OAKLEY W

Halifax and dam line of Royal Star, Top Hero and Tsar Hero
Bekijk de volledige collectie van Borculo Online Foal Auction

Eindigde op

29 apr. 2019 20:05:00

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

3. Oakley W

Geboortedatum 18-01-2019
Geslacht Hengst
Kleur Schimmel
Studbook KWPN

De geweldige Halifax van het Kluizenbos verrijkt onze collectie met dit aansprekende, atletische hengstveulen. BWP Ambassadeur Halifax won met Lorenzo de Luca in 2018 de prestigieuze Grote Prijs van Rome en is hier aangepaard met Zilverstar W, een Westfaalse dochter van de machtige Zirocco Blue VDL. De Franse grootmoeder Dixie d’Amain (v. Jalisco B) gaf vijf internationale paarden, waaronder de KWPN-gekeurde Royal Star (1.60m, Cameron Hanley) en Quick Silver B Z, Quickiedeedoo en Cairo W (allen 1.50m). Daarnaast is ze de grootmoeder van Top Hero (1.60m) en de recent BWP-gekeurde Tsar Hero (1.50m). WFFS: negatief.

Halifax van het Kluizebos
Heartbreaker pref
Nimmerdor pref
Bacarole
Dalida van de Heffinck
Fetiche du Pas
Ovanna van de Heffinck
Zilverstar W elite ibop-(spr) prok
Zirocco Blue VDL
Mr. Blue
Licorne des Forets
Dixie d'Amain prest
Jalisco B
Kel Doudouche S.F.

OAKLEY W (HALIFAX VAN HET KLUIZEBOS X ZIROCCO BLUE VDL)
1emoeder: ZILVERSTAR W elite IBOP(spr) prok (WESTF, 2011, ZIROCCO BLUE VDL  X JALISCO B)
2emoeder: DIXIE D’AMAIN prest (SF, 1991, JALISCO B X DIABLEUR)
ROYAL STAR (QUICK STAR X JALISCO B) - 1.60m-spr – Goedgekeurd bij Oldenburg
QUICK SILVER B Z (QUICK STAR X JALISCO B) – 1.50m – spr
QUICKIEDEEDOO (QUICKSTAR X JALISCO B) – 1.50m – spr
CAIRO W (LORD Z X JALISCO B) – 1.50 – spr
DA SILVA HERO (LIBERO H X JALISCO B) – 1.45 - spr
TOP HERO (OGANO SITTE X LIBERO H) – 1.60m – spr
TSAR HERO (OGANO SITTE X LIBERO H) – 1.50m – spr – Goedgekeurd bij BWP, SBS
LENNY KRAVITZ 16 (LORD LANCER X QUICK STAR) – 1.45m - spr
QUINIELA LS (FERGAR MAIL X QUICKSTAR) – 1.45m - spr
AQUINA (CALANDO V X QUICKSTAR) – 1.40m – spr
CENTO’S BOY (CENTO X QUICK STAR) – 1.35m – spr
ENRIQUE HL (MONTENDER X QUICKSTAR) – 1.35 – spr