SASTRADE I K (ET)

Offspring of movement wizard So Perfect
Bekijk de volledige collectie van Early Summer Auction 2022

Eindigde op

9 jun. 2022 19:42:00

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

5. Sastrade I K (ET)

Geboortedatum 26-03-2022
Geslacht Merrie
Kleur Bruin
Studbook KWPN
BTW 0.00%

Uit de Lichte Tour én NMK merrie Estrade K (v. Johnson) werd deze lichtvoetige Sastrade I K gefokt. Silon L.E. Als jong paard was de merrie al succesvol en wist al eens beslag te leggen op de Subli Cup voor zesjarigen. Tevens is ze de halfzus van de KWPN gekeurde hengst Intro K die onder onder Femke de Laat zeer succesvol is. Een andere halfbroer, Oreo K (v. Vivaldi), verwisselde recentelijk in een veiling voor iets meer dan een halve ton van eigenaar. Aan vaderszijde van Sastrade I K vinden we de hengst So Perfect die al zorgde voor veel veilingtoppers in zijn eerste jaargang. De Oldenburger reservekampioen en de Deense premiehengst is mede door zijn geweldige voorkomen geliefd bij dressuurfokkers.

SO PERFECT
SEZUAN
BLUE HORS ZACK
erkend
DON ROMINA
SHAKIRA
SIR DONNERHALL
ROXANA RA
ESTRADE K.
elite sport-(dr) ibop-(dr) prok d-oc
JOHNSON
JAZZ
ROXANE
elite preferent prestatie sport-(dr) d-oc
ZASTRADE
ster preferent prestatie prok d-oc
ROUSSEAU
NASTRADE
ster preferent

1e moeder: ESTRADE KElite sport(dr) IBOP(drs)(1, 2009, JOHNSON x ROUSSEAU) - PSG/Inter I
2e moeder: ZASTRADEster pref prest prok voorl.keur D-OC(1, 2004, ROUSSEAU x FARRINGTON)
ESTRADE K (JOHNSON x ROUSSEAU) - PSG/Inter I
FASTRADE K (UNITED x ROUSSEAU) - Z2-drs
GIGOLO K (CHIPPENDALE x ROUSSEAU) - Z2-drs-Goedgekeurd bij AES
HASTRADE K (CHINOOK x ROUSSEAU) - Z1-drs
INTRO K (APACHE x ROUSSEAU) - PSG/Inter I-Goedgekeurd bij KWPN
3e moeder: NASTRADEster pref(1, 1995, FARRINGTON x AMOR)
SASTRADE (BIOTOP x FARRINGTON) - Z2-drs
V.I.P. (ROUSSEAU x FARRINGTON) - PSG/Inter I
4e moeder: ASTRADEkeur pref(1, 1982, AMOR x WACHTMEESTER)
PEDRO (KRACK C x DAMIRO) - ZZZ-drs
PHAROAH (KENNEDY x RAMIRO Z) - ZZL-drs
RAMZES 30 (JAZZ x DAMIRO) - Z2-drs
RA (CONCORDE x DAMIRO) - 1.50m-spr-Goedgekeurd bij WESTF, FWB, ESHB
SUNPRICE (NOW OR NEVER M x DAMIRO) - PSG/Inter I
UITBLINKER (OLIVI x DAMIRO) - PSG/Inter I
VIC (JAZZ x FLEMMINGH) - PSG/Inter I-Goedgekeurd bij KWPN
VEISTRADE (KRACK C x RAMIRO Z) - Z2-drs
ZEISTRADE (FLEMMINGH x RAMIRO Z) - ZZL-drs
AMIGO (CONCORDE x DAMIRO) - 1.40m-spr
ASTRADE II (TANGO x FLEMMINGH) - PSG/Inter I
BELLA STRADE (LORD Z x DAMIRO) - 1.60m-spr
BELLASTRADE (KRACK C x JAZZ) - Z1-drs
DONNASTRADE (CONCORDE x DAMIRO) - 1.40m-spr
ELMAR (SERANO GOLD x JAZZ) - Inter A/B/II
STRADIVARIUS (DEMOCRAAT x STORNELLO XX) - Z1-drs
TRIVIANT (HOUSTON x ELCARO) - PSG/Inter I
ULLASTRADE (QUITE EASY I x VOLTAIRE) - Z-spr/1.30m
ULTRA LIGHT (OPIUM x ELCARO) - PSG/Inter I
WEISTRADE (FUCHSBERGER x JAZZ) - Z2-drs
ASTRADE H.D. (SAMBA HIT I x JAZZ) - ZZZ-drs
BONAPARTE (CROWN Z x VOLTAIRE) - 1.40m-spr
CLEOSTRADE (GINUS x VOLTAIRE) - Z-spr/1.30m
DONDERSTEEN STH (SORENTO x JAZZ) - ZZL-drs
DERK (WYNTON x OO SEVEN) - Inter A/B/II
ELVIS (AMPERE x OO SEVEN) - PSG/Inter I
EIDASTRADE (WESTPOINT x FLEMMINGH) - ZZZ-drs
GOLDEN GATE (BLUE HORS ZACK x OO SEVEN) - ZZZ-drs-Goedgekeurd bij KWPN
HEYA STRADE A.R.J. (UPHILL x TANGO) - ZZL-drs
LEVISTRADE VKH (GUARDIAN S x JAZZ) - Z1-drs