BALIA'S BOY R.T.

Colt by Balou du Rouet out of valuable Nibalia
Bekijk de volledige collectie van Borculo Elite Foal Auction - Springveulens

1. Balia's Boy R.T.

Geboortedatum 11-05-2019
Geslacht Hengst
Kleur Bruin
Studbook Zangersheide

Vader Balou du Rouet behoort tot de hedendaagse topverervers in de internationale sport en staat niet voor niks al jaren achtereen bij de tien beste springhengsten op de WBFSH-wereldranking. Moeder Nibalia is op haar beurt een van de beste fokmerries uit de bekende Balia-stam. Deze dochter van Hengst van de Eeuw Nimmerdor gaf vier internationale paarden, waaronder de KWPN-gekeurde Val d’Isère, op 1.60m geklasseerd met de Australiër Rory Hovell. WFFS: geen drager

BALOU DU ROUET
BALOUBET DU ROUET
GALOUBET A
MESANGE DU ROUET
GEORGIA
CONTINUE
GEORGETTE II
NIBALIA
elite preferent prestatie d-oc
NIMMERDOR
FARN
RAMONAA
FYBALIA
ster prestatie
PURIOSO
PUBALIA

BALIA'S BOY R.T.

Hengst 2019 ZANG

1e moeder: NIBALIA Elite pref prest D-OC (KWPN, 1995, NIMMERDOR x PURIOSO)
VAL D'ISERE (ATLANTIC VDL x NIMMERDOR) - 1.60m-spr - Goedgekeurd bij KWPN
ABEL TASMAN (TENERIFE VDL x NIMMERDOR) - 1.45m-spr
ZIROCCO ROYAL (ZIROCCO BLUE VDL x NIMMERDOR) - 1.45m-spr
L.B. CARRERA (CARRERA VDL x NIMMERDOR) - Z-spr/1.30m
WYBALIA (OVIDIUS x INDORADO) - ZZ-spr/1.35m
2e moeder: FYBALIA ster prest (KWPN, 1987, PURIOSO x IVANHOE)
KAMIRO W (RAMIRO Z x PURIOSO) - Z2-drs
NIBALIA (NIMMERDOR x PURIOSO) - IBOP (1998) - gem. drs 7.6
PYBALIA (KARANDASJ x PURIOSO) - ZZ-spr/1.35m
ZOLAN (TOLAN R x PURIOSO) - Z-spr/1.30m
VIBALIA (CORNELIS Z x INDORADO) - ZZ-spr/1.35m
3e moeder: PUBALIA Stb. pref (KWPN, 1974, IVANHOE x MARCO POLO)
HUBALT (ABLE ALBERT XX x FUERST FERDINAND) - Z2-drs
SUBALT (KENWOOD x FUERST FERDINAND) - ZZ-spr/1.35m
ZUBALIA (NOUREJEV x FUERST FERDINAND) - Z1-drs
OEBALIA (FERRO x PURIOSO) - PSG/Inter I
SPACE (WELLINGTON x BELISAR) - PSG/Inter I
FEBALT B (UKATO x PURIOSO) - ZZ-spr/1.35m
4e moeder: LUBALIA ster (KWPN, 1970, MARCO POLO x SOLIMAN)