN DE KEMPENHOEVE (SAN AMOUR I x FLORENCIO I) - PSG/Inter I
2e moeder: DANCEY VAN DE KEMPENHOEVEVB(BWP, 2003, LONDONDERRY x DAVIGNON I)
OBLIX VAN DE KEMPENHOEVE (QUATERBACK x SUNGOLD) - Z2-drs
3e moeder: DATHALIAE-label(OLDBG, 1996, DAVIGNON I x RUBINSTEIN I)
ARIANE VAN DE KEMPENHOEVE (STERNTAENZER x DAVIGNON I) - Grand Prix dr.
BONAVONTURO VAN DE KEMPENHOEVE (STEDINGER x DAVIGNON I) - Z2-drs-Goedgekeurd bij OLDBG, SBS
GOLDDREAM VD KEMPENHOEVE (JAZZ x QUATERBACK) - PSG/Inter I
4e moeder: AUSSCHAU(OLDBG, 1991, RUBINSTEIN I x FURIOSO II)