CREATYON VAN HH (ET)

Direct offspring of the international 1.55m Dywis HH
Bekijk de volledige collectie van Springen 2022

Eindigde op

24 aug. 2022 21:09:00

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

19. Creatyon van HH (ET)

Geboortedatum 08-03-2022
Geslacht Hengst
Kleur Bruin
BTW 0.00%

Iets aparts, dat is deze Creatyon van HH zeker, hij is namelijk een nakomeling van Dywis HH (v. Toulon). Dywis loopt momenteel op 1.55m niveau met Maikel van der Vleuten en is onderweg om aan het allerhoogste niveau deel te nemen. Grootmoeder Uhura HH (v. Corofino II) heeft op 1.35m niveau gesprongen en heeft naast Dywis HH ook de 1.45m springende Ellyette HH gebracht. Vader Corydon van T&L is een nakomeling van Cornado I en levert keer op keer nakomelingen die uitblinken in de springsport.

CORYDON VAN T&L
CORNADO I
CORNET OBOLENSKY
ACOBATA
CHACCOS-LUED
CHACCO-BLUE
LANCLEY
DYWIS HH
TOULON
HEARTBREAKER
NIKITA
UHURA HH
COROFINO II
HELENA V

1e moeder: DYWIS HHElite sport(spr) Verbandsprämie prok(2, 2011, TOULON x COROFINO II) - 1.55m-spr
2e moeder: UHURA HHElite pref sport(spr) Staatsprämie prok IBOP(spr)(2, 2004, COROFINO II x LAVALL II)
DYWIS HH (TOULON x COROFINO II) - 1.55m-spr
ELLYETTE HH (DOLLAR DELA PIERRE x COROFINO II) - 1.45m-spr
KANNANELL (KANNAN GFE x DOLLAR DELA PIERRE) - Goedgekeurd bij ZANG
KANANELL (KANNAN GFE x DOLLAR DELA PIERRE) - 1.25m-spr
3e moeder: HELENA VStaatsprämie(2, 1993, LAVALL II x CALYPSO II) - 1.40m-spr
COCHISE F (COROFINO II x LAVALL II) - 1.40m-spr
UHURA HH (COROFINO II x LAVALL II) - ZZ-spr/1.35m
WHY NOT WANDA (COROFINO II x LAVALL II) - 1.40m-spr
CASSALFINO (CASALL x COROFINO II) - 1.45m-spr
4e moeder: WIENNA IStaatsprämie(2, 1984, CALYPSO II x LORD)
LEAR F (LOMBARD x CALYPSO II) - Z-spr/1.30m
LAURENCE (LAVALL II x CALYPSO II) - 1.40m-spr
HELENA V (LAVALL II x CALYPSO II) - 1.40m-spr
LOOK AT ME (LAVALL II x CALYPSO II) - Z2-drs
HORSE GYM'S LADY LOVER R (LANCER II x LAVALL II) - ZZ-spr/1.35m-Goedgekeurd bij BAVAR, BADWU
LAVADOS 9 (LANCER II x LAVALL II) - ZZL-drs
VANEA C (QUINTERO x LAVALL II) - 1.50m-spr
WILIANA (QUINTERO x LAVALL II) - Z-spr/1.30m
CHAKALAKA (CASSINI II x QUINTERO) - 1.50m-spr
COCOWAEH 3 (HELENENHOF'S CATOO x QUINTERO) - Z-spr/1.30m