CENTAUR GRANDIA Z (ICSI)

Collectors item by Cumano
Bekijk de volledige collectie van Borculo Elite Foal Auction 2020

Eindigde op

26 aug. 2020 19:42:00

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

56. Centaur Grandia Z (ICSI)

Geboortedatum 21-04-2020
Geslacht Hengst
Kleur Bruin
Studbook Zangersheide
BTW 0.00%

Wereldkampioen Cumano, dankzij ICSI in staat om zijn vermogen en sportmentaliteit door te geven, sluit goed aan bij het prestatiebloed van de Grand Prix-hengsten Landor S en Lord Z. De Sina-stam leverde al vele 1.60m-paarden zoals Mac Kinley, Emmerton VDL en Vivaldi K. Elitemerrie Ammedini Ledimar bracht ook Fisina G, die op jonge leeftijd succesvol internationaal 1.30m liep. Ammedini’s driekwartbroer Lord Majoor L Z springt internationaal 1.45m. Nauw verwant is de dekhengst Modesto, die jarenlang meedraaide in het Franse springteam.

CUMANO
CASSINI I
CAPITOL I
WISMA
CHANELL II
LANDGRAF I
WEISSE DAME
AMMEDINI LEDIMAR
LANDOR S
LANDADEL
FUREIDA II
NADIA-LEDIMAR
LORD Z
TERSINAA

CENTAUR GRANDIA Z

Hengst 2020 ZANG

1e moeder: AMMEDINI LEDIMAR Elite EPTM(spr) (KWPN, 2005, LANDOR S x LORD Z)
FISINA G (CADOR x LANDOR S) - Z-spr/1.30m
2e moeder: NADIA-LEDIMAR VB (KWPN, 1995, LORD Z x MAJOOR)
ARCO POLO Z (ANDIAMO x LORD Z) - Grand Prix dr. - Goedgekeurd bij NRPS
LORD MAJOOR L Z (LORDANOS x LORD Z) - 1.45m-spr
3e moeder: TERSINAA keur (KWPN, 1977, MAJOOR x MARCO POLO)
DUNELM COUNT ON ME (OLDENBURG x MAJOOR) - Goedgekeurd bij SHBGB
G (AHORN x MAJOOR) - Z2-drs
CADANS Z (CATANGO Z x MAJOOR) - 1.40m-spr
HIGHLIGHT (NIMMERDOR x LUCKY BOY XX) - Goedgekeurd bij SWB
KENSINGTON (NIMMERDOR x LUCKY BOY XX) - Z-spr/1.30m
KATINKA (FARMER x TEPUKEI XX) - Z2-drs
LELINANORA (FARMER x TEPUKEI XX) - Z2-drs
MODESTO (GRANDEUR x LUCKY BOY XX) - 1.60m-spr - Goedgekeurd bij HANN, KWPN, SF
ZAGORAKIS (INDOCTRO x LUCKY BOY XX) - ZZL-drs
EMMERTON VDL (EMILION x NIMMERDOR) - 1.60m-spr - Goedgekeurd bij SWB, FWB, SBS
WIEGERTJE (OLIVI x FARMER) - Z1-drs
ZIMA AS (INDOCTRO x JUS DE POMME) - 1.40m-spr
BOUCHARD (INDORADO x INDOCTRO) - ZZ-spr/1.35m
DONAGRANDI (COLMAN x INDOCTRO) - Goedgekeurd bij ZfdP
INDESTO VAN DE LEEUWERK (TOULON x JUS DE POMME) - ZZ-spr/1.35m
FANAY WHITE (CARDENTO x INDOCTRO) - ZZ-spr/1.35m
4e moeder: MORGENSTER keur pref prest (KWPN, 1971, MARCO POLO x SINAEDA)
MALTSTRIKER (ABGAR XX x MARCO POLO) - Goedgekeurd bij ISH
ROYAL FLUSCH (LUCKY BOY XX x MARCO POLO) - 1.40m-spr
DAISINAA (PURIOSO x LUCKY BOY XX) - Z-spr/1.30m
LA FARINA (GOODTIMES x LUCKY BOY XX) - ZZ-spr/1.35m
TAPPIE (NIMMERDOR x ABGAR XX) - Z-spr/1.30m
VELINO (INDOCTRO x ABGAR XX) - CCI1*
JOKER (MICHELANGELO x PURIOSO) - Z1-drs
NARSINAA (AHORN x DREAMSTREET)
NOTRE NARCOS (NARCOS II x PURIOSO) - ZZ-spr/1.35m
PAUSINAA (CONCORDE x NIMMERDOR) - 1.40m-spr
ROCCO (FUEGO DU PRELET x PURIOSO) - 1.60m-spr - Goedgekeurd bij AES
RALIDO (CALIDO I x NIMMERDOR) - Z-spr/1.30m
SAMBUCCO (VOLTAIRE x PURIOSO) - 1.45m-spr - Goedgekeurd bij AES
SARINA (FLEMMINGH x GOODTIMES) - Z2-drs
SANDORADO (GRAN CORRADO x NIMMERDOR) - 1.60m-spr
TAMOURETTE K (INDORADO x NIMMERDOR) - 1.40m-spr
UCORADO B (GRAN CORRADO x NIMMERDOR) - 1.60m-spr
UTAH (INDOCTRO x DREAMSTREET) - ZZ-spr/1.35m
URSINAA (HAARLEM x ROSSINI) - Z1-drs
ASH (NASSAU x PURIOSO) - Z-spr/1.30m
VIVALDI K (INDOCTRO x NIMMERDOR) - 1.60m-spr - Goedgekeurd bij SWB, DWB
EL ZAPALLO (CELANO x CORLAND) - ZZ-spr/1.35m
BLEND (CHIN CHIN x GOODTIMES) - ZZ-spr/1.35m
CHERASINAA B (TRIOMPHE DE MUZE x NIMMERDOR) - Z-spr/1.30m
EYES BLUE DE LA SINA (MR. BLUE x VOLTAIRE) - 1.50m-spr
FE-YUNA SAG (EMMERTON VDL x CORLAND) - Z-spr/1.30m
HYBERSINAA (INSHALLAH DE MUZE x CORLAND) - Z-spr/1.30m