Halifax and dam line of Royal Star, Top Hero and Tsar Hero

3. Oakley W

Pedigree: Halifax van het Kluizebos x Zirocco Blue VDL
Geslacht: Hengst
Kleur: Schimmel
Geboortedatum: 18-01-2019
Fokrichting: Springen

De geweldige Halifax van het Kluizenbos verrijkt onze collectie met dit aansprekende, atletische hengstveulen. BWP Ambassadeur Halifax won met Lorenzo de Luca in 2018 de prestigieuze Grote Prijs van Rome en is hier aangepaard met Zilverstar W, een Westfaalse dochter van de machtige Zirocco Blue VDL. De Franse grootmoeder Dixie d’Amain (v. Jalisco B) gaf vijf internationale paarden, waaronder de KWPN-gekeurde Royal Star (1.60m, Cameron Hanley) en Quick Silver B Z, Quickiedeedoo en Cairo W (allen 1.50m). Daarnaast is ze de grootmoeder van Top Hero (1.60m) en de recent BWP-gekeurde Tsar Hero (1.50m). WFFS: negatief.

Halifax van het Kluizebos Heartbreaker pref Nimmerdor pref
Bacarole
Dalida van de Heffinck Fetiche du Pas
Ovanna van de Heffinck
Zilverstar W elite ibop-(spr) prok Zirocco Blue VDL Mr. Blue
Licorne des Forets
Dixie d'Amain prest Jalisco B
Kel Doudouche S.F.

OAKLEY W (HALIFAX VAN HET KLUIZEBOS X ZIROCCO BLUE VDL)
1emoeder: ZILVERSTAR W elite IBOP(spr) prok (WESTF, 2011, ZIROCCO BLUE VDL  X JALISCO B)
2emoeder: DIXIE D’AMAIN prest (SF, 1991, JALISCO B X DIABLEUR)
ROYAL STAR (QUICK STAR X JALISCO B) - 1.60m-spr – Goedgekeurd bij Oldenburg
QUICK SILVER B Z (QUICK STAR X JALISCO B) – 1.50m – spr
QUICKIEDEEDOO (QUICKSTAR X JALISCO B) – 1.50m – spr
CAIRO W (LORD Z X JALISCO B) – 1.50 – spr
DA SILVA HERO (LIBERO H X JALISCO B) – 1.45 - spr
TOP HERO (OGANO SITTE X LIBERO H) – 1.60m – spr
TSAR HERO (OGANO SITTE X LIBERO H) – 1.50m – spr – Goedgekeurd bij BWP, SBS
LENNY KRAVITZ 16 (LORD LANCER X QUICK STAR) – 1.45m - spr
QUINIELA LS (FERGAR MAIL X QUICKSTAR) – 1.45m - spr
AQUINA (CALANDO V X QUICKSTAR) – 1.40m – spr
CENTO’S BOY (CENTO X QUICK STAR) – 1.35m – spr
ENRIQUE HL (MONTENDER X QUICKSTAR) – 1.35 – spr