Geboortedatum | 11-05-2019 |
Geslacht | Hengst |
Kleur | Bruin |
Studbook | Zangersheide |
Vader Balou du Rouet behoort tot de hedendaagse topverervers in de internationale sport en staat niet voor niks al jaren achtereen bij de tien beste springhengsten op de WBFSH-wereldranking. Moeder Nibalia is op haar beurt een van de beste fokmerries uit de bekende Balia-stam. Deze dochter van Hengst van de Eeuw Nimmerdor gaf vier internationale paarden, waaronder de KWPN-gekeurde Val d’Isère, op 1.60m geklasseerd met de Australiër Rory Hovell. WFFS: geen drager
BALOU DU ROUET
BALOUBET DU ROUET
GALOUBET A
MESANGE DU ROUET
GEORGIA
CONTINUE
GEORGETTE II
NIBALIA
elite preferent prestatie d-oc |
NIMMERDOR
FARN
RAMONAA
FYBALIA
ster prestatie |
PURIOSO
PUBALIA
Hengst 2019 ZANG
1e moeder: NIBALIA Elite pref prest D-OC (KWPN, 1995, NIMMERDOR x PURIOSO) | ||||
Moeder van: | ||||
VAL D'ISERE (ATLANTIC VDL x NIMMERDOR) - 1.60m-spr - Goedgekeurd bij KWPN | ||||
ABEL TASMAN (TENERIFE VDL x NIMMERDOR) - 1.45m-spr | ||||
ZIROCCO ROYAL (ZIROCCO BLUE VDL x NIMMERDOR) - 1.45m-spr | ||||
L.B. CARRERA (CARRERA VDL x NIMMERDOR) - Z-spr/1.30m | ||||
Grootmoeder van: | ||||
WYBALIA (OVIDIUS x INDORADO) - ZZ-spr/1.35m | ||||
2e moeder: FYBALIA ster prest (KWPN, 1987, PURIOSO x IVANHOE) | ||||
Moeder van: | ||||
KAMIRO W (RAMIRO Z x PURIOSO) - Z2-drs | ||||
NIBALIA (NIMMERDOR x PURIOSO) - IBOP (1998) - gem. drs 7.6 | ||||
PYBALIA (KARANDASJ x PURIOSO) - ZZ-spr/1.35m | ||||
ZOLAN (TOLAN R x PURIOSO) - Z-spr/1.30m | ||||
Grootmoeder van: | ||||
VIBALIA (CORNELIS Z x INDORADO) - ZZ-spr/1.35m | ||||
3e moeder: PUBALIA Stb. pref (KWPN, 1974, IVANHOE x MARCO POLO) | ||||
Grootmoeder van: | ||||
HUBALT (ABLE ALBERT XX x FUERST FERDINAND) - Z2-drs | ||||
SUBALT (KENWOOD x FUERST FERDINAND) - ZZ-spr/1.35m | ||||
ZUBALIA (NOUREJEV x FUERST FERDINAND) - Z1-drs | ||||
Overgrootmoeder van: | ||||
OEBALIA (FERRO x PURIOSO) - PSG/Inter I | ||||
SPACE (WELLINGTON x BELISAR) - PSG/Inter I | ||||
FEBALT B (UKATO x PURIOSO) - ZZ-spr/1.35m | ||||
4e moeder: LUBALIA ster (KWPN, 1970, MARCO POLO x SOLIMAN) |