Scope x scope and dam is sister to 1.60m Coquin Chandial

64. Red Bull GB

Pedigree: GRANDORADO TN x ZIROCCO BLUE VDL
Geslacht: Hengst
Geboortedatum: 20-03-2021
Fokrichting: Springen
Btw-plichtig: Nee

Vermogen x Vermogen, dat is de pedigree van deze aansprekende Red Bull. Vader Grandorado TN. De hengst springt op het hoogste niveau met Willem Greve en heeft al vele overwinningen op zijn naam mogen schrijven. Moeder Great Campaya JS (v. Zirocco Blue) is de halfzus van het internationale 1.60m paard Coquin Chandial (v. Concerto II) onder Andre Schröder. Ook het 1.50m paard Men Power (v. Eurocommerce Memphis) is een halfbroer van Great Campaya JS. In de verdere pedigree zijn er nog vele op 1.40m presterende nakomelingen te vinden.

Bekijk 180┬░ video
GRANDORADO TN ELDORADO VAN DE ZESHOEK CLINTON
BIJOU ORAI
CHARMIEQUE CAROLUS II
TERMIEQUE
GREAT CAMPAYA JS
PROK
ZIROCCO BLUE VDL MR. BLUE
LICORNE DES FORETS
FAMOUSCAMPAYA H
prestatie
CAPITOL I
ORDULAN

1e moeder: GREAT CAMPAYA JSVB prok(KWPN, 2011, ZIROCCO BLUE VDL x CAPITOL I)
KOPIAPO JS (COLESTUS x ZIROCCO BLUE VDL) - 1.25m-spr
2e moeder: FAMOUSCAMPAYAStb. prest Hauptstutbuch(HOLST, 1991, CAPITOL I x ROMAN)
RPM COQUIN CHANDIAL (CONCERTO II x CAPITOL I) - 1.60m-spr-Goedgekeurd bij HOLST
NAPOLI Z (NAPELS x CAPITOL I) - 1.40m-spr
MEN POWER (MEMPHIS x CAPITOL I) - 1.50m-spr
FOLIA (ZIROCCO BLUE VDL x CAPITOL I) - ZZ-spr/1.35m
ZURICH (BERLIN x QUINAR) - 1.45m-spr
CASPAR'S SON (BERLIN x QUINAR) - Goedgekeurd bij OS
F.CAMPAYA (CLASSE VDL x QUINAR) - Z-spr/1.30m
KONQUISTADOR (ETOULON VDL x SINGAPORE) - Z-spr/1.30m
3e moeder: ORDULANHauptstutbuch(HOLST, 1977, ROMAN x KORENBLEEM XX)
TINTOMARRA 2 (CALETTO II x ROMAN) - 1.50m-spr
ZEEPRINZ (CALETTO II x ROMAN) - 1.45m-spr
DOMERIKA (ATHLET Z x ROMAN) - 1.50m-spr
CONTEGO (ILLBRUCK CONTAGO x ROMAN) - Z-spr/1.30m
LET'S GO 48 (LE GRAND I x CALETTO II) - 1.45m-spr
CASPER (CANTUS x ATHLET Z) - Z-spr/1.30m
CIMBRIA (CALIDO I x LITERAT) - Z-spr/1.30m
CARL DER GROSSE (CAROLUS I x LITERAT) - 1.50m-spr
CARA 102 (CARRY x LITERAT) - Z-spr/1.30m
WELL TIMED (CANTOS x ATHLET Z) - CIC2*
CAMPARI (COROFINO I x CASCAVELLE) - 1.60m-spr
LARGO 198 (LASCADELL x CASCAVELLE) - 1.60m-spr
CULTURE I (COLMAN x CONTENDER) - Goedgekeurd bij HOLST
BELISSIMO (BARNAUL XX x CASCAVELLE) - Inter A/B/II
CRISTALINA (CAROLUS I x CONTENDER) - 1.60m-spr
SINKA (CARANO x CASCAVELLE) - 1.45m-spr
CARANO-T (CARANO x CASCAVELLE) - 1.40m-spr
CULTURE II (COLMAN x CONTENDER) - 1.60m-spr-Goedgekeurd bij OLDBG, OS, ZW
CRUSADOR (CARANO x CASCAVELLE) - Goedgekeurd bij HOLST, OLDBG
LA PASION DE CABALLO ULIKA (COLMAN x CONTENDER) - 1.60m-spr
KUSCHEL'S ULIKA (COLMAN x CONTENDER) - 1.45m-spr
CONRAD Z (CONTENDER x CORRADO I) - Z-spr/1.30m
CASSILIUS (CASSIANO x CASCAVELLE) - Z-spr/1.30m
WOMANIZER (COLMAN x CONTENDER) - 1.55m-spr
CANDY BOY 22 (CLEARWAY x CASCAVELLE) - ZZ-spr/1.35m
BOBITO VD PIKKERIE Z (BALOUGRAN Z x CORRADO I) - Z-spr/1.30m
L.B. CULTURE III (COLMAN x CONTENDER) - 1.40m-spr-Goedgekeurd bij OS
ELIKA (COLMAN x CONTENDER) - 1.40m-spr
REVOLUTION DI SANTA PAOLA (CHICAGO Z x CONTENDER) - ZZ-spr/1.35m
PRIMERO H.H. VAN DE RUITER (CORYDON VAN T&L x CORRADO I) - 1.25m-spr
4e moeder: CORDULANEHauptstutbuch(HOLST, 1966, KORENBLEEM XX x KADETT)
RASANJA (ROMAN x KORENBLEEM XX) - ZZ-spr/1.35m
LOLLYPOP 11 (LATUS II x KORENBLEEM XX) - 1.50m-spr
CAMPESINO (CAPITOL I x SACRAMENTO SONG XX) - Goedgekeurd bij HOLST
CANDLE LIGHT 2 (CALANDO II x LORD) - ZZ-spr/1.35m
CORALL (CORRADO I x SACRAMENTO SONG XX) - Goedgekeurd bij OS
FOOLD UZ (FULTON x CALETTO I) - PSG/Inter I